Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak było dziś na rybach??? Maj 2012


Ariel29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

To mój pierwszy post na forum i pierwsza większa ryba w tym sezonie.

Przy okazji sprawdziłem nowy kołowrotek, spisał się idealnie.

Karpik został złowiony o 5 rano na kukurydzę, waga 6,20 kg.

post-12316-14544973047302_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 261
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Po niemałych problemach i nieprzychylnosci losu udało się rozpocząć sezon boleniowy :twisted:

194d17de965b3cd7med.jpg

d317009d2270b03fmed.jpg

d67daaa26714c738med.jpg

Powierzchniowych ataków rap jak na lekarstwo,jeśli już były to pojedyńcze i jakieś chaotyczne,ale kto ma Spirita w pudełku... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wybrałem się na Odrę porzucać ,przez cały dzień machania tylko kleń 52cm boleń 55 i szczupak 60,wszystko na boleniówkę kolegi Arteha,niestety bez fotek bo bateria w telefonie zasłabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu sezon rozpoczęty! No bo ileż można było czekać na przyzwoitą rybę...

Na łowisku stawiliśmy się punkt ósma, było ciepło i słonecznie, ale zanosiło się na grubszą zmianę pogody. I one właśnie tak lubią. Około południa zrobiło się zimno - 10 stopni w dół, ale do tego czasu...

Jesiotry pięknie brały! Łącznie złowiliśmy dzisiaj 5 - moje dwa - pierwszy 85 cm a drugi 80 - fajnie walczą trzeba przyznać :D Ale pyski mają okropne... :P

Obrazek4.jpg

RIMG0015.jpg

RIMG0028.jpg

I ostatnie marne 1,20 kg :lol:

Mozambikanin się swoimi fotkami pewnie jutro pochwali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobotnia gruntowa zasiadka na zaporówce zaowocowała

20120506053.jpg

płoć ponad 35cm i jaź ponad 40

20120506054.jpg

Dwa leszcze około 50cm

i filmik

Dzień słoneczny z lekkim wiaterkiem pd/wsch

Jaceen tłucze te kluski jak szalony

Gratulacje wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy wypad z grubszym spinem w tym roku nad Odre i trafił sie fajny szczupły , wzioł na wolno prowadzonego woba w kolorze okonia

p.s. te rany na ogonie były dosc swierze albo jakies ptaszysko albo śruba

post-6766-14544973047879_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłem wczoraj nad wodą trochę sprzętu, to dzisiaj wróciłem się po niego. I tak nadarzyła się okazja ponownego wędkowania. Pięć kleni do 35cm, dwie płocie i największy na koniec 47cm. http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=227447#227447

Jak ja zostawiam trochę sprzętu to jak wrócę po niego to już nie ma czym połapać.

Już pare wędzisk zostawiłem ;) ale jak to się mówi w przyrodzie nic nie ginie tylko zmienia właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu zdjęcie z dzisiejszej wyprawy :) 2 sztuki 80cm i jedna troche mniejsza. Wiem ze zdjecia mało estetyczne ale nie było czasu na lepsze.http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b4a019fa5267b845.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spinning, przynęta to mepps black fury nr 3 :) bez stalki (urwałem wszystkie) na plecionce 0,14 PP,, zacięty fartownie w kącik paszczy, dlatego nie przegryzł plecionki ...

walka z rybą trwała ponad 20 min, ze 3 świece były, ale ogólnie dalej jak na 6m nie robił odjazdów, całkiem spokojny Zębol :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.