Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wisła w Krakowie


Gość Holik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 4 weeks later...

Witam!! Byłem w sobotę pod Wawelem, z drugiej strony na takiej " plaży".... Nawet brania... Wypróbowałem wszystko, twistery, rippery, błystki woblery... Kompletnie nic. Chociaż na płyciźnie wyskoczył chyba sum..... Wisła jest jeszcze brudna... Trochę trzeba będzie poczekać jeszcze, aż się to wszystko ustabilizuje... Jestem początkujący, miał by ktoś ochotę się przejść ze mną na rybki;> Pozdrawiam!! moje gg: 2674543 kom: 661103136 Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno około 240 ton ryby szlag trafił

Miejmy nadzieje ze hodowle byly ubezbieczone to nikomu sie krzywda nie stala a nawet na dobre by wyszlo,po powodzi w 97 podobno na wisle dosc dlugo karpie były łapane :mrgreen: Z tego co wiem to jeszcze jakies stawy hodowlane w okolicach oświecimia wyplukalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj badawczy wypad na wisłę...brzeg przypomina moherowe klify także problem z podejściem do łowiska , poziom wyższy od "normalnego" o jakies 1,5-2m mnóstwo zaczepów, rozmyte główki, ogólnie nie do poznania !! klenie są ale nie żerują być może z powodu mętnej wody, pod samymi nogami przewalił się sum (1-1,2m)-co było jedynym fajerwerkiem wypadu....moim zdaniem trzeba poczekać jeszcze 2 tygodnie zanim będzie można chodzić swobodnie wzdłuż brzegu :???::???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam.

Z tydzień temu łowiłem na Wiśle poniżej stopnia Dąbie, wyniki świetne sumek na 98, 3 leszcze takie po 58, 54, 50 i kilka mniejszych leszczyków i karasi. W tą niedziele postanowiłem się wybrać w to samo miejsce i przesiedziałem 5 godzin bez brania. Myślę że w Wiśle na dzień dobrych brań trzeba trafić. A jak wasze spostrzeżenia w tej sprawie ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebi, trudno chyba jednoznacznie sprecyzować co ma wpływ na brania ryb. Pogoda w ostatnich dniach sie nie zmieniła znacznie toteż na ryby nie powinno to miec większego wpływu. Mimo to nieraz bywało,że jednego dnia w danym miejscu mogłem się obłowić do syta by nastepnego dnia wrócić i nie złowić nic...

3 dni temu na Wisle wypatrzxyłem miejsce w którym spławiało się cos wiekszego. Chwile się temu przyglądałem,rzuciłem pare razy spiningiem-bez skutku. Drobnica,która była też w tym miejscu zdawała się być bardzo spokojna,stwierdziłem wiec ,że nie jest to drapieżnik( napewno nie nominalny;)). Wróciłem tam dzis z paroma robaczkami...

1e23419378675a75med.jpg

66cm

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.