Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wody Sumowskie


Szczeniaczek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzis bylem 7-12 lodka na regalicy pozniej nadorzeczu do dabskiego na koncu dabaskie i doslownie nawet nic nie ogryzlo :smile: metoda spinning i troll przynety wszystko rozmawialem tez z dziadkiem na innej lodce na trok to 3 okonie male

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,byłem 1go Maja wody Sum Szczecin godziny 5-12 z brzegu z nastawieniem na Szczupaka tylko spin.Dwa brania i dwie ryby ale nie Szczupak tylko Sandacz.Na matową obrotówkę - 48cm i na perłowego Mansa z niebieskim grzbietem - 45cm.Troszkę mnie zaskoczyły ponieważ brania w połowie głębokości wody czyli tam gdzie powinien przebywać Szczupak... Brania poprzedzone spławem małych ukleji,myslałem że to Boleń a tu niespodzianka :shock: Chociaż miałbyć Szczupak.. :roll: Ryby oczywiście wróciły w dobrej kondycji do wody:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce: J.Dąbie, kanały Odry, Odra k.Polic, Roztoka Odrzańska

czas: 1-4 maja

wynik kolega Andrew 2 okonki na kanale węża, na paproszek motor oil,

płynęliśmy jachtem, 3 wędkarzy, ryb było całkiem sporo, bo było widać je w wodzie, ale coś nie chciały konsumować naszych przynęt zbyt chętnie :mrgreen:

za to w stepnicy spławikowcy mnóstwo płotek łapali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Wracam do łowienia po długim czasie jak zobaczyłem ceny PZW to słabo się zrobiło, tak więc zdecydowałem się że wykupię wody "SUMowskie":

1.czy ktoś może, w ich obrębie, zna miejsce na spławik? biorąc pod uwagę że leniwe ze mnie bydle, mile widzane łowisko o małym uciągu, jeszcze lepiej na bata (wiem szczyt lenistwa:) 2.Czy "dębska struga" to wody SUM? jeżeli tak to można tam łowić w tym porcie?

3.licencja na wody SUM trwa 12 miesięcy od daty zakupu czy tak jak w PZW na dany rok?

to tylko kilka kontrolnych pytań tytułem wstępu, będę wdzięczny za ewentualną pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć konfucjusz tak bywa z tymi rybami, widziałem w sobote na regalicy łowili na spławik całkiem dużą płoć,ja czekam na sandacza zaczyna się robić chłodniej to zaraz będzie próbował się najeść przed tarłem powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego dominikf tu jest post o wodach Szczecińskiego Urzędu Morskiego czyli SUM-owskich, a ten sandacz choć piękny to chyba złapany na wodach SR Regalica w okolicach Widuchowej. Ryby jak najbardziej gratuluję, ale nie wprowadzaj w błąd gdzie została złapana. Chyba że się mylę to przepraszam, popraw mnie i pochwal się gdzie padł taki okaz.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego dominikf tu jest post o wodach Szczecińskiego Urzędu Morskiego czyli SUM-owskich, a ten sandacz choć piękny to chyba złapany na wodach SR Regalica w okolicach Widuchowej. Ryby jak najbardziej gratuluję, ale nie wprowadzaj w błąd gdzie została złapana. Chyba że się mylę to przepraszam, popraw mnie i pochwal się gdzie padł taki okaz.pozdrawiam
Tak jest kolego bonah009 złapany na Regalicy(Odra zachodnia),i wydaje Mi się że nikogo nie wprowadzam w błąd,bo odpowiadałem koledze L3VY (Wie ktoś może czy sandacz okoń już się ruszył[shadow=red] regalica odra[/shadow] dzięki za info) :shock::lol::roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak odpowiadałeś, ale kolega L3VY pytał o wody odry i regalicy administrowane przez Szczeciński Urząd Morski, bo w takim temacie zadał pytanie Wody Sumowskie, a Ty rybkę złapałeś na wodach spółdzielni rybackiej Regalica i tylko oto mi chodziło że to całkiem inne wody. I jeszcze w woli wyjaśnienia nazwa Regalica odnosi się do wschodniego koryta rzeki Odry, a Odra zachodnia to zachodnia która rozdziela się na dwa koryta na wysokości Widuchowej

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak odpowiadałeś, ale kolega L3VY pytał o wody odry i regalicy administrowane przez Szczeciński Urząd Morski, bo w takim temacie zadał pytanie Wody Sumowskie, a Ty rybkę złapałeś na wodach spółdzielni rybackiej Regalica i tylko oto mi chodziło że to całkiem inne wody. I jeszcze w woli wyjaśnienia nazwa Regalica odnosi się do wschodniego koryta rzeki Odry, a Odra zachodnia to zachodnia która rozdziela się na dwa koryta na wysokości Widuchowej

pozdrawiam

Oczywiście że masz rację na temat Odry,pływam już tu ....lat jak wprowadziłem w błąd to sorki i połamania kija na ,,sumowskich'' byle nie na kolanie :lol::wink::oops::mrgreen:

pozdrawiam

może kiedyś spotkamy się w Widuchowej :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Serdecznie Witam!

Panowie , jako że w Szczecinie dopiero co zacząłem swoje pomieszkiwanie chciałem też połowić. A jako, że moja karta PZW z lubuskiego tu nie obowiązuje to wykupiłem pozwolenie z OIRM. Chciałem się dowiedzieć jakie dokładnie odcinki obowiązują? Czy od strony dworca PKP w stronę dworca morskiego też mogę łowić? jakieś dalsze odcinki w stronę struga?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.