Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

wrocław kanał powodziowy most swojczycki mosty jagielonskie


mk1977

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jak wygląda sytuacja w tej chwili między mostami. Byłem 2 tygodnie temu to woda nie płyneła tylko stała niestety i bardzo niski stan. Czy coś się zmieniło głownie chodzi mi o to czy płynie a jak tak to jak mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Byłem w niedzielę z kolegą koło mostu Chrobrego. Ogólnie poziom dość niski jednak zależy od czasu. Są momenty gdy woda przybiera i zaczyna płynąć. Tak samo płynie gdy opada. Ogólnie w niedzielę było widać wystające z wody kamienie przy brzegu, a w woderach można było odejść na 3m od mostu w głąb. Z rybek to się zahaczył tylko 1 okonek około 15cm więc póki co raczej nie ma co jeździć. Ostro pod mostem szalał bolek

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie było o uciąg między mostami swojczyckim a jagielońskimi i jakoś na 8 postów nikt mi nie odpowiedział czy stoi czy płynie. A łowię na spławik konkretnie na tyczkę to raczej mało pomocne jest mi opowiadanie czy da się przejść w woderach:) Ale całe szczęście popadało czyli raczej będzie płynąć oby tylko teraz nie za mocno. Nadal mile widziane info jak wygląda sprawa z uciągiem i czy po wczorajszych i dzisiejszych deszczach da się zauważyć przybór i jak duży. Wybieram się w niedzielę, a ze mam 70 km do Wrocławia będę wdzięczny za aktualne informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arbiter

Ja tylko spinning.

@mk1977

Pisałem. Zależy od momentu. Jak woda przybiera lub opada to zaczyna płynąć. Momentami dość szybko. Ale więcej czasu stoi i nie płynie. Ale tak było w ostatnią niedzielę. Nie wiem jak jest teraz bo musiałbym jechać całe miasto tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj woda zapierniczała jak mały motorek do tego masa syfu w postaci traw ,gałezi ikrzaków nie szło lowic z gruntu ściągało ciężarek 100g i masa syfu łapała zyłka , woda podniosła sie jakieś 15-20 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • 4 months later...

Witam.

Witam wszystkich. Jestem nowy na tym forum wiec jakby coś to od razu przepraszam jesli cos gdzieś źle wpiszę. Malo tu wpisów z ostatniego czasu. Czy obecnie jest szansa na polowy w rejonie kanału powodziowego. Mam na mysli dokładnie odcinek między Mosem Swojczyckim a ul.Brucknera. Jesli ktoś z Was tam łowił moze pokusilibyście się o krótka charakterystykę tego miejsca.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.