Skocz do zawartości
tokarex pontony

rozpoczęcie sezonu (wszystkie zbiorniki)


wedel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ...karty opłacone, zakupy na targach w Zabrzu zrobione, sprzęty prawie gotowe, więc czas się wybudzać, aby rozpocząć sezon. :cool:

Wielu z nas jest już gotowa i czeka na pierwsze relacje - a głównie, czy nadal zalega lód?

Ułatwmy sobie życie i wpisujmy gdzie nie ma już lodu i jakie są pierwsze efekty zasiadek na zbiornikach, jeziorach, stawach, rzekach, kanałach... z naszego okręgu.

to ja zacznę:

- Wisła w Oświęcimiu z relacji znajomego już bez lodu - wysoki stan i silny uciąg.

- Pszczynka - już wędkują (o efektach nie słyszałem)

- Paprocany - lód

- Rybnik - tam nie zamarza, więc można śmiało się wybrać.

- Żywiec - może ktoś podać jak wygląda sytuacja? wczesną wiosną można było połapać fajne płocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
biały i woda około metr od brzegu ,

ale podchodziłęś pod brzeg i widziałeś że nie ma lodu czy z daleka widziałeś wodę ?? bo woda mogła być na lodzie, ja byłem z 2 tygodnie temu na Przeczycach od Tuliszowa, wysoki brzeg i właśnie taki efekt był że z 3 metry od brzegu była woda, ale na lodzie, było to po nocnym deszczu i wiatr tą wodę zepchnoł pod sam brzeg ... przypuszczam że wczoraj było tak samo bo w sobotę w nocy lało ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pszczynka łowisko konkursowe nr 031 , bez lodu , łowiłem w sobotę .Ogólnie ok 8 osób na odcinku i zero kontaktu z rybą.Do Żywca dzwoniłem tydzień temu na jeziorze lód , a kanał w Czernichowie bez wędkarzy. Może ktoś był na dworach , albo kanale ,gdzie jest zrzut ciepłej wody na Wiśle w Oświęcimiu ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biały i woda około metr od brzegu ,

ale podchodziłęś pod brzeg i widziałeś że nie ma lodu czy z daleka widziałeś wodę ?? bo woda mogła być na lodzie, ja byłem z 2 tygodnie temu na Przeczycach od Tuliszowa, wysoki brzeg i właśnie taki efekt był że z 3 metry od brzegu była woda, ale na lodzie, było to po nocnym deszczu i wiatr tą wodę zepchnoł pod sam brzeg ... przypuszczam że wczoraj było tak samo bo w sobotę w nocy lało ....

Chodziłem wzdłuż brzegu od strony tamy, koło klubu żeglarskiego Dryf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.