Skocz do zawartości
Dragon

Podwójna moralność łowców C&R ?


Łukasz789

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem założyć w tej sprawie nawet osobny temat( tak mnie zbulwersował) . Najpierw zaraz po powrocie z ryb a potem 31grudnia /1 stycznia tak na nowy rok aby pewien użytkownik się opamiętał. Na tym forum jest pewien użytkownik , który notorycznie jeździ po osobach , które coś zabiorą z łowiska (oprócz swoich śmieci :grin: ) .Ale do rzeczy to ,że ani razu nie pokazałem twarzy na tym forum daje mnie pewną przewagę na ryby chodże incognito.Jestem ot zwykłym wędkarzem , którego nikt nie zna nikt nie kojarz .Pewnego letniego dnia spotkałem na rybach owego kolegę( swoja droga chwile się zastanawiałem skąd gościa kojarzę ale potem zajarzyłem) .I co owy kolega robił ? Jak miarowa ryba to bach w łeb i do wora .I tak do kompletu. Ludzie ledwo się opanowałem bo wpadłem w furie , do tego stopnia ,że jakby się nie opanował to marny byłby los naszego kolegi z forum oj marny. A jakby tylko wziął jedną rybę więcej to.....Fakt gość ma smykałem do wędkarstwa , dobry jest technicznie a może ma farta ( nie wiem) . I przez to niektórzy mogą to potraktować jako moją zazdrość ale nie o to chodzi jak czytałem tego osobnika to mnie krew zalewała. A jeszcze bardziej zalewa i zalewała po tym jak zobaczyłem jak przez kolejne 3 dni schodził z wody z kompletem ryb (potem go już nie widziałem). I co robi owy gość dalej walczy o C&R , jeżdżąc po innych gościach , wyzywając ich od mięsiarzy.Jeszcze raz mnie chodzi o podłość( nie chce dostać ostrzeżenia bo cisną mnie się same wulgarne słowa na temat tego jegomościa i wszystkie najgorsze możecie sobie dopowiedzieć na temat jego) i dwulicowość .Gdyby pisał ,że fakt bierze od czasu do czasu ( fakt od czasu do czasu kilkanaście ryb w ciągu 3dni :roll: ) to by tego wpsiu nie było.A on jeszcze ma czelność jeździć i wyzywać innych!

Żałuje ,że nie mailem najlepiej kamery albo aparatu bo jeśli bym to nagrał ( jeśli się to uda to to zrobię ) to zrobię tutaj na forum z tego wojnę. Ba będę wnosił nawet o zbanowanie danego użytkownika.

Ale nie jest to odosobniony przypadek jadę kolejny raz na ryby spotykam kumpla gadamy sobie , spotykam kolejnego gościa z tego forum , mówię o tym kumplowi i ten mówi ,że gość zawsze zabiera przynajmniej jedną a jak się da to i cały komplet ryb z łowiska.Ogarnął mnie pusty śmiech i doszedłem do wniosku ,że świata nie zmienię...

Każdy z nas jest mocny przed komputerem a tak naprawdę robi swoje...

Dziękuje serdecznie za uwagę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Pozwoliłem sobie wyciać parę powyższych postów z tematu Łowisz , wypuszczasz czy zabierasz

Myślę ,że opisywanie takich historyjek w których udział biorą rzekomo użytkownicy z naszego forum ...bez wskazania 'winnego' nie ma sensu.

Natomiast ja opiszę historie z mojego podwórka, od lat zauważyłem, że wielu stacjonarnych łowców C&R (mam na myśli niektórych karpiarzy) cierpi na rozdwojenie jaźni, otóż objawia się to tym, że koleś karpia amura owszem wypuści , ale jak czasem trafi coś (lepiej strawnego :cool: ) n.p. suma na śmierdziela , czy też szczupaka na pop up'a , ....to w łeb i do wora, a wór na plecy. Tutaj jakby sami się zwalniają z No Kill , bo to przecież drapieżnik, a drapieżnik to szkodnik :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja nie rozumiem po co mówić, że ja jestem(osobiście nie jestem) "C&R" jak można po prostu powiedzieć, że owszem są gatunki ryby która jest dobrze strawna oraz wezmę sobie do domu tam jedna, dwie czy trzy...Poczytam trochę wjazdów na mnie itp. ale się tymi osobami nie przejmuję bo przepisu nie łamie biorąc tam od czasu do czasu rybę. Ktoś lubi potrawy z ryb kupnych/złowionych przez siebie albo nie lubi i tyle w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh, już myślałem, że o mnie chodzi. Potem przypomniałem sobie, że nie stoję murem za C&R, więc to chyba nie ja. Tym bardziej, że w tym roku zabrałem jedynie 10 płoci po jednej wiosennej wyprawie.

To nie ja?

Ogólnie pisanie tego typu tematów, bez podania nicka jest jawnym trollowaniem. Wszyscy obstukani na forum patrzą teraz na Dawida (być może niepotrzebnie). Moim zdaniem temat do usunięcia, bo niepotrzebnie wprowadza zamieszanie i rzuca złe światło na użytkowników, którzy mogą nie mieć z tym nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: Gorzej jak to będę ja :mrgreen: bo ja nie stosuje C&R tylko że ja w tym roku nic nie złapałem i żadnego Łukasza nie znam .

Dlatego wiem że nie warto wierzyć osoba jak mówią że jeżdżą na ryby tylko po to by je złapać i wypuścić a tutaj co drugi tak mówi.

Tylko co oni tym zdziałają ?

Przypodobać się chcą, tylko komu?

Ja wypuszczam tylko niewymiarowe , a jak złapie wymiarowego to zawsze zabieram zgodnie z limitem.

