Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Okolice Tarczyna


Filippos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam proste i krótkie pytanko. Czy w okilicach Tarczyna (powiedzmy 20 km) znajduje się jakiekolwiek łowisko okręgu PZW?? Moi rodzice się tam przenieśli czesto ich odwiedzam i chetnie bym wyskoczył na rybki, a to co znalazłem w okolicy to jedynie stawy hodowlane w Grzegorzewicach - a to nie atrakcja i nie prawdziwe wędkowanie, poza tym jak już zapłaciłem tą horendalną stawkę za łowienie w okręgu PZW to nie chciałbym płacic znowu.

A może ktoś ma linka do jakiejś mapki z zaznaczonymi łowiskami naszego okręgu? Mi nie udało się takowej znaleźc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

Pzreprowadziłem samodzielne poszukiwania i dla przyszłych pokoleń informuję niniejszym, że jest w tamtych okolicach ciekawe łowisko. Jest to sztuczny zbiornik Osieczek na rzece Jeziorce. Generalnie polecam. Miejsce przyjemne dużo okoni, sporo szczupłych. Co do białorybu to nie mam pojecia bo tylko spinningowałem. No i oczywiście to woda PZW, więc mozna sobie połowic bez płacenia dodatkowych haraczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 5 months later...
  • 2 years later...
  • 3 months later...
Gdyby ktoś chciał jakieś informacje na temat tego zbiornika w Głuchowie to piszcie do mnie łowię na tym łowisku już kilka lat i znam tą wodę dośc dobrze.

DooLiN to napisz cos

jakie ryby, czy sa zaczepy, etc

jakbys jeszcze dorzucil mapke z Google Maps to byloby super

Jest jeszcze zbiornik Głuchów na Jeziorce przy samej trasie krajowej 7.

jak wyzej Kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.