Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

MERCEDES-BENZ


SzczepanM1986

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 month later...

Spotkalem sie z wieloma opiniami natemat marki mercedes i wszystkie poki co byly pozytywne. najbardziej jednak spodobal mi jeden ze znjomych ktory powiedzial tu cyt. "Nie ma gwiazdy nie ma jazdy" hehehe :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden ze znjomych ktory powiedzial tu cyt. "Nie ma gwiazdy nie ma jazdy"

Powiedział? Chyba wykrzyczał

:lol:

To chyba jednak była liczba mnoga, pewnie kilku znajomych się zebrało :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEC 560, lata 90. Piękny :cool:

Piękny, powiem więcej: bardzo, nawet pomimo małej liczby drzwi 2/3 no ale to coupe/sport :cool:

Wnętrze, totalnie nie w moim guście :???: Na pierwszy rzut wywalam fotele i podłokietnik, automat też :mrgreen:

Ogólnie chętnie przyjmę :lol::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani hehehe!!!oczywiscie chodzilo o gwiazde na masce samochodu!!! ale jezeli chodzi o gusta pilkarskie to tylko Kolejorz i bialo czerwoni!!!hehehehe aczkolwiek gratuluje kilku wspanialych wystepów Białej Gwiezdzie w europejskich pucharach :twisted: !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe,badania dowodza ze M-B jest "samochodem marzen" dla osob ktore NIGDY nie byly posiadaczami auta tej marki :!:.Chca go posiadac takze osoby ,ktore mialy(badz maja) M-B ale (tu uwaga :!: ) byl to ich pierwszy samochod.W kraju prawdopodobnie dotyczylo by to posiadaczy "demoludow" ,ktorzy przesiedli sie do samochodow tej firmy.Teraz ciekawostka :smile:.Jeden ze "swiezakow" (na osiedlu gdzie mieszkam) kupil bodajze dwa miesiace temu "cos" takiego:c610eecd9297a0aam.jpg

"Trupek" przywieziony "z polnocy" za( +/-)500E stoi na parkingu(nigdy nie widzialem by to auto jezdzilo :!: ),zostal(a jakze :smile: )wypucowany na Swieta.Jak myslicie po co zostal kupiony :?: ,bo wedlug mnie tylko po to aby rodzina i znajomi w Kraju zazdroscili:"Ledwie wyjechal a juz sobie Mercedesa kupil" :twisted:.A moze sie myle :?::wink:.Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Jestem tu nowy, a z Mercedesami miałem przyjemność trochę obcować, więc odświeżę ten temat.

Moim zdaniem samochody z "Gwiazdeczką na masce" skończyły się wraz modelem W124 (potocznie zwany: trapez, baleron, itp.). Weźcie proszę pod uwagę, że na dzień dzisiejszy zakup 2-letniej E-klasse wyniesie około 80 tys. PLN, czyli tyle co Toyota Corolla 2.0 D-4D :) Jest to w pewnym sensie paradoks.

Poza tym Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie samochód świadczy o statusie majątkowym :twisted:

Sam na codzień jeżdżę W123 280CE i pomimo tego, iż pochłania niebotyczne ilości paliwa to jest to mój ulubiony samochód, a zacząłem o nim marzyć w wieku 13 lat, gdy po raz pierwszy spotkałem go na ulicy.

Jak znajdę jakieś photo to się pochwalę.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.