Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Piłka nożna


-Adam-

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 471
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2:1 ale i tak Korea pokazała się z dobrej strony
Z bardzo dobrej gdyby nasza reprezentacja zagrała z Hiszpanami na podobnym poziomie co Korea nie było by takiego wyniku. :twisted:

Spotkałem wczoraj Smude w klinice ortopedycznej,zadeklarował,że kadra będzie grac lepiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trąbki zabijają te mistrzostwa... Nie mogę tego słuchać. :???: Na szczęście każdą wolną chwilę spędzam ostatnio na rybach więc meczy albo nie widzę albo na nich zasypiam :lol:

Na marginesie- Brazylia nic nie zagrała... (z tego co widziałem, bo później zasnąłem :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na marginesie- Brazylia nic nie zagrała... (z tego co widziałem, bo później zasnąłem )

Mam podobne dolegliwości podczas oglądania tych meczów, np. przespałem prawie cały mecz Serbia - Ghana, ale obudziłem się tuż przed karniakiem w ok. 80min :mrgreen: Ogólnie mało goli pada za wyjątkiem Niemców, bukmacherzy pewnie szaleją z underami 2,5 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jeszcze Szwajcaria mogłaby zremisować a najlepiej wygrać z Hiszpania i mundial zacznie mi się podobać

Haha no i teraz to mi się mundial podoba, kibicowałem z całego serca drużynie Helwetów i udało sie 1-0 z takimi wielkimi "mistrzami" :lol: Brawo za utarcie nosa cwaniaczkom z Hiszpanii tacy byli pewni przed meczem. Bardzo dobrze się stało teraz pewnie wygrają z Hondurasem a później niech zremisują z Chile a Chile zremisuje ze Szwajcarią i Hiszpanie za burtą. Taki scenariusz bardzo mi sie podoba. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mecz fajny ale w pierwszej połowie nic szczególnego się nie działo(typowy mecz walki)

A z kolei druga to dominacja Hiszpanii,która wygrała zasłużenie. :wink: Chociaż Niemcy także mieli okazje.Mecz powinien skończyć