Skocz do zawartości
tokarex pontony

Mepps Musky Killer


DarthSuoniu

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Bardzo dobra przyneta na szczupaki u nas dosyc drogi interes 30-50 zl za sztuke ,ale naprawde lowna i bardzo dobrze pracujaca przyneta,chwosty robia wrazenie na szczupakach ,lepiej jej nie uzywac jak jest duzo zaczepow bo juz sie mozesz z nia pozegnac:)kotwice duze i wytrzymale

Ja je kupuje w stanach mozna tam kupic w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No drogi interes dawno sprawdzalem ceny wiec chyba troche zanizylem:)jak to u nas ceny z kosmosu

ale warto miec w pudelku chociaz jednego killera,ostatnio kupilem Magnum i Giant killer mepps ale jeszcze nie doszlo zobaczymy co to bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Jakoś z powodu samego wyglądu budzi u mnie respekt , na rybna przynętę tez wygląda. Ostatnio była na sprzedaż w zestawie za 10zl z wysyłką przegapiłem aukcje.Mam takiego jednego i mam zamiar go przetestować(ale jakoś mnie szkoda , na razie używam go do odzyskiwania utraconych zestawów spławikowych). Zakupiłem go też w zestawie za 50zł (2,5zł za blachę) . Ostatnio w sklepie internetowym widziałem za 14,5zł ale adres gdzieś zawieruszyłem. A tak nawiasem ile to am gram z 30?? (tak ciężkiej blachy nie widziałem). Pytam bo nie wiem do jakiego spiningu zostawać aby ten i kołowrotek nie ucierpiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zacząłem ten wątek więc dodam coś od siebie :)

Kupiłem białego Musky Killera, którego miałem dosłownie 2 dni... pechowo trafił na jakiś korzeń w jeziorze i wiadomo, pstryk i 70 pln poszło się yebać i rdzewieć... :D

NIGDY WIĘCEJ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarthSuoniu, jak ryba nie żeruje to nawet przynęta za tysiaka nie pomoże :) a jak bierze to i na blaszke za 5 zeta idzie połowić :) Tak jak napisał Jacek co to za przyjemność jeśli spiningujesz a nie skupiasz się na łowieniu tylko na myśli, że zaraz możesz się pożegnać z drogą przynętą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ja to rozumiem :)

Kupiłem bo chciałem zobaczyć z czym to się je :) No i więcej nie kupię... Mam kilka wobków Jaxona, które są niesamowicie łowne (np. Karaś) i kilka wobków Salmo na które nic nie chce brać... Wiadomo jak jest.

Nie jadę się stresować - jadę odpocząć i połazić w woderach pomiędzy "nenufarami", czysty relaks, ale nawet strata przynęty za 15 pln, która była łowna boli. Chyba nawet bardziej niż takiej za 45 zeta a nic się na nią nie złowiło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.