Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak było dziś na rybach??? Kwiecień 2012


pawciobra

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś 3 razy po 1,5 godziny na rybach na 3 odcinkach Dunajca, i nie wiem ale kolejny raz bez rybki a nawet brania, dokupiłem kilka woblerów i obrotówki ale nic zero klenia już nie wiem co jest grane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jo dzisioj byłech na rybach.

Pojechałem na Pactwowe i okazało się że koło z Lędzin organizuje zawody normalnie bezczelność dowiedzieli się że zarybiliśmy sobie staw przed zawodami bo zawsze robimy zrzutkę na zawody i zarybiamy sobie to wpakowali się jaszcze przed nami, niech se sami zrobią zrzutkę i zarybią swój staw i tam robią zawody a nie tak na bezczelny ryj po chamsku ale czego można się spodziewać po ludziach z Lędzin. Do tego za czeli jeszcze wyzywać i krytykować tych co przyjechali połowić że to skandal łowić tyle co po zarybieniu tylko zarybienie było z naszych dodatkowych składek które postanowiliśmy dobrowolnie.

Trocha mnie to wkurzyło i pojechołech (moja noga więcy niepostanie w kole na Brzeźince skoro prezes tego koła na takie rzeczy pozwala.

Byłech na Dziećkach tam pochytołech trocha płotek i wzdręg 20-30cm i szkietetory tyrz brały, potym za czyło wioć i pozbierołech sie do dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo dzisioj byłech na rybach.

Trocha mnie to wkurzyło i pojechołech (moja noga więcy niepostanie w kole na Brzeźince skoro prezes tego koła na takie rzeczy pozwala.

Byłech na Dziećkach tam pochytołech trocha płotek i wzdręg 20-30cm i szkietetory tyrz brały, potym za czyło wioć i pozbierołech sie do dom.

Nie wiem czy to specjalnie gwarą ale dla mnie to numer jeden w temacie "Tylko Humor" jesteś zajebisty i jak możesz pisz tak , gratuluje bo czyta sie świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kilka godzin biczowania wody na szczecińskim jeziorze Głębokim, i dopiero po południu udało mi się wydłubać na bocznego troka dwa okonki.

51174f89c5119373med.jpg

Kolega Bartek łowił normalnie jak człowiek, czyli na jiga i złowił trzy, podobnej wielkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis 3 leszczyki 52,44,39 cm jeden okolo 50 zm koledze wypial sie jak juz mial go w rekach , czas zaczac nosic podbierak ... do tego dwie sapy okolo 20 cm i jeden krapik ..pogoda idealna(pierwszy raz na krotkim rekawku siedzialem na rybach w tym roku) :)..i moj pozadek w skrzynce :D

post-7244-14544973011616_thumb.jpg

post-7244-14544973011819_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tatamarcelka
to chyba moj szczesliwy tydzien na kropki :lol:

71cm 4,23kg

Obrazek

Rewelacja to co widzę. To inna jakość wędkarstwa u nas może za 200 lat ryby będą miały warunki, żeby tak rosnąć i cieszyć wędkarza. U nas chłopaki chwalą się pstrążkami po 32-35 cm, ale nie ma się im co dziwić, skoro u nas to i tak już wyczyn. Gratuluję rybek i po prostu zazdroszczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo dzisioj byłech na rybach.

Trocha mnie to wkurzyło i pojechołech (moja noga więcy niepostanie w kole na Brzeźince skoro prezes tego koła na takie rzeczy pozwala.

Byłech na Dziećkach tam pochytołech trocha płotek i wzdręg 20-30cm i szkietetory tyrz brały, potym za czyło wioć i pozbierołech sie do dom.

Nie wiem czy to specjalnie gwarą ale dla mnie to numer jeden w temacie "Tylko Humor" jesteś zajebisty i jak możesz pisz tak , gratuluje bo czyta sie świetnie.

