Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

ZLOT HACZYKOWCÓW Z CAŁEJ POLSKI I NIE TYLKO


andi64

Rekomendowane odpowiedzi

mamy tyle piąknych zbiorników w naszym rejonie pozwolę się wymienić:

chehło, poraj, łącki, dzierżno małe, dzierżno duże, pławniowice małe, pławnowice duże, kozłowa góra, zielona, goczałkowice, przeczyce itd.

może byśmy się spotkali na jakimś zjeżdzie nad którymś z wym. zb. i przy browarku powymienialiśmy jakieś info i nie tylko, a jest nas kilku z tego rejonu,

pomyślcie o jakich propopzycjach, ZAPRASZAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Ale kije mamy zabierać??? :wink: czy tylko kasty z browarem ??? :mrgreen: A może przy okazji spotkania jakieś koleżeńskie zawody??? Pomysł fajny tylko trzeba rzucić termin i miejsce bo bez tego sprawa ie ruszy dalej. Andi rzucił temat to proponuję żeby poszedł za ciosem i troszkę organizacyjne sprawę pociągnął. A co się z tego urodzi to się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to idę za ciosem, na początek czekam na jakieś propozycje z innych łowisk w naszym regionie, te wymienione przeze mnie zbiorniki to tylko ułamek tego co preferuje nasz region, czekam na jakieś propozycje od innych uczestników ponieważ nie chcę się nikomu narzucać że właśnie w moim rejonie miałby się odbyć zlot, demokracja musi być, :smile: po wybraniu łowiska w ogólnym głosowaniu na forum i ustaleniu daty spotkania, myślę że powinno się udać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a może tak rozszerzyć na cała Polskę? Czemu tylko południe? Heee?

Im wiecej sie nas pozna w realu, tym sympatyczniej stanie sie na forum :) Co Wy na to?

Ja mogę zaproponować zalew Siemianówka opisywany na portalu haczyka, tylko to już prawie nie Polska :mrgreen:http://www.haczyk.pl/haczyk/lowiskazsiemianowka.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja się podpisuję pod Kerim wszystkiema czterema kończynami... :P

i z góry zapowiadam, że piwa Wam podawać niczym Graczykowa nie będę... :lol:

A na poważnie, podobywuje mnie się tam pomysła - mówiąc językiem Jabby ze Star Wars :lol:

Noooo.... chyba, że to ma być męskie spotkanie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm moze tym razem sie uda i bedzie wieksza mobilizacja

Tylko trzeba by bylo uzgodnic gdzie i w sumie mamy teraz najlepsza pore roku :cool:

Tylko jak tu dojsc do porozumienia

Moze zdamy sie na propozycje przedstawicielki plci pieknej jako naszego rodzynka na forum

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaa.... a potem będzie na mnie... :lol:

Ja bym wybrała coś naprawdę rybnego - chodzi mi po głowie jedna propozycja - i też mam tam dość daleko.

Znam genialne miejsce na Mazurach, gdzie luda mało (a w zasadzie dużo ale tylko nad jednym jeziorem)

Reszta - to jest około dwudziestu kilku jezior stoi otworem dla wędkarzy bo nie nadają się do kąpieli.

Wszystko w zasięgu jednej gminy a i miejsca by pewnie można było w jakimś pensjonacie zarezerwować - około 25 złotych na dobę. Dojazd wiadomo - własny.

Mogę zarezerwować - problem żaden, ale - pewnie będą potrzebne zaliczki - ustalenie terminu i tym podobne sprawy organizacyjne.

Z programem zlotu mysle, że problema nie będzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://maps.google.com/maps?ll=53.550099,21.615601&spn=0.47077,1.749573&z=10&t=h&key=ABQIAAAAQwmY3w9D9JGQMjZYjjEeOhRPJrSAIo9QdD1fwzBK7pFzYiLkuRQighQ3STOpdx6x_TZHbadFpIZa5w

to są te okolice aczkolwiek tych mniejszych jezior - nie ma na mapie, są tylko te największe..

W Rekownicy są jeszcze te małe, w Piduniu (Chyba ze 3 w lesie...)

no to pi razy oko - tutaj - Jedwabno, Narty - koło Szczytna

Nart (jezioro Narty - inaczej Świętajno) nie polecam, bo to właśnie największe w tej okolicy i to mekka kitesurfingowców i innych takich...

