Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

nowe przepisy


said85

Rekomendowane odpowiedzi

Na zagospodarowanie wód, za zarybienie a są tez straznicy którzy dostają pensje z moich składek jednak oni nie ogarną wszystkiego sami.

Dopiero pisałeś, iż cały rok nie miałeś na Wiśle kontroli...

I nie pierdziel mi, że Wisłe zarybiają!!!

Co znaczy nie ogarną? To tak jak kiboli na stadionie nie można uspokoić! Wystarczy kamery wyłączyć. Reszte psy zrobią. Wiem z autopsji.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 214
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wernicjusz, na górskich napisałem że mam mase kontroli i zarybienia potokowców są i to duże:)

to czemu tego się nie da rozpropagować dalej?

Dla mnie to jest właśnie normalność! Pilnowanie! Za to chce płacić. I nie rozkminiaj, że mają za małe siły terenowe.

U mnie doprosiłem się aby nad rzeczką psy radiowozem pokazywały się kilka razy w tygodniu o nieregularnych porach i wiesz jak jest masakra w okoicy? Srają po gaciach bo prawie każdy kłusol ma cos w zawiasach. Stąd wiem, że się da!

Ale czy to ja czy Ty mamy całą robotę za tych darmozjadów odpierdzielać?

Czy to ja mam im podsuwać pomysły jak walczyć z kłusownictwem? Z tym realnym a nie z małolatami w południe (miejscowy SSR u mnie).

Czy ja, aż tak wiele wymagam? Kolega J podpiera się krajami cywilizowanymi a u nas ciężko o podstawy w walce z chamstwem nad wodą.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wernicjusz, Oczywiście że mają za małe u nas na górskie jest dwóch strażników na 8 rzeczek malych i jak sobie wyobrażasz przypilnowanie przez nich wszystkich, gdyby nie SSR i normalni czuwający wedkarze to oni sami by nic nie zdziałali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pagori, ja to rozumiem że nie którzy nie mają czasu mi nie chodzi o to żeby każdy coś robił ale chodzi mi o wymaganie czegoś w internecie krzyczenie tego typu zróbcie coś bo mi się należy itd.

Należy się i to jeszcze jak , odsyłam do wcześniejszych przytoczeń o krajach bardziej cywilizowanych typu Angliia itd....

A w sklepie jak idziesz i płacisz (PŁACISZ !!!!) za mięso na rosół to bez znaczenia dla Ciebie że mięso jest nie świeże ? Czy może sam hodujesz cielątko by mieć pewność że rosół będzie dobry ? Są wędkarze którzy płacą składki i są służby które te pieniądze biorą, i dla tego narzekamy bo nasze pieniądze wydawane są tak jakby je wyrzucać w błoto. Może cena jest zbyt niska może powinniśmy płacić za to "ciut" więcej , zgodze sie - mogę płacić "ciut" więcej ale niech ta cena będzie równoważna jakości.Dlaczego ja mam być jakimś katem w stosunku do "dziadka" który złapał limit , nie moja sprawa złapał limit jego sukcej jak ryby zabierze -smacznego.Jak wypuści chwała mu za to.I jeszcze raz podkreśle limit o którym rozmawiamy dla mnie jest rzeczą obojętną bo tyle ryb napewno nie zabiore z łowiska ale są ludzie dla których będzie to zbyt mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są wędkarze którzy płacą składki i są służby które te pieniądze biorą, i dla tego narzekamy bo nasze pieniądze wydawane są tak jakby je wyrzucać w błoto. Może cena jest zbyt niska może powinniśmy płacić za to "ciut" więcej , zgodze sie - mogę płacić "ciut" więcej ale niech ta cena będzie równoważna jakości

Tak, także mogę płacić więcej tylko chce mieć święty spokój a nie nadstawiać zadu za frajer.

Listonosza nikt się nie pyta czy nie ma za dużo roboty, czy go psy nie kąsają. Ma swój teren i zapierdz... ino huczy. Nie pasuje to do marketu na kase. Bierzesz pieniądze to pracuj!!!

,

,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego cały czas oceniasz innych? Skąd wiesz co robię czego nie? Traktujesz ludzi z góry jak prowincjonalny rzemieślnik któremu słoma z butów wyłązi. Po tonie wnoszę, że jesteś samotny....

