Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

ZLOT HACZYKOWCÓW Z CAŁEJ POLSKI I NIE TYLKO


andi64

Rekomendowane odpowiedzi

Keri masz rację

Ale może by dobrze było o tak...

1. Mazury (północ)

2. Pojezierze Drawskie (zachód)

3. Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie (wschód)

4. Bieszczady (Solina i okolice) (południe)

i cyknąć taką ankietę :)

I tak są cztery strony świata, i może cosik z tego wyniknie... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

P zapomniałeś chyba o mnie, ale ci wybaczam :grin::grin::grin: z mojej oriętacji widzę że królują tu nasze piękne MAZURY,a jyż myślałem że na zlot przyjadę na deskorolce, co do terminu to według mnie byłby najlepiej pierwsza połowa września wtedy i leśniczy myśę że oko przymróży i tyle tłoku nie będzie wiecie o co mi chodzi, co do celtów to zgadzam się w 100% tylko taka egzystencja mnie pociąga na takich wypadach :grin::grin::grin:

trini dołuż coś ze środka Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie bez różnicy GDZIE, byleby była zachowana forma o której wczesniej pisałem. Jak ustalicie, tak bedzie. Zgodny chłopak jestem :mrgreen::cool:

Prosze też autora postu o zmianę tytułu na ... np ZLOT HACZYKOWCÓW Z CAŁEJ POLSKI ... to taka moja propozycja, bo widzę, że to do tego zmierza, z czego się niezmiernie cieszę.

Zastanawiam się tylko, gdzie moga mieć tak duuuuże pola namiotowe lub cóś takiego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun, coś sie znajdzie - na Mazurach na pewno :)

co do Centrum Polski - sama jestem z centrum - nie mam pojęcia gdzie :lol:

Zastanawiam się czy nie załozyć nowego tematu z ankietą...

Może się ktoś z władz forumowych odezwie? ;)

I jak będziemy się tak streszczać to na pewno gdzieś pojedziemy... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W centralnej Polsce no prawie :lol: jest pojezierze brodnickie

Jest tam sporo fajnych jezior

Lub np okolice Konina (cieple jeziora) lub Janikowa (jest tam kilka sporych jezior) lub zalew Wloclawski (3 ostatnie miejsca po obejrzeniu mapy Polski - chyba ze ktos zna cos mniejszego urokliwego)

Inne miejsca mi za bardzo do glowy nie przychodza

Moze lepiej zaczac od ustalania daty - z tym szybciej dojdziemy chyba do porozumienia

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie robię kupki :grin: tylko czytam, dla mnie ta wypadkowa to prędzej Żywieckie, międzybrodzkie co do środka to znalazłem JEZIORSKO leży między Sieradzem a Łodzią, tylko czy jest ktoś między nami z tych okolic jeżeli tak to niech się ujawni.

Bieszczady (Solina i okolice) (południe)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie napaleńcy ! Dołączę, jeżeli pozwolicie do tej listy, ale niestety solo. Moja połówka nie przepada niestety za wypadami na dziko. Jak dla mnie to bomba; namiot, ognicho i duuuuża woda. Jestem raczej za centralną Polską a to z tego powodu, że długa jazda na motocyklowym siodle męczy moje cztery litery. Termin też by mnie zadowalał ( po 1.IX), a co do wody; wsio ryba, ale głosowałem za Soliną, bo od dziecka tam jeżdżę a i niedaleko. Ustalajcie byle szybko, bo się jeszcze rozmyślę! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no super - grono nam sie powiększa! :)

termin wrzesień chyba odpada, zwłaszcza, że mają być namioty a w namiotach wrażliwe kobiety i dzieci. Myślę, że początek sierpnia byłby ok - niech każdy sobie ustawi tak, żeby mógł.

Co Wy na to?

1. Shogun z połowicą i Miłoszkiem

2. Trini z chłopem

3. Andi64 z babą

4. Keri

5. Witia-62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłby to wypad na weekend to bardzo chętnie dołączę.

Oczywiście z moją pięknięjszą połową i naszym 5-cio miesiecznym narybkiem.

Zastanawiam się czy namiot będzie dla narybka wystarczajaco cieply. Ostatecznie zorganizuje przyczepe campingową.

Moze Zalew Sulejowski kolo Piotrkowa (Łódź) bylby w miare centralni?

Przyznaje sie ze nigdy tam nie lowilem.

Z drugiej strony... Jesli woda bylaby "rybna" to warto dolozyc te pare kilometrów.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.