______________________________________________________________

proponuje zmienić nazwę tematu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ewentualnie jednak padla decyzja na moje rodzinne miasto to wydaje mi sie ze ten obiekt mozna by bylo wziasc pod uwage

http://tramp.mosir.torun.pl/

Do starowki jest jakies 1,5 km przez most na Wisle

Do Wisly w lini prostej ze 300 metrow

Trini moze masz jakas stronke z propozycjami zakwaterowania nad tymi jeziorkami co proponujesz

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P. - daj spokój, ja chcę gdzieś wyjechać na łono natury a nie po mieście sie włóczyć, po dziurki w nosie mam miasta.... :/

ok - to co znalazłam na większą ilość osób

http://www.rusalka.warchaly.oit.pl/

http://www.mazurpol.com.pl/domki/4-5/index.htm

aczkolwiek trzeba się liczyć z tym, że jeżeli zbierze się więcej niż 10 osób - to nie znajdziemy nic - albo owszem ale w cenie takiej że mózg staje.

Zresztą.

Ja tam mogę i pod namiot :roll::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trini ale miasto miastu nierowne

Ciagle slysze ze Torun jest b ladnym miastem i warto tu przyjechac (nie jest to moje zdanie tylko osob przyjezdnych)

Skoncze juz gadke o miescie

Poki co i tak wypowiadaja sie tylko 3 osoby: Ty, Szogun i ja :lol:

Moze zlot dla trojki forumowiczow :wink: reszta albo spi albo jest na rybach :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędkarz, to takie bydle, któremu ani słońce, ani deszcz ani zimno ani ciepło nie zaszkodzi. Wszyscy to chyba wiemy z autopsji, prawda? :mrgreen:

Jeśli chodzi o mnie, to nie ma być "zlot" w domkach kampingowych z prysznicami, TV, klimą itp. ale jak na wedkarzy przystało ... dzikie warunki, czyli:

- namiot,

- wspólna garkuchnia polowa - ordynarne ognisko opalane tym, co natura dała, w skrajnych wypadkach butle gazowe

- wspólne żarcie

- WC-tor w lesie

- kąpiel w jeziorze/rzece

- wspólne wędkowanie

- itd. ... też wspólne

Jednym słowem ... ma być rodzinnie a nie ... kazdy zamknie się w kampingu, browar, TV, nogi na stół ... to ma być ZLOT WĘDKARSKI!!!

To mają być wrunki jak "na rybach" a nie hotelowe. Te dzikie wypady najmilej sie wspomina ... przynajmniej ja tak mam :)

Myslę tu o wyprawie wekkendowej ... ale nic nie stoi na przeszkadzie, by sie przedłużyła na kolejne wekkendy ;) Pamietajmy, że różnie mamy poplanowane urlopy a wekkend, chyba KAŻDY z nas wygospodaruje ;)

Może wieczorem, przy ognichu ktoś na gitarze zabrzdęka :mrgreen:

To spotkanie ma mieć klimat terenowy, taki dzikości natury.

Jeśli miałbym to organizować, to właśnie tak bym to widział :cool:

Moja propozycja ... tu:

http://www.wikimapia.org/#y=53750944&x=16745567&z=12&l=0&m=a

Powiem szczerze, że nigdy tam nie byłem, ale, ale ... mój dobry kolega jeździ tam na urlopy od 12 lat i powiedział, że nie zamieni tego mieja na żadne inne :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być i pojezierze Drawskie.

Dla mnie ok - byle z namiotami kuchnią na ognisku chamskimi konserwami i wczorajszym chlebem :mrgreen:

Żadnego wypasu - tylko bojówki na tyłki wędki do samochodu czy pociągu i jedziemy! :D

Dobra... tylko kiedy?

I chyba też trzeba siakieś pozwolenia załatwić, bo na dziko to nie wiem czy nie będzie jazdy jak nas leśniczy przydybie... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kieruję to do Tomika i całej wiary.

Próbowałem zrobić ankietę w temacie spotkania wędkarzy haczyka tzn. chodziło mi o to aby każdy z nas wskazał w ankiecie województwo jakie by widział na miejsce spotkania /chyba mamy za dużo województw bo ciągle wyskakiwała mi informacja o za dużej ilości pozycji w ankiecie/

Jeśli to możliwe to taka ankieta bardzo by uspokoiła ten temat i wtedy wybralibyśmy łowisko w danym regionie. A to już będzie prostsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie, to nie ma być "zlot" w domkach kampingowych z prysznicami, TV, klimą itp. ale jak na wedkarzy przystało ... dzikie warunki, czyli

Witam

Widze że się umawiacie bezemnie? i to gdzie w moje dawne okolice .

Wielimie może być ,ale znam lepsze wędkarsko to Drawskie tak ok. w lewo ok 40km,

Ośrodek wypoczynkowy ,gdzie jest pole namiotowe tylko mus telefonować czy Niemiaszki czasami nie zajeli.Ale Wielimie też mnie pasuje tylko nieco tłoczniej do konica wakacij no chyba że raczej Wrześeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.