Jak to "górol" każdy ma inny sposób mowy., "ślązocy" tez sobie po swojemu mówią i też jest fajnie :):mrgreen: Pagorii z tymi pstragami w Wiśle masz racje, mój kolega z pracy w tamtym roku wyciągnął kilka , nie uwierzyłem w to!!!!! mało to przegrałem zakład o 100zł .Pojechałem z nim i osobiście mi udowodnił że wyciągnął.Są w Krakowie miejsca i pod Krakowem że pstraga złapie bez problemu.....co prawda trzeba się nachodzić ale złapie. :wink: . Pogoda jak narazie dopisuje byle jak najwiecej padało to może szczupak podejdzie z Wisły do co niektórych rzeczek.Chociaż w maju i w czerwcu bardzo leniwie bierze.......ale "eldorado" zacznie się od lipca :lol: mam nadzieje że w tym roku padnie rekord . ( oczywiście nie w wielkości bo na to nie liczę ale w ilości.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do waszych sporów na temat pstrągów to sądzę, że w większości rzek można spotkać pstrąga. Sam nigdy nie sądziłem, że złowię pstrąga na robaka na spławik, tym bardziej nigdy bym nie sądził, że w średnio płynącej wodzie złowię karpia. Przypadki są i będą a najfajniejszą niespodzianką właśnie jest złowienie czegoś co się złowiło w przypadkowych okolicznościach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś - zachęcony wczorajszą zasiadką znów byłem na Odrze zachodniej w okolicach Kołbaskowa. Od 7:00 brało pięknie - najmniejszy leszczyk z 15cm do największego 42cm, który lądował już w podbieraku. Trafił się też jaź, była płotka i krąpie. Do około 9:00 dwóch wędek nie mogłem ogarnąć. Później brania osłabły. Posiedziałem do 11:00.Rybki w wodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem po południu na Hajce. 3 godzinki siedziałem i wynik to parę uklejek i 3 płotki 10-12 cm:/ dzisiaj byłem z rana też koło 3 godzin. 2 płotki wielkości dłoni kilka uklejek i leszczyk taki jak płotki:/

Koło pomostu pływa tam masa malutkich rybek i w pewnym momencie widziałem atak okonia takiego z 30-35 cm. Piękny widok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda dzisiaj nie za bardzo dopisała, ale rybki coś tam skubały. Udało się mi złowić koło dwudziestu płotek i trzy leszczyki na spławik. Grunt koło sześciu metrów, przynęta białe, barwione plus kaster i kompostówki. Byłem nad zalewem czorsztyńskim.

767c556d190d839fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nigdy nie sądziłem, że złowię pstrąga na robaka na spławik, tym bardziej nigdy bym nie sądził, że w średnio płynącej wodzie złowię karpia. Przypadki są i będą
w sumie nie wiem co dziwnego w tym ze pstaraga złapałes na robaka czy karpia w płynacej wodzie,to jest jak najbardziej normalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nigdy nie sądziłem, że złowię pstrąga na robaka na spławik, tym bardziej nigdy bym nie sądził, że w średnio płynącej wodzie złowię karpia. Przypadki są i będą
w sumie nie wiem co dziwnego w tym ze pstaraga złapałes na robaka czy karpia w płynacej wodzie,to jest jak najbardziej normalne.

Rzeka Pasłęka jest dość szybko płynącą wodą a karp woli bardziej spokojniejsze wody i mało kto słyszał, że w ogóle można go w tej rzece złapać...pstrąg...nie ma go za dużo w tej rzece, jest może jedno lub dwa odcinki rzeki na której można go złowić częściej. Dziś wypad właśnie nad tą rzeczkę od 14 do 18. sporo brań ale tylko cztery rybki największa płoć 30cm

dsc0020kgz.jpg

dsc0023uw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeka Pasłęka jest dość szybko płynącą wodą a karp woli bardziej spokojniejsze wody

Dziś wypad właśnie nad tą rzeczkę od 14 do 18. sporo brań ale tylko cztery rybki największa płoć 30cm
skoro płoc tam wystepuje to i karp sie utrzyma. Dzisiaj wypad z matchem 3 liny kilka małych leszczy i sporo płoci wyjazd udany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.