Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wisła w Krakowie


Gość Holik

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie brzana sie ruszyła na Wiśle, kilka nie duzych zlowilem wczoraj, na zywca mialem potezne branie drapieznika pewnie sum, chwile holu, i sie spial :evil: , slabo zapiety najwidoczniej byl. No niewiadomo jak teraz po deszczach bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Zebi123, 105 cm. Mój pierwszy na spina. Pięknie walczył, odjazdy po 20 metrów w środek rzeki, coś pięknego. Gratuluję kleni. Ja też wczoraj kilka złapałem na drugi lżejszy zestaw, ale były o połowę mniejsze niż twoje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Interesujące okazy :) Świetnie że takie wyniki padają :P Gratulacje, Wisła ostatnio spore przeskoki miała co mnie zdenerwowało szykowałem się na zawody Spin a tu dzień przed lipa rzeka nagle się podniosłą po opadach ehh teraz trzeba czekać miesiąc, kilka wypadów zaliczyłem w tamtym tygodniu i udało się złapać bolka 68:) Pięknie chodził, Teraz jak widzę stan jest świetny, planuje wypad, może jeszcze dziś a weekend na pewno :) Piękny sum, że udało Ci się wyholować świetnie, nie lada wyzwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebi123, Wziąłem ze sobą dwie wędki. Jedna 1-11 na klenia ale na szczęście sum został wyholowany na tą drugą :) czyli: Robinson Diaflex 10-40, plecionka 0,13 Power Pro. Wędka pierwszy raz przeszła taki test i szczerze ją mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości wział przy samej opasce czy raczej przy podstawie na głębszej wodzie ?? Podbiłeś mi trochę gula i musze odwiedzić swoje sumowe miejsca niebawem :D W zeszłym roku z jednego miejsca miałem 11 sztuk, w tym na pewno jednego złowiłem 3 razy. Także warto wypuszczać sumy bo potrafią się odwdzięczyć dobrymi braniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bumtarara, Branie nastąpiło w miejscu gdzie już kończy się opaska, na granicy cofki i głównego nurtu, jest tam przy samych kamieniach nurt wsteczny. Głębokość ok 2-2.5 metra. Czy to typowe miejsce bytowania suma? Nie mam doświadczenia w połowie tego gatunku. niktważny, Jka wczorajszy wypad. Pogoda i jazie dopisały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy typowe to nie wiem bo super specem też nie jestem, ale moje miejscówki też miały podobną charakterystyke, czyli raczej spokojny nurt w sasiędztwie dobra stołówka z drobnicą i przynajmniej 2 metry wody. Co prawda 2 sztuki udało mi się złowić w głównym nurcie na metrowej wodzie podczas szukania boleni, ale to były jakieś wyjątki, może akurat tam żerowały bądź migrowały na inne miejscówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petyr,

u mnie taki kluski brały:

30vfzpf.jpg

woda trącona podneisiona ale do łowienia, ryba "siedzi" przy brzegu. Pomimo padającego deszczu ludzi jak mrówek !!

Najgorsze to, że mi się kołowrotek kończy Penn Sargus 2000, czy znacie może jakiś serwis ? lub co kupić na zastępstwo do 300 zł ?

Gobio Gobio, nieraz widzę jak ktoś wraca np z Tołygą (która jest podobno niejadalna) na działki a tak już grill się pali...

Szkoda sumików :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.