Skocz do zawartości
tokarex pontony

Wisła w Krakowie


Gość Holik

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj 2 godzinki (13-15) przed obiadem na W3 i trzy brania, ale tylko jedno zacięte. Sandaczyk 43cm, ale w sumie cieszy, bo ostatnio wracałem o kiju.

Wiało strasznie, a ja nie lubię łowić z opadu, gdy się robi balon.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

KrzysiekG, No nieźle ty w 2 godziny łapiesz o wiele fajniejsze rybki na wiśle niż ja przez x wypadów :D Gratulacje, a te brzegi chyba poznaje ;) wydaje mi się że to okolice w których przez okres wakacyjny szukaliśmy boleni i gdzie miałem spiningowy przyłów świnki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrzysiekG ładnie pojechałeś :) gratki :) my z kolegą dziś byliśmy bardziej w mieście ale nawet dotknięcia nie było.. po niedzieli będę miał trochę czasu to jeszcze ze dwa razy zaatakuję wisełkę i zakończę sezon... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamiast przylasku była wisła tak jak radził KrzysiekG. Brat trafił małego szczupaka około 45 cm oraz zerwał ładnego 60+ kilka metrów od brzegu. Ja natomiast poprawiłem swój rekord jeśli chodzi o okonia ( z 31 cm na 37 cm ) :lol:

normal_20151223_110256.jpg

A poniżej link do filmu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy dzisiaj we trzech z rana 2,5 godzinki na wiśle w rejonach przylasku obrzucaliśmy kilka główek ale bez brań. Przenieśliśmy się na przylasek obrzucać małe jeziorka za zębatym ale tylko ja zaliczyłem aż jedno branie na relaxa 7 cm ale dopiero jak zacząłem rzucać za okoniem bez stalki. To jedno branie przyniosło jednego mikrusa pod 50 cm i tyle :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idzie zmiana pogody i mrozy mają być więc warto teraz nad wodę wyskoczyć ... bo mogą zacząć żreć zanderki :)

ja może jutro wyskoczę nad wisełkę, może coś ustrzelę a jak nie to tez spoko bo już zostało kilka dni i koniec... do lutego chyba że mrozić będzie to trochę dłużej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kepes53, My Też planujemy może we wtorek pojechać na wieczór ostatni raz tego roku za sandaczem. A tak z ciekawości czemu akurat do lutego? Ja w tym sezonie sie najezdzilem jak glupi w lutym i marcu a pierwsze wyniki i tak miałem dopiero w kwietniu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kepes53, No pewnie dobra zabawa, szkoda że naszą piękną wilge doprowadzono do ruiny, jeszcze kilka lat temu z bratem tam łowiliśmy piękne kropki, brat wyjął z wilgi prawie 50 tkę... a jak byliśmy dziecmi to ojciec z kuzynem i wujkiem łowili piękne klenie i nawet były szczupaki. Aż mnie krew zalewa jak widze te obetonowane uregulowane brzegi i ciurkający sciek :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Właśnie siedzę ze znajomymi na piwku nad Krakowską Wisłą. Ukleja już pięknie się spławia przy powierzchni. Udało mi się nawet zaobserwować dwa ataki drapieżnika, chyba był to boleń albo ładny kleń. Chyba trzeba powoli zaczynać sezon :)

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodbnie kilka tyg temy zgubiłem gdzies nad krakowską wisła (miejscowość Brzegi i okolice, ewentualnie Skawinka) Pudełko przynęt kleniowych, z uczciwym znalazca podzielę się częścią przynęt z pudełka. Pudełko przezroczyste otwierane jak portfel z małymi przegródkami.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przed pracą udało się znaleźć trochę czasu, żeby porzucać nad Wisełką. O 5 rano jak jeszcze była szarówka, udało mi się zaobserwować piękne spławy leszczy w korycie rzeki. Stado było naprawdę duże, dawno nie widziałem takiego spektaklu :D Udało mi się złowić 2 małe klenie, napotkany wędkarz złowił 1 leszczyka i 2 kleniki na grunt. 

Coś się zaczyna dziać, szkoda że przyszło to załamanie pogody. Chociaż z drugiej strony mogłoby trochę popadać, bo jak na tą porę roku to stan wody jest bardzo niski. Oby nie powtórzyła się susza z zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.