Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Muzyka


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
No to wytłumacz mi CZYM JEST DOBRA MUZYKA!!
Posłuchaj kompozytorze i instrumentalisto..... :roll: KAŻDA MUZYKA JEST DOBRA ,JEŚLI TYLKO DA SIĘ JEJ POSŁUCHAĆ. Ja osobiście słucham każdego rodzaju muzyki począwszy od muzyki czarnej ,a skończywszy na folku.Tak jak TOMEK1 nie cierpię techno i ,,hipoochłapów",ale nie zmieniam kanałów radiowych jak słyszę to coś...Ta strona forum służy do tego ,żeby się podzielić z innymi swoimi zainteresowaniami ,a nie do polemizowania .Sam się nakręcasz i do tego okrutnie się pocisz.Wyluzuj lub posłuchaj starego DŻEMU to Ci pomoże :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wytłumacz mi CZYM JEST DOBRA MUZYKA!!

Niech będzie, mam nadzieję, że podjęcie dialogu zachęci Cię do zmiany sposobu wypowiadania się na zdecydowanie mniej irytujący.

Oczywiście "dobra muzyka" to dla mnie pojęcie subiektywne. Jak pisałem potrafi mi wpaść w ucho każdy rodzaj muzyki od metalu po operę. Najbliżej mi do rockowych klimatów, ale nie skreślam innych gatunków. I przede wszystkim nie twierdzę, że to jedynie słuszne zestawienie wykonawców.

W przypadku utworu "Issues" doceniam ciepły klimat i przyjemną melodię. Utwór "Up" to z kolei najciekawszy rytmicznie utwór jaki słyszałem w ostatnim czasie. W obu doceniam talent wokalny dziewczyn tworzących zespół i świetne zharmonizowane głosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

No to Ci Kazik odżyje jeszcze mocniej, bo za trochę ponad tydzień będzie premiera nowego Kultu (bez bananowej waltorni). Podobno płyta wyciekła do sieci, a Kazik w swoim stylu nazwał każdego ściągającego k....ą , kiedyś padały określenia cwele itp., tak więc standard :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja muzyka to hip hop ,artystów jakich słucham to Sokół,Eldo,Ten Typ Mes,Pjus,Ero.

Co do składów całe PROSTO.oprócz fusznika ,2cztery7 ogólnie jestem zajarany g-gunkiem i cała ALKOPOLIGMIĄ.

Pozdrawiam fanatyków dobrego hiphop'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej głowie ostatnim czasy znów odżył Kazik i wszystkie mutacje w których brał udział.

Od trzech dni słucham bez przerwy El Dupa - Prohibicja, to jest geniusz :mrgreen:

W piątek miałem okazje posłuchać tego kawałka na żywo. Dobry koncert a długo się zastanawiałem czy iść ze względu na cenę biletu ale nie żałuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka i audio to moje główne hobby:) do wędkowania chcę wrócić po kilku latach przerwy...

Lubie wszystko co nie zostało spartolone przez realizatora...

Ulubieni wykonawcy:

Sade za wszystkie płyty, są świetne

Clint Mansell za soundtrack z "Fountain" i "Requiem for a dream"

http://www.youtube.com/watch?v=EhRYynBvzuE&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=e2Ma4BvMUwU

Carl Orff za "Carmina Burana" na słuchawkach jest super, na żywo musi robić wrażenie, mam nadzieje ze zobaczę kiedyś.

Możdżer, Danielsson, Fresco za płytę "The time" nie wiem czy momentami akustyka jest "dziwna" czy mój sprzęt nie daje rady....

<Świetny cover :grin:

Massive attack za "Mezzanine" mam japońskie wydanie płyty :grin:

http://www.youtube.com/watch?v=Z4HG3-5Eu7I

2pac za całokształt, jedne płytki super, inne nie nadają się do słuchania.

http://www.youtube.com/watch?v=fahdWXfY9SM

Kolejność przypadkowa.

