Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak było dziś na rybach??? Maj 2012


Ariel29

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 261
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

3 maja, wedkowalem nad pewnym jeziorem okregu torunskiego. Nastawilem sie na ploc, lowilem w godzinach 5:00 do 11:00. Zlowilem ponad 40 ploci, wiekszosc z nich miala ladnie ponad 20 cm, 5 sztuk ponad 30, przyneta kukurydza z puszki, zaneta Gutkiwiecza ploc,kukurydza, bułka. Wszystkie plocie plywaja nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był kolejny wypad na spinning nad odrę i niestety 0 efektów. Boleń w nurcie szaleje, ale nie chce się skusić na nic. A szczupak to się chyba utopił :razz:

W piątek wypad do Władysławowa na dorsze więc sobie trochę odbiję ;-) Po powrocie zdam relację i mam nadzieję, że będzie czym się pochwalić! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 4 godziny z feederem na Zapadlisku w czułowie, i pod koniec pobytu 3 liny :) A byłoby znacznie więcej, tylko kobita zaczynała już marudzić :/ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 4 godziny z feederem na Zapadlisku w czułowie, i pod koniec pobytu 3 liny :) A byłoby znacznie więcej, tylko kobita zaczynała już marudzić :/ :P

Dlatego z kobietami się nie jeździ na ryby :P

Ja wczoraj 4 klenie od 25cm do 30cm. Wisła poniżej Krakowa rzecz jasna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RTS a w łódzkim nie wędkujesz? A tak ogólnie fajny nick;)
dzieki, tez mi sie nick podoba :mrgreen: Wedkuje glownie na jeziorach w warminsko-mazurskim z racji tego, że mam tam łowiska na ktorych bywam od dziecka i na wyniki nie narzekam;) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w końcu w tym roku udało się złowić pierwszego lina, nie za duży ale cieszy... lecz zanim mi się to udało miałem kilka pusty zacięć pomimo że dość długo czekałem, strasznie długo bawią się tym żarciem, mimo że spławik sobie spokojnie odjeżdża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę 9.05.2012r. po dwutygodniowej przerwie pojechałem sprawdzić czy płoć i leszcz już skubią.Chyba tak bo udało mi się złowić 5szt. leszczy:1x43cm.,1x40cm.,1x38c.oraz 2x35cm.Złowiłem też 9szt. płoci.Płotki małe:20 do 23cm.Ryby wyglądały na wytarte.Łowiłem metodą odległościową,zestawem 5gr. z haczykiem nr.14.

http://img51.imageshack.us/img51/3599/zdjcie0158i.jpg

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wybrałem się na Zb. Żeronice za boleniem ze spinem. 3 godziny rzucania woblerami typowo boleniowymi i o dziwo uczepiły się tylko szczupaki 45 cm, 46 cm i kolejny jeszcze mniejszy spiął się przy brzegu. Od początku maja złowiłem już 16 szczupaków, niestety żaden nie był wymiarowy, nie wspominając o jakimś, którym możnaby było się pochwalić. W moich okolicznych wodach jest bardzo kiepsko z wielkością ryb, stosuję duże przynęty i to nic nie pomaga, chyba tych większych już w tych wodach nie ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ostatnie dwa dni okazały się dla mnie całkiem szczęśliwe:D wpadły dwa ładne karpiki w sumie to wysiedziane;)

jeden 46 cm waga 2 kg na kuleczkę brzoskwiniową z jet fisha 20mm

201205111088.jpg

drugi 56 cm ponad 3 kg. również na brzoskwinkę... coś się zaczyna ruszać:):):)

201205111087.jpg

u nas już połapali ładne sztuki. karpik 6kg, amur 5.5kg i amur 68 cm nie ważony... nic tylko usiąść i go upolować:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. gratulacje dla tych co połowili.

po kilku wyprawach na wisłę w warszawie ze spinem uczepiło się kilka kleni jazi i boleni.

największe z nich:

52cm

0954fdccb63bf324m.jpg

58cm- dał nieźle popalic. łowię raczej grubo na kijek WCH 3m do 21g.

podczas holu w nurcie ostro zipał :)

0f29040f41d561ebm.jpg

i bolek

81799f3a7eb757a6m.jpg

wczoraj wieczorem bolenie nie chodziły. za to obserwowałem żerowanie suma na 0,5 m wodzie. miał ok. 1m.byłem od niego ok. 2m. piękny widok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak było na rybach a więc zacznę od poniedziałku kiedy to po pracy wyruszyłem na Dunajec do Siedlca za bolkiem. Niestety nic nie brało a przy samym brzegu zauważyłem wierzchem pływające świnki i zacząłem żałować że nie zabrałem feederka. no cóż zmiana żyłki na kleniową i kilka rzutów i rybka jest przy brzegu nagrałem filmik bo bateria była na wykończeniu sorki za jakość. Rybka nie była mierzona aby jej bardziej nie męczyć.

Później złapałem jeszcze 6 mniejszych ale nie było czym tego uwiecznić wszystko na woblerka jaxon 4cm z grzechotką w kolorach szaro czarna.

Wczoraj wyskoczyłem na jeziorko i za 4 godzinki złapałem tylko malutkiego amura co dziwne tydzień wcześniej również złapałem tylko amura tylko że ciut większego. Ale wyprawa dla mnie udana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.