Najpierw mówisz, że chcesz dyskutować a ty tylko po chamsku próbujesz mnie ustawić w narożniku. Zaspokoję twoją ciekawość, nie jestem samotny i jeszcze w dodatku jestem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego nasze wody jakością będą różnić się troszeczke od waszych :) Pozdrawiam i bez spiny chłopaki :) Wesołych :)

Jakością czy częstotliwością wzajemnej kontroli , powiązaną z podejżliwością co do każdego napotkanego wędkarza? W mojej wiśle mnogo ryb nie martwie sie że "rzuce gumą w studnie".

Bardziej martiwe sie o stosunki "tubylcze" w twoich wodach - każdy to wróg , potencjalny zjadacz ryb i intruz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw mówisz, że chcesz dyskutować a ty tylko po chamsku próbujesz mnie ustawić w narożniku. Zaspokoję twoją ciekawość, nie jestem samotny i jeszcze w dodatku jestem.....

Mniemam, iż wreszcie porzucisz "morde" ponuraka i podsuniesz kilka Swoich pomysłów na uzdrowienie grajdoła wysysającego z nas pieniążki. No chyba, że znowu wyjedziesz z podziałem społeczym czy kulturowym.

I dlatego nasze wody jakością będą różnić się troszeczke od waszych

Do tej pory to myślałem, że granice naszego kraju mamy na Bugu ale widać mam zaległości z historii :?:

Bardziej martiwe sie o stosunki "tubylcze" w twoich wodach - każdy to wróg , potencjalny zjadacz ryb i intruz.

Mamy tam chyba doczynienia z urytą opcją białoruską. :twisted:

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory to myślałem, że granice naszego kraju mamy na Bugu ale widać mam zaległości z historii

Chodzi o granice okręgów wędkarskich nie wiem czemu szukasz zaczepki nie chce mi się odpowiadać na tak banalne pytania ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wernicjusz, na górskie te poruzmienia nie obowiązują, nad Wisłe zapraszam :)Oczywiście zawsze gościnnie mozesz kupic jednodniówke lub pełna roczną :)

DZięki. Częssto bywam po drugiej (mojej )stronie okolice Janowca do Solca.

A wracając do tematu "nowe przepisy"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówienie o tym że mam być strażnikiem miejsca w którym wędkuje jest kretynizmem
a czy pilnowanie własnych dzieci np przed pedofilem jest kretynizmem?przeciez płace podatki i policja powinna wszystko zrobic,czyż nie? po co płace podatek na słuzbe zdrowia ktora nie zawsze Ci pomoze?
DAWID napisał/a:

I dlatego nasze wody jakością będą różnić się troszeczke od waszych

Do tej pory to myślałem, że granice naszego kraju mamy na Bugu ale widać mam zaległości z historii

jesli chcemy sie czepiac to granice to bardziej kwestia geografii.

Tak bez urazy J. czy masz może żone czy tylko kota?

To by wiele wyjaśniało... wybacz ale jestes żenujący,madrzejsze teksty słyszałem w podstawówce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówienie o tym że mam być strażnikiem miejsca w którym wędkuje jest kretynizmem
a czy pilnowanie własnych dzieci np przed pedofilem jest kretynizmem?przeciez płace podatki i policja powinna wszystko zrobic,czyż nie? po co płace podatek na słuzbe zdrowia ktora nie zawsze Ci pomoze?

Kolego dzieci swoich pilnuje ale nie w każdym którego spotykam na spacerze z dziećmi widzę pedofila tak jak ty w każdym spotkanym wędkarzu widzisz kłusownika czy mięsiarza który niemógłby sprostać limitowi o którym tutaj rozmawiamy.Z innych przykładów związanych bardziej z hobby niż dewiacjami seksualnymi to odpowiedz sobie na proste pytanie , czy narciarz który wybrał sie pojeżdzić na stok powinien przywieżć swoją armatkę i nią naśnieżyć by mieć dobre warunki do jazdy a potem jeszcze zapłacić właścicielowi stacji narciarskiej?

A jak planujesz wakacyjny wyjazd nad morze to najpierw drogę sobie budujesz? Płacimy składki i mamy prawo wymagać że za te pieniądze ktoś będzie dbał byśmy mogli wędkować w dobrych warunkach.Nie neguje wcale idei społecznych o których mowa wyżej , jeżeli ktoś ma na to czas to oczywista oczywistość że będzie tego pozytywny skutek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bez urazy J. czy masz może żone czy tylko kota?

To by wiele wyjaśniało... wybacz ale jestes żenujący,madrzejsze teksty słyszałem w podstawówce...

