Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Rzeka "Obra"


Gość wobler129

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wobler129

Witam drogich kolegów. Mieszkam w małym miasteczku, przez które przepływa rzeka "Obra". Rzeka nie należy do PZW i nikt nie sprawdza kart wędkarskich. Nikt nie przestrzega przepisów ani nikt poza okolo 30 osobami nie posiada karty wędkarskiej. Myślę już od dłuższego czasu co tu można zrobić. :sad: Nic nie moge wymyśleć. Czy nic tu nie można zrobić ??? Kłusowników nawet widać w biały dzień jak ciągną sieci przez rzeke. Ryby dużej może tu nie ma, ale jest dużo malej i średniej. Dziś rozmawialem z moim nauczycielem od wychowania fizycznego, który ma prawo sprawdzania kart ale tylko na "naszych" jeziorach. Jak mówilem rzeka nie nalezy do PZW, więc nie moze tam kart sprawdzać. Już nic nie wspomne o rezerwacie przyrody, na który nie można nawet wejść. A ludzie nawet tam łowią ryby. Bardzo chciałbym być teraz kontrolerem. CZY KTOŚ MOŻE TUTAJ COŚ ZROBIĆ ??? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Należy problem zgłosić w Państwowej Straży Rybackiej (PSR), ta instytucja ma prawo kontrolować i karać mandatami na wszystkich wodach. Nie zapominaj również o Policji, która także może nas kontrolować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Raz zaczepiłem policjanta i powiedziałem o problemie a on powiedział " mam ważniejsze sprawy na głowie ". :neutral: A jak mógłbym się skontaktować z PSR ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Obawiam sie że musisz być pełnoletni.

A jak już będę pełnoletni to bez problemu będę mół sprawdzać karty wędkarskie ??? Czy muszę kimś tam być albo coś komuś dać :lol::mrgreen:

A i jeszcze napiszę, że dowiedziałem się niedawno, że moja rzeka jest niczyja :???::shock: . Na karcie wędkarskiej pisze PZW, a rzeka jest niczyja. Jak jest niczyja to mogą wogóle sprawdzać karte wędkarską ??? I dlaczego nikt się nią nie zainteresował. Moim zdaniem rzeka jest niedoceniona.

Troche nie na temat, ale dziś przeszedłem się rzeką w woderach i znalazłem 16 przynęt spinningowych :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wiadomość :smile: Ja mam i tylko raz mnie sprawdzili, jeszcze przypadkiem jak szedłem na ryby to policjant jechał autem a ja z wędkami i mnie sprawdził. Ale żeby ktoś chodził wzdłuż rzeki i sprawdzał to nie wdziałem ani nie słyszałem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.