W pól roku dorobiłem się około 30 cedeków:P ale obecnie jakos kasy nie mam na płyty;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja jestem miłośnikiem rocka , hard rocka , bluesa , odrobinki metalu i mieszanek tych klimatów.Nie lubię różnego typu gorących hitów czy współczesnych "rockowych" zespołów . Heavy metal też nie jest dla mnie.Wśród wykonawców podoba mi się muzyka m.in Dżemu , Deep Purple , Stare Dobre Małżeństwo , Nirvana , Marilion , Pink Floyd , a moim absolutnym mistrzem (również w grze na gitarze , moje hobby ) jest Jimi Hendrix , to co on robił z gitarą przechodzi ludzkie pojęcie , jest duszą tej muzyki , niedościgniony , poza barierę wyznaczoną przez niego można wystawic może duży palec stopy , ale pod innymi względami był , jest i będzie geniuszem . Nie poniżam oczywiście innych bardzo ciekawych gitarzystów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżemu , Deep Purple , Stare Dobre Małżeństwo , Nirvana , Marilion , Pink Floyd , a moim absolutnym mistrzem (również w grze na gitarze , moje hobby ) jest Jimi Hendrix

Część moich klimatów muzycznych :wink: A Hendrix to już inna bajka. Mistrz gitary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham głównie rocka i bluesa a moje ulubione kapele to:Whitesnake,Deep Purple,Dio,Rainbow,Black Sabbath,Judas Prist,Megadeth,Sabaton.

Z polskich:Dżem,Ona(niestety już nie istnieje),TSA.Lubię też posłuchać Tadzia Nalepy, grupy Myslowitz,Małgosi Ostrowskiej,Artura Gadowskiego.

Moi ulubieni gitarzyści to:Ritchie Blackmore i Jimmy Page(Tak zobaczyć ich w duecie na scenie :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie właśnie kawałki powinni piłkarze słuchać przed meczem.

Tym patałachom nic nie pomoże. :???: Jak nad tym pomyśleć to byłby aż niestosowne gdyby tego słuchali. Oni, którzy jadą na zgrupowanie żeby się zabawić, wypić i popajacować na boisku z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku i... ludzie odważni aż do szaleństwa... :roll:

Swoją drogą- kogo dziś byłoby stać na takie poświęcenie? Czy dziś słowa honor, ojczyzna coś dla nas znaczą?

Ostatnio postanowiłem przestudiować "Kronikę XX wieku", wiele rzeczy umknęło z pamięci, o wielu się nie słyszało (zwróciliście uwagę, że historii najnowszej uczono nas "po łebkach"?). I jedno uczucie nie może mnie opuścić- mamy dużo szczęścia, że przyszło nam żyć w tych czasach... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za czasów Polskiej Rezczypospolitej Ludowej, my Polacy mieliśmy większe poczucie patriotyzmu a piłkarze byli bardzo dobrzy, co pozwoliło zwrócić na Nas uwagę innych krajów - tak gdzieś kiedyś czytałem.

Teraz jak mamy wszystko na tacy, nie doceniamy tego czego kiedyś nie było - to juz moje przemyslenia. W końcu to dzięki solidarności mamy mapę taką a nie inną.

Uważam, iż nie wolno o tym zapominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warszawa daruj komunę, jak sobie myślę, że Ci co podbijali wyroki śmierci SB mają prawo nas dziś sądzić to po prostu nóż się w kieszeni otwiera

Swoją drogą- kogo dziś byłoby stać na takie poświęcenie? Czy dziś słowa honor, ojczyzna coś dla nas znaczą?

pewnie to zabrzmi jakoś głupio czy tam nieskromnie, ale ja bym poszedł ;) Ale ciekawe ile osób by się uzbierało. A Twoje pytanie retoryczne bardzo dobre, w pierwszej wersji stał tam na pierwszym miejscu jeszcze Bóg. Dziś się to modyfikuje do dwóch albo już i mniej wartości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.