Skocz do zawartości
tokarex pontony

Czego używasz? Szczypiec czy wypychacza?


trini

Co lepsze?  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co lepsze?

    • szczypce
      41
    • wypychacz
      16


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

są wypychacze nawet do ryb drapieżnych tylko inaczej wyglądają

osobiście używam wypychacza i szczypiec (bez wypychacza na spławik czy feedera to sobie nie wyobrażam) ; ostatnio kupiłem szczypce jaxona ok. 30 cm (wbrew pozorom działają i to dobrze) - kosztowały z dwie dychy chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ja miałem wypychacz ale po pierwszym połowie zostawiłem na łowisku :sad: i szlak trafił. Następnie przy połowach z kolegą używałem szczypiec i powiem że i to i to jest dobre, w zależności od złowionej ryby i głębokości połknięcia haka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Maniuś ... to Ty spudłowałeś :lol: Pozajączkowało Ci się z innym ustrojstwem, z tym, że to do wywlekania rybek działa nie co na innej zasadzie. Pod wpływem cięaru ryby "szczęki" trzymające jej szczęke się zaciskają ... jak kleszcze. Niektóre maja nawet wbudowana wagę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.