Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak było dziś na rybach??? Kwiecień 2012


pawciobra

Rekomendowane odpowiedzi

witam ja w sz soboty na niedziele wybieram się na nocke z kumplem, jutro coś zanęcimy nie za duzo i lecimy zrelaksować sięo postępach napewno napisze a ta to na leszczyka się wybieramy.....ps ładne sztuki te jazie szkoda,że u mnie nie ma takich rzek pozdro oby tak dalej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 299
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dziś wypad na spławiczek i znowu z kolegą pet87 i wynikiem bylem zaskoczony... w sumie złapaliśmy ponad 100 sztuk karasia a płoci i wzdręg nie liczyliśmy. dosłownie pięknie:D a słoneczko też dało popalić bo całe czoło czerwone:) hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś od 17:00 do 20:30 rzeka Warta w okolicach Poznania. Wybrałem się raczej przetestować nowy zakup (Mikado Golden Bay Feeder 3,90 cm CW 35 do 140 gr oraz CORMORAN Antera 6000). Dwie uklejki, dwa krąpiki i jeden krąp taki z 20 cm, a także 4 płoteczki i dwie płotki takie po 18-20 cm. Na koniec mocne branie na nową wędkę i efekt następujący:

20120426195827.jpg

i teraz koledzy pytanie...czy to jest jaź czy kleń bo nigdy zadnej z tych ryb nie dostałem na haczyku a po zdjęciach z WW trudno mi rozpoznać :roll:

rybka miała 42 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj pojechałem na łowisko specjalne złowić rybkę na patelnię.Robię tak raz w miesiącu bo w moim okręgu jest totalne bezrybie.Łowiłem na stawie o powierzchni 4,5ha.Zestaw 5gr. z haczykiem nr.12 i przyponem 0,15.Wynik:11szt. karpi 38 do40cm i 2 linki po 32cm.Rybki już wypatroszone,podzielone na całą rodzinkę.W niedzielę będzie

smaczne śniadanko.

http://img213.imageshack.us/img213/2230/zdjcie0153z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj pojechałem na łowisko specjalne złowić rybkę na patelnię.Robię tak raz w miesiącu bo w moim okręgu jest totalne bezrybie.Łowiłem na stawie o powierzchni 4,5ha.Zestaw 5gr. z haczykiem nr.12 i przyponem 0,15.Wynik:11szt. karpi 38 do40cm i 2 linki po 32cm.Rybki już wypatroszone,podzielone na całą rodzinkę.W niedzielę będzie

smaczne śniadanko.

http://img213.imageshack.us/img213/2230/zdjcie0153z.jpg

Znając życie zostaniesz zaraz zlinczowany i obdarzony mianem mięsiarza ;) aż ci ość stanie w gardle ;)

Swoją drogą niezły połów muszę się wybrać na spławik na jakieś płoty bo za dużo ostatnio spiningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon linowy rozpoczęty :)

dsc00005qt.th.jpg

dsc00004rr.th.jpg

dsc00003vl.th.jpg

Łącznie 5 szt złowionych i 3 się spięły.

Nie wszystkie zdążyłem sfotografować, bardzo spieszyły się do wody :P, wszystkie wciąż pływają

pawciobra, jak wrócisz zdaj relacje z tych węgorzy, jestem ciekawy wyników, na tygodniu sam się wybieram na nockę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konriz,

Pewnie, że zdam relacje tylko wydaje mi się, że w zalewie wiślanym inaczej zaczyna żerować niż w rzekach czy jeziorach. Chodzi mi o to, że później ale w końcu muszę zacząć ten sezon na zalewie bo już umieram bez niego :D Alternatywą i pocieszeniem zostaną mi ogromne okonie i płoć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie na delikatny zestaw z 2 pinkami, dodam, że strasznie przeszkadzały malutkie wzdręgi które potrafiły złapać taką przynętę podczas opadania na dno.

Druga wędka z trochę większym haczykiem i czerwonym robakiem, ale tego nic nie chciało nawet powąchać :P

Następnym razem wezmę już kukurydzę.

Z węgorzami miałem nieco mniej do czynienia, myślałem, że są bardziej ciepłolubne no ale zobaczymy. Mam nadzieję, że w nocy złapię jaką rosówkę, dosyć sucho się zrobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś udany dzień wraz z kolegą z forum R 23 byliśmy nad Dunajcem ( odcinek filmowy :grin: ) . Podczas naszego wspólnego wędkowania nic sie nie działo . R23 ewakułował się przed 19 Ja postanowiłem jeszcze trochę zostać efektem było 5 kleni od ok 35 do 44 najwiekszy (mierzyłem) :lol:Zdjcie026_reesnwq.jpg Zdjcie026_reesnsq.jpg Zdjcie026_reesnqp.jpg Zdjcie026_reesnqx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś udany dzień wraz z kolegą z forum R 23 byliśmy nad Dunajcem ( odcinek filmowy :grin: ) . Podczas naszego wspólnego wędkowania nic sie nie działo . R23 ewakułował się przed 19 Ja postanowiłem jeszcze trochę zostać efektem było 5 kleni od ok 35 do 44 najwiekszy (mierzyłem) :lol:Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wniosek oczywisty kolega R23 ryby Ci płoszył :lol: , ale wredna z niego bestia sam nie połowił, to i drugiemu nie dał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem dzisiaj na pierwszych zawodach naszego koła. Mój syn dzisiaj został oficjalnie członkiem uczestnikiem PZW i startował w zawodach po raz pierwszy. Jak myślicie jaki był finał zawodów ? Mój syn zdobył pierwsze miejsce w kategorii "młodzików" i trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. A ja zaliczyłem te zawody na ósmym miejscu. Czyli uczeń przerósł mistrza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.