Skocz do zawartości
tokarex pontony

Muzyka


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grzechuce

MariuszA, e tam ja tam czegos takiego nie kupuje. jesli chodzi o performy o ten gosc jak dla mnie miecie Panacea @ Urban Form Art

i oczywiscie czlowiek z kosmosu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Gość grzechuce
bez maszynek czy dzwiekow ,generuje je ustami i zapisuje w tym wynalazku na dole do loppow ;)
a to co raz czesciej stosowana performa. niby cos nowego ale sporo osob sie tym zachwyca jak Me, Myself and I. na festiwalach performace przewija sie troche osob co sie w cos takiego bawi do tego robia jeszcze przedstawienie troche jak teatr i jakos nie maja wziecia mimo ze nie sa zli wrecz przeciwnie to co robia wymaga wiekszej uwagi i zastanowienia. i moze wlasnie w tym problem.

cos na dokladke ludzie jaraja sie mam talent i tam jakimi beatboxerami to ciekawe co by powiedzieli na tego kolesia MASTA MIC z rosji

kiedys widzialem filmik z powiedzmy imprezy z klimatow ambient itd. gosc siedzial i gral. ale nie gral czegos co zrobil tylko tworzyl muzyke w czasie rzeczywistym. nie z sampli gamofonow. tylko syntezatory, sekwencer, efekty itd i to co przemyslal przed sekunda. to juz dopiero jest miazga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzechuce

jego gosc co subskrybuje na YT dodal do ulubionych ten ponizej filmik. niezla nuta i tak w sumie przypomnialy mi sie czasy studenckie ogladajac te urywki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:50 rzeznia
Rzeznia to jest tu:

jak chcecie rzeznie to prosze...

generuje je ustami i zapisuje w tym wynalazku na dole do loppow

np: na loopstation roland RC-50 :mrgreen:

albo laptop i ableton live :wink:

bawilem sie kiedys w takie rzeczy na swoim boss voice transformwr vt1 podlaczonym do tc-helicon voice prism plus i do tego efekt behringera virtualizer pro a to wszystko wpychalem przez steinberga cubase system 4 na hp pavilon i wykanczalem na cool edit pro...a wlasciwie nie ja tylko moj klawiszowiec... :mrgreen:

tak zwana wirtuozeria jednego palca... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: - panowie mój nos w młodości niejedno ze mną przeszedł , był nadwyrężany a do tego wspomagany lekiem w postaci dymu na lepsze samopoczucie.

Zobaczcie tylko co by było gdyby pan z instrumentem dentym w dłoni został murarzem...każdy ma jakiś talent.Dla mnie to coś pięknego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcecie rzeznie to prosze...

linki sie nie wstawily czy ktorys admin je wykasowal i jesli tak to dlaczego?bo nie wiem czy moge wstawic jeszcze raz czy znowu poruszam czyjes uczucia czy regulamin czy inna cholere :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to nie ma nic wspólnego z muzyką :???: A gościu powinien się leczyć i mniej ćpać :roll:

A co do linków, to jak ich nie opisujecie to są usuwane, więc nie doszukiwał bym się tu ingerencji sił nadprzyrodzonych, a raczej własnej nieznajomości regulaminu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to nie ma nic wspólnego z muzyką A gościu powinien się leczyć i mniej ćpać

A co do linków, to jak ich nie opisujecie to są usuwane, więc nie doszukiwał bym się tu ingerencji sił nadprzyrodzonych, a raczej własnej nieznajomości regulaminu

a widzisz Artech,bo nie kazdy ma umysl szeroko - horyzontalny (bez obrazy :wink: ).

to tak samo jak z kobietami z nadwaga,niektorym sie podobaja a inni by nie spojrzeli ale czy to znaczy ,ze mialoby ich nie byc???

tak tez jest i z muzyka.musi byc i taka i owaka bo niektorzy chodza w glanach a niektorzy w lakierkach :mrgreen:

jesli wiec znasz sie na muzyce to nie mozesz powiedziec ,ze "to nie ma nic wspolnego z muzyka" ale ,ze taka Ci sie nie podoba.

Mi tez nie podchodzi muza , ktora zapodaje Grzechuce ale nie powiem ,ze to nie muzyka a jeden kawalek (ten z urywkami teledysku aphex twin - come to daddy ) troche (tylko troche :razz: ) zaskoczyl mnie ciekawa konstrukcja.bity i sekcja rytmiczna te sprawy...

gosciu z tego mojego nieszczesnego kawalka nie musi sie juz leczyc bo nie zyje :cry:

w sily nadprzyrodzone nie wierze - raczej w ludzkie :cool: jak mam opisac link?podac artyste,tytul i napisac tabulature nut?a gdzie element zaskoczenia? :shock::?:

sie rozpisalem... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to streściłeś :mrgreen: szczerze ja nie mam takiego problemu że ta lub ta muzyka mi się nie podoba ... słucham muzyki z każdego zakątka świata ... nie raz nawet arabów słucham (spoko nie jestem Talibem) ... co do gatunków słucham każdego ... ale i tak króluje u mnie na pierwszym miejscu Metallica i Kaziu następnie Hardstyle :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie chciałem w to mieszać Disco Polo :mrgreen: chociaż nie powiem nie które piosenki to kozak :!: szczególnie przy buteleczce czystej :mrgreen::mrgreen:

jak to dobrze,ze ja nie pije...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj nie wiesz co tracisz :D żołądkowa z miętą i Antoś Szprycha w tle :mrgreen::mrgreen: to to jest miazga :D a jak zabawa :mrgreen::mrgreen:

a może założymy własną kapele :mrgreen: ja moge śpiewać tylko potrzeba kogoś do grania na gitarze cymbałakch i skrzypcach :mrgreen::mrgreen: będziemy jeździć po weselach i grać :mrgreen::mrgreen: szczerze mam kolesia co umie grać na akordeonie i jeździł z dziadkiem i z takim typkiem to nawet dorby hajsik był .. napiwki i popić dobrze można za darmoche :mrgreen::mrgreen: mówił ze potem się lepiej grało :D że lepiej czuć rytm hahah :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.