Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak bylo dzisiaj na rybach?? Grudzień 2011.


Winko

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś po ponad miesięcznej przerwie wypad nad Wisłę. Zaczęło się fatalnie. Nie odpalił silnik i po prawie godzinie prób stwierdziliśmy że płyniemy na swoją przykosę na wiosłach. Później nie było lepiej i poza jednym braniem najprawdopodobniej szczupaka nic się nie wydarzyło :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 179
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Byłem dziś chwilkę nad rzeką i mimo mętnej wody udało mi się złapać pięć kleni. Co prawda tylko wymiar+ ale co najciekawsze cztery z nich wzięły dopiero gdy było już dość ciemno. Kolejna dla mnie lekcja :wink:

181211rropalibuszaavi00.jpg&action=rotate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że tym razem nie będzie już żadnych problemów z oglądnięciem tego mojego nieszczęsnego filmiku?

A ja poproszę te dwa kawałki, które są tam użyte, najlepiej na jakiś bezpłatny serwer :smile:

ja też bym prosił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj szybki wypad po szkole na klenia zachęcony wynikami użytkownika Winko, niestety bez kontaktu z rybą. Tylko zmarzłem :lol:

To samo i ja, poranny wypadzik na pare godzin, nawet wobki takie jak kolega Winko i niestety nawet brania.woda trącona ale ryba się spławia. Zimno ale...nieważne żeby złapać zajączka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bumtarara, ogon właśnie miał lekko zmasakrowany, może wydra albo jakiś większy drapieżnik. Ja już mam takie szczęście do większych kluch latem też złowiłem 51cm który miałby spokojnie 53-54cm ale miał obgryziony ogon :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj na ryby nie miałem czasu, ale obroniłem mgr i jest już mgr inż. najlepsze : miałem pytanie o kwasy omega-3 w rybach,,, i pytanie od prof. "oceń sytuację pogłowia ryb dzikich w wodach śródlądowych, oraz zarybianie wód otwartcyh przez PZW " :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Placek
Dzisiaj przy uganianiu się za pasiakami trafił się całkiem fajny przyłów :

Obrazek

Sorry ale nie miałem możliwości zrobić innego zdjęcia :(

klenik piekny,jeszcze nie mialem okazji miec takiej ryby na haczyku heh :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś chwilę na rybach. Lepiej co bym jednak od stołu nie odchodził. Wróciłem z kwaśną miną. Każdy pytał co się stało- mandat dostałeś, auto skasowałeś? Ja odpowiadałem tylko że nić się nie stało! A co im miałem powiedzieć, nie dość że wróciłem o kiju to jeszcze połamanym??? HM-80 silver Deamon 2-14g i to wszystko !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówie super pogoda, dodatnie temperatury to z kumplem skoczymy sie nad jeziorko pospinningować. Wszystko powiązane w domu, herbatka zaparzona, kanapki zrobione no to w droge. Dojeżdżamy, patrzymy z daleka - super zero fali ucieszeni schodzimy niżej a tu... cały zbiornik skuty lodem. I to takim 5cm a zbiornik mały nie jest. Jak to możliwe? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.