Skocz do zawartości
tokarex pontony

Podział Forumowiczów.


Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o podziale furumowiczów na grupy - np "dolnośląska" itd ?????

Każda grupa miła by własny dział.

Dzieki takiemu działowi można by się było łatwiej umawiać na wspólne wypady na ryby itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Jestem przeciwny podziałom - forum ma łączyć a nie dzielić i segregować. Taki podział jak mówisz poza tym jest - pole Skąd w profilu. Nie widzę potrzeby jeszcze jakiegoś dodatkowego podziału no chyba że planujesz np. zamykać czy ukrywać niektóre działy przed "nie zrzeszonymi". Ogólnie pomysł - klapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

dudi wystarczy ze załozysz temat o swoich terenach władujesz pare foto pare opisów.

I pomysł został troszeczke chybiony i obrucony.

cos takiego naprzykład jak temat ŁOWISKA NA PODKARPACIU.

Opisuj nabierzaco i już masz temacik.

Chyba że chodziło ci ocoś zupełnie innego.

Bo faktycznie wszelkie podziały zmierzaja w jednym kierunku.

Czyli do żle pojetej rywalizacji. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy chodziło mi o coś innego.

Może źle to określiłem.

Ale na przykład brakuje mi jakigoś "kącika" w tym forum gdzie na przykład można by zapraszać sie na jakieś wypadu nad wode itp

Wiadomo że do 1 osoby można wysłać pw, ale coś typu "ide w weekend nad Odre - kto ze mną ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również. Myślę, że tworzenie sztucznych podziałów niczego dobrego nie przyniesie. Prawda jest taka, że jeśli ktoś będzie chciał się umówić to znajdzie sposób, żeby tego drugiego znaleźć. Ja się przyznam, że pierwszy krok do umówienia się z kimś z haczyka na ryby zrobiłem i mam wielką nadzieję, że się to uda..

Pozdrawiam ze Śląska :wink: ... Nie tylko Ślązaków.. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.