Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jaki bat na leszcza i płoć ???


Gość wobler129

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wobler129

Mam zamiar kupić bata na zawody wędkarskie. Bat ma być w cenie ok. 200zł. Ma mieć 600cm. i być lekki i szybki. Najlepiej giętki. Polecają mi bat Jaxon Crystalis Ace Pole 600cm ; 3-18g ; waga: 260g. Nie mam zaufania do tej firmy ( szczególnie kołowrotków ), ale na temat batów Jaxona nigdy nic nie słyszałem. Może ktoś poleci jakiegoś bata ???

A co powiecie na Mikado Evergreen Pole 600cm ; waga 225g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Niewiem jak z batami, ale ja mam tyke Jaxona z seri Orion, i jest to taka tyka z najniszszej półki, ale jakaś bardzo psujna to o0na niejest, co prawda pare razy udało mi się połamać szczytówke, i raz nawet drugi element, ale to było przez moją wrodzoną ciapowatość :wink: , a tyka jak wiemy to delikatny sprzęt, a z batów niewiem co ci polecić, bo ja tam używam od paru lat taniego leistego bata dragona 7 m, któremu odjołem szczytówke, przez co już się prawie nie leje, i zamontowałem amortyzator, dzięki czemu moge wyciągać nawet ładne rybki na takim tanim sprzęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na Mikado Evergreen Pole 600cm ; waga 225g

Co prawda mam nie bata ,ale federa z seri Evergreen i jestem zadowolony jeśli chodzi o materiał jaki użyto do budowy ,więc sądze że seria ta i ciebie zadowoli jeśli chodzi o bat .Aczkolwiek samego bata nie miałem w dłoniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Narazie słyszałem o bacie Mikado Evergreen same pozytywne cechy. Myślę, że zdecyduje się na niego. Może ktoś jeszcze coś powie ??? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Nie chciałbym przeszkadzać kolegom w pochwałach MIKADO ale mam bata JAXON PHANTOM Pole 600 C.W.5-20g i łapałem nim na zawodach. Jest lekki, dobrze toleruje wyważenie spławika,oraz jak na zawodachb zawsze masz jedną rękę wolną bo w drugiej trzymasz kij. I spełnia kryteria ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze, że sam dopiero zaczynam przygodę z łowieniem na bata. mam Jaxona z niższej półki cenowej tak dla rekreacji i uważam, że to dobra wędka. jest dość miękka ale z drugiej strony pozwala to na korygowanie błędów podczas holu. używam innych wędek Jaxona i jestem z nich dość zadowolony, wydaje mi się, że mogę polecić tą wędkę. Pozdrawiam. połamania kija :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.