Czasem jest tak że nic nie złapie a czasem w 30 min mam 2 szczupaki.

Znając życie Łukasz789 i tak nie powie kto to jest :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz trzeba sprawdzić listę niekilających z forum i każdego oskarżyć o podwójną moralność. Kroi nam się konflikt tragiczny Antygony :mrgreen:

Myślę ,że opisywanie takich historyjek w których udział biorą rzekomo użytkownicy z naszego forum ...bez wskazania 'winnego' nie ma sensu.

Jakoś nie daję wiary w to że dowiemy się kto jest tym szpiegiem mięsiarzy pośród niekilających.

Dla mnie podwójną moralnością jest pisanie że jeżeli ktoś zabierze rybę z łowiska to musowo jest mięsiarzem co "żre" ryby i jednocześnie chwalenie się że "żre" się morskie ryby i łososie ze sklepu.

Czyli co? z łowiska nie bierzemy bo jesteśmy C&R i każdego kto postępuje inaczej możemy nazwać mięsiarzem co to żre ryby a sami mamy czyste łapki i sumienie bo mamy morskie ryby ze sklepu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pisanie tego typu tematów, bez podania nicka jest jawnym trollowaniem. [...]. Moim zdaniem temat do usunięcia, bo niepotrzebnie wprowadza zamieszanie i rzuca złe światło na użytkowników, którzy mogą nie mieć z tym nic wspólnego.

To ja utworzyłem (wydzieliłem) ten temat, żebyście nie gadali ,że nie dałem mu szansy...na walkę z obłudą (jeśli to prawda) lub strzał w stopę (jeśli jest to kłamstwo)

Póki co gdy patrze tylko na dwa ostatnie posty, widzę, że użytkownik świadomie szyje sobie "krawat" (regulamin pkt 11, oraz 7 ) choć ja nie za bardzo mam ochotę kogokolwiek wieszać w tak piękny weekend.

Jakoś nie daję wiary w to że dowiemy się kto jest tym szpiegie

m mięsiarzy pośród niekilających.

Nie tak dawno jeden z bardziej groteskowych polityków, też biegał przed kamerami i chwalił się "ja wiem , ale nie powiem" , to czego można wymagać na forum?.
Dla mnie podwójną moralnością jest pisanie że jeżeli ktoś zabierze rybę z łowiska to musowo jest mięsiarzem co "żre" ryby i jednocześnie chwalenie się że "żre" się morskie ryby i łososie ze sklepu.
Chyba nie zgłębiłeś tematu i nie wiesz, że morskie ryby mają dużo więcej kwasów Omega 3 :idea: , działających zbawiennie między innymi na prostatę :mrgreen::lol: A tak poważnie, słowa zza monitora, są czasem tyle warte co oszczekiwanie zza płota.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wiem że nie warto wierzyć osoba jak mówią że jeżdżą na ryby tylko po to by je złapać i wypuścić a tutaj co drugi tak mówi.

Ja wypuszczam tylko niewymiarowe , a jak złapie wymiarowego to zawsze zabieram zgodnie z limitem.

Czasem jest tak że nic nie złapie a czasem w 30 min mam 2 szczupaki.

Znając życie Łukasz789 i tak nie powie kto to jest :neutral:

Pewnie lepiej wierzyc gościowi, który napisał bajkę bez podania żadnych faktów :)

A co do wbrania wymiarowych, to w zeszłym roku juz się chwaliłes takimi ''wymiarowymi'' szczupakami i pstragami także nie pisz bajek jak kolega wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, niech napisze kto to taki, ta osoba będzie mogła się wytłumaczyć, albo przyznać że czasem zabiera ryby zgodnie z prawem i niepotrzebnie podawała się za bezwzględnego C&R ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy obstukani na forum patrzą teraz na Dawida

No teraz to się delikatnie mówiąc wkurzyłem.

Łukasz789, to już nie są przelewki zacząłeś historie to skończ ją, nie chce aby przez twoje niedomówienie ktoś kojarzył twoją historie ze mną. Nie zachowuj się jak dziecko z piaskownicy, kawa na ławe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ?!?!? DAWID??? Teraz to już jaja sobie robicie :!: Może i on jest zagorzałym fanatykiem C&R z czym osobiscie nie do końca się zgadzam ale pisać o gościu że każdą miarową rybę wali w łeb to już przegięcie pały!!! Łukasz789 powiedziałeś A to teraz powiedz B!!! Podaj nick forumowicza o którym pisałeś bo to zaczyna się już robić żenujące!!! Jak na razie to nawarzyłeś piwa i miej odwagę teraz je wypić!!!

Ps:

Z całym szacunkiem BASIU każdy już chyba na tym forum się przekonał że TY i DAWID razem wzięci to najlepsze składniki TNT ale czy nie wyciągasz zbyt pochopnych wniosków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Basia

Może tak może nie . :wink: Winkuś wędkowałeś kiedyś na Białej w okolicach Bobowa? jakie masz tam sukcesy?może kiedyś wybierzemy sie na wspólne wędkowanie , bo tą rzeczkę znam dobrze .

ja obstawiam że autor tematu mówi o Dawidzie.

Winny zawsze się sam odzywa , dziwne że akurat DAWID się odezwał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak połowa aktywnych użytkowników, która tu napisała jakiś post. Między innymi też i ty Basia, . Z tego nic nie wynika. Jak dla mnie autor tematu powinien natychmiast podać nick, a jeżeli tego nie zrobi to zamknać temat! Ja też jestem za C&R i wszystko wypuszczam co już pisałem więc w zasadzie nawet o mnie może chodzić. Niech autor napisze kto to albo spada i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.