Skocz do zawartości
tokarex pontony

WABIENIE


miron

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Znam sposób wabienia suma, ale to wymaga duuuużej wprawy i cierpliwości. Urządzenie do wabienia silurusa nazywa się kwok i jest opisane w książce Wyganowskiego pt. "Wędkarstwo" (mam nadzieję,że nic nie popieprzyłem z tytułem)

a w razie W to patrz tu http://www.kogutomania.pl/product_info.php?products_id=167.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu widziałem jak starszy pan "zanęcał" szczupaki prywabiając drobnicę (zwykłym rozmoczonum chlebem wymieszanym z piaskiem) do swojej żywcówki, a i nawet wyniki miał niezłe, tyle że nie wiem czy bez tego "nęcenia" nie byłyby podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam krew w proszku chyba z trapera ale ona w ogóle nie pachnie jakoś przykro tylko jak jakaś kaszka chyba jeżeli dobrze pamiętam

jakiej firmy krew w proszku daje n ieżle czadu bo niue mam kasy żeby w błoto wywalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 10 months later...
koniecznie cieleca.
to chyba spory koszt bo z tego co sie orientuje to cieleca jest droga..i kupowana zwlaszcza przez osoby z problemami krązeniowymi i anemiami..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.