Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach? Czerwiec 2011


Robal

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie od maja do tej pory skromnie.......mam nadzieje że lipiec będzie lepszy pod Krakowem :) a tu rybki trzeci .Rybki z okolic Krakowa :wink:

[ Komentarz dodany przez: artech: 19-06-11, 21:08 ]

Zanim następny raz wstawisz fotkę na forum zapoznaj się z regulaminem wstawiania zdjęć http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=5982

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 296
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

szczupak28, co poniektóre zdjęcia żenujące , ktoś pisał że nie nie trzymią miary ? to jak by miały 49 cm albo 29cm a tu co to jest?! o trzymaniu rybek nie wspomnę te twoje palce to sobie w d.... wiesz co :evil:.

Przepraszam ale nie potrafię inaczej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od maja do tej pory skromnie.......mam nadzieje że lipiec będzie lepszy pod Krakowem :) a tu rybki .Rybki z okolic Krakowa :wink:

pewnie kogoś znowu to zirytuje bo to przecież forum wędkarskie i ryba ma się siać gęsto trupem ale chłopie pięknie wytrzebiłeś.... te fotki możesz śmiało wrzucać na forum mięsiarze.pl ps; tak z ciekawości pojadłeś tym najmniejszym pstrągiem z ostatniej fotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcialem sie dowiedziec co to za rybka ( złowiona dziś, wrociła do wody)

p.s szukałem tematu " co to za ryba " czy cos takiego bo takowy widzialem kiedys, jedenak forumowa wyszukiwarka to straszna padaka i nie znalazłem :)

Zdjcie0249.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, nie wiecie przecież czy szczupak28 nie ma licznej rodziny i rybami nie ratuje jej od głodu, może akurat dzieciak mu płakał, że głodny albo matka wygnała żeby przyniósł coś do gara... :wink: Szczupaczek wpisz sobie w stopkę "chodzę na ryby by wykarmić rodzinę" i koledzy będą bardziej wyrozumiali wiedząc, że nie przelewa Ci się w domu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj odwiedziłem piękną rzekę w Stoke w środkowej Angli słynącej z duzych i walecznych pstrągów, niestety brak kontaktu z rybą... kolesie łowiący po drugiej stronie na nimfy i muchy ciągneli kabany po 50 cm a u mnie i kolegi na spining ( blaszki i małe woblerki pstrągowe) ANI jednego stuknięcia. Piękny dzień, piękna rzeka sezon pstrągowy w UK uważam za rozpoczęty ( Tutaj mozna łowić w rzekach i kanałach od 16 czerwca ) :) Pzdr

P.S

szczupak28, nie tolerujemy tu zdjęc ryb martwych.

Jak nie tolerujemy skoro takowe zdjęcia są zamieszczane z tą różnica, że koledzy piszą

" musiałem zabic bo krwawiła, albo wyrwałem jej oko itp itd" Zastanowiłbym sie bardziej... nad rozmiarem tych ryb bo conajmniej kilka nie miało wymiaru... a ten pstrąg po prawej z ostatniego zdjęcia to porażka totalna... wstyd takie zdjecia zamieszczać z tak małymi rybami, szczupaki te 3 tez nie wymiarowe nie maja nawet 40 cm na moje oko... PORAZKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z nocnej posiadówki na Czułowie. Dziś wyjątkowo zająłem miejsce na Ochotce. Pomimo skromnego połowu, wypad zaliczam do bardzo udanych ;-) Mogłem nareszcie wypróbować moje nowe feederki. Od godziny 22 do 4 nad ranem wyciągnąłem węgorza, sumika karłowatego, leszcza, ładnego karpia, płotke i okonia na żywca. Rybki niestety nie mierzone, bo zapomniałem miarki :P No i dodatkowa satysfakcja z przełamania złej passy, bo każdy wypad na Czułów kończył się powrotem o kiju :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni wypad wieczorowy nad wode z kijkiem tym razem z moją narzeczoną. CHwila zabawy i cyk piękny choć mały szczupaczek.

Metoda połowu spining, obrotówka nr. 3 srebrna, pogoda : przed burzą szczupły złapany 2 metry od brzegu

[ Komentarz dodany przez: artech: 20-06-11, 09:01 ]

Po raz ostatni przypominam o regulaminie wstawiania zdjęć na forum http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=5982 . Następne łamanie regulaminu będzie karane ostrzeżeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w weekend, w sobotę od 4:00 do 11 na Sanie, można powiedzieć zero brań.Od miesiąca na Sanie ryba po prostu nie bierze.W ciągu 3 ostatnich wypadów miałem jedno branie na splawikówkę z kukurydzą i to jeszcze na dodatek przed samym wyjazdem, ale ryba zeszła.Był to albo mały karpik sazan albo duży karaś.A tak to brały głównie komary i kleszcze.Próbowałem też na żywca którego niezwykle cięzko też jest ostatnio złapać (ukleja jakaś sie tam w koncu ulitowała po poł godzinnych próbach) na sandacza z gruntu.I też nic.Spinningiści chodzą, rzucają i mówią że też nic.

Ale ryba jak wspomniałem na Sanie po prostu nie bierze i to od dłuzszego czasu, koledzy byli na 2 nockach ostatnio i nic ani branka.Może ta nieustabilizowana pogoda ma wpływ, cisnienie atmosferyczne bo na Podkarpaciu albo skwar 35 stopni albo od razu 14 z deszczem na drugi dzień.No ale można troche odpocząć na łonie natury, przyrodę poobserwować.Woda na Sanie strasznie niska ale już dość ciepła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt nie przeczytałem regulaminu.Tu mój błąd......ale zapewniam że wszystkie ryby miały wymiar!!!!!!!! a na zbiorniku co te 3 szczupaki złowiłem limit to 3 sztuki !!!Co niektórych wypowiedzi nie będę komentował bo to poprostu zazdrość że ktoś takie ryby wędkuje a inny nie może.Następne fotki będą z szczupakami na żywo :) ostatnio przy brzegu mi się odpiął taki na minimum 90 cm , wygiął kotwice na prosto.Mam nadzieje że w niedziele szczęście dopisze.Mój kolega jak był ze mną złapał 2 szczupaki , jeden na 97 a drugi na 107 cm.Jest tu na forum więc mam nadzieje że niebawem fotki wrzuci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o zazdrość kolego. Każdy by wolał zobaczyć piękne sztuki wypuszczane do wody. Na tym polega piękno wędkarstwa. Jak by każdy tak robił, co byśmy teraz łapali ? Jak dla mnie, to możesz nigdy się nie chwalić swoimi sukcesami.

Żeby nie było offa, dzisiaj na Nysie Łużyckiej złapałem pstrąga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.