Skoro już druga osoba się interesuje moją monografią to odpowiem. Mam żonę a ona ma kota wiec nie muszę dla niego zabierać ryb, bo to kot do zabawy. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już druga osoba się interesuje moją monografią to odpowiem. Mam żonę a ona ma kota wiec nie muszę dla niego zabierać ryb, bo to kot do zabawy.

Użytkownik pet87, zacytowal tylko ten tekst z kotem a później przeczytaj co napisał :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dzieci swoich pilnuje ale nie w każdym którego spotykam na spacerze z dziećmi widzę pedofila tak jak ty w każdym spotkanym wędkarzu widzisz kłusownika czy mięsiarza
wbrew pozorom nie widze samych miesiarzy ale wystarczy ze jeden zwyrol zainteresuje sie Twoim dzieckiem.Chodzi o to ze robimy to we własnym interesie i nie ma co obrazac osób robiacych cos dobrego dla dobra ogółu
Nie neguje wcale idei społecznych o których mowa wyżej , jeżeli ktoś ma na to czas to oczywista oczywistość że będzie tego pozytywny skutek.

być strażnikiem miejsca w którym wędkuje jest kretynizmem
jak by nie było troche sprzeczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz ale jestes żenujący,madrzejsze teksty słyszałem w podstawówce...

Widać podstawówka dzisiaj ma swój specyficzny charakter... .

Skoro już druga osoba się interesuje moją monografią to odpowiem. Mam żonę a ona ma kota wiec nie muszę dla niego zabierać ryb, bo to kot do zabawy.

J.czemu nie chcesz się ciągle wypowiedzieć w temacie? Myślałem, iż sypniesz niczym z rękawa swoimi pomysłami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie neguje wcale idei społecznych o których mowa wyżej , jeżeli ktoś ma na to czas to oczywista oczywistość że będzie tego pozytywny skutek.
być strażnikiem miejsca w którym wędkuje jest kretynizmem
jak by nie było troche sprzeczne

Ja tutaj sprzeczności nie widzę , bo rzecz tyczy sie mojej osoby i dla mnie byłby to kretynizm najwyższej klasy gdybym zamiast wędkowania miał pełnić rolę strażnika , gdyby tak było to kiedy miałbym wędkować ?Być może twoja sytuacja jest troche inna , masz więcej czasu i odwagi by grzebać innym w siatkach. Swoją drogą chciałbym zobaczyć Cie w akcji kiedy kontrolujesz , ciekaw jestem czy twoja odwaga jest tylko wtedy gdy siedzisz przed monitorem czy faktycznie jesteś superhero w realu nie mając ku temu żadnych uprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą chciałbym zobaczyć Cie w akcji kiedy kontrolujesz , ciekaw jestem czy twoja odwaga jest tylko wtedy gdy siedzisz przed monitorem czy faktycznie jesteś superhero w realu nie mając ku temu żadnych uprawnień.

pagori, mistrzowie klawiatury są bezcenii jeśli chodzi o rady :twisted: , a w realu...?

Widziałem swoich "społecznościowców" nie raz w akcji :cool: . Szkoda słów. By choć w połowie tyle robili co mają zapału przed kompem... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wernicjusz, Jakoś nie wyobrażam sobie kontroli przez innego wędkarza który do tego uprawnień nie ma , w dodatku węszy przy mnie doszukując sie bóg wie czego. Heh kolega z którym czasami wędkuje w pierwszych pieciu sekundach rozmowy pewnie topiłby śmiałka w wiślanej wodzie , choć wędkarzem jest regulaminowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Najgorsza dla mnie jest ta psychodeliczna mania szukania wszędzie złodziei. Skoro żyjemy w demokratycznym karaju, a nie na Białorusi, to chyba istnieje coś takiego jak domniemanie niewinnosci. Dlaczego zamiast wypoczywać nad wodą mam zajmować się grzebaniem komuś w "życiorysie"? Łowi niech sobie łowi. Może z czasem dojrzeje aby nie myśleć tylko o sobie. Może spojrzy dalej niz na czubek własnego nosa. Może... .

Puki co mamy to co mamy a przede wszystkim mamy chęci aby coś zmienić a wdrażać przemyślane i dyskutowane zmiany powinny wlaśnie służby omylnie nazywane teraz PZW. Jest się to organizacja skupiająca ogromną rzesze ludzi, która "wyłudza" jedynie od nas pieniążki nie dając w zamian niemal nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.