Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dla "NOWYCH" - przedstaw się :)


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

witam serdecznie wszystkich pasjonatów wędkarstwa.

nazywam się krzysztof i urodziłem się z wędką w ręku obecnie mieszkam w katowicach.

dotychczas łowiłem prawie w każdym zakontku w naszym kraju ale z racji miejsca zamieszkania łowię głównie na śląsku.

moje najczęściej odwiedzane łowiska to: rzeka wisła na wysokości tyńca koło krakowa, staw zapadlisko w czułowie ( to nasz staw z koła ), i zbiornik zaporowy łąka koło pszczyny.

zbiornik łąka znam jak własną kieszeń bo tam łowię najczęściej. jeżeli ktoś potrzebuje porad jak i gdzie można łowić na tym zbiorniku to chętnie pomogę a jest naprawdę warto.

na początku nie miałem żadnych sukcesów nad tą wodą ale z biegiem lat nauczyłem się tam łowić a jest co wyciągać.

to jest naprawdę przepiękny zbiornik i miejsce na wypoczynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam na imie Piotrek jestem z radomia, mam 25 lat. Łowie od kąd pamiętam;) od 10 roku życia tylko spinning, głównie łowie bolenie,klenie, jazie, okonie i sandacze ;-)Okazów kilka mam na koncie w szczególności sandaczy i boleni i okoni;) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich "nowych" którzy zdecydowali się zagościć w nasze "Nie"skromne progi...

Mam nadzieję że wprowadzicie jakieś novum, które pomoże nam wspólnie realizować nowe pomysły dotyczące wędkarstwa...

No to się Mateuszek rozpisał.. heh..

Pozdrawiam !?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem z Rawicza!

Moja ulubiona metoda to spinning.

Ulubione miejsca zależały przede wszystkim od miejsca pracy. Obecnie łowię w okolicy Lubowa i Chobieni. Wcześniiej na "Białej Górze" koło Krosna Odrz. i na Prędocinie za Brzegiem.

Na wyprawy wolę zabrać lornetkę i aparat niż siatkę.

Jestem wyznawą zasady "no kill". :!:

Czy ktoś popiera moje zdanie w tej kwestii? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Koleżanki i Kolegów po kiju!

Mieszkam w małej nadjeziornej miejscowości w kujawsko - pomorskim. Gdzie wędkowałem jeszcze jako bardzo młody, beztroski człowiek ;-). Później była kilkunastoletnia przerwa (szkoły, studia...) w ubiegłym roku na nowo odkryłem pasję.

Na forum postaram się być nie tylko "czytaczem", ale co jakiś czas podzielić się refleksą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam dyskutować a się nie przedstawiłem:

Mam na imie Antoni pochodzę ze śląska i pozdrawiam wszystkich prawdziwych wędkarzy.

Cieszy rekordowa "sztuka" ale najlepsze z wędkarstwa to przebywanie na łonie natury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zacząłem wędkować z wujkiem w wieku sześciu lat, a w wieku ośmiu na spinning (oczywiście na nielegalu) :) Potem mi przeszło, ale po kilku latach zajmowania się czym innym, powróciła mi szajba na ryby. Tym bardziej, że mam jezioro za płotem.

Generalnie spinninguję.

Maciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, zaglądałem do was wczesniej jako anonim, teraz postanowiłem sie zarejestrować, jestem z Sosnowca o mam prawie 3 dychy na karku, wedkowanie zacząłem kilkanascie lat temu i było to łowienie zazwyczaj podczas wakacyjnych wypadów na mazury, do czasu az cos mnie podkusiło i zabrałem wedki z mazur i jeżdże po okolicznych zbiornikach, zazwyczaj łowie na spinning i grunt, w tym sezonie wzieło mnie na sentymenty i wracam do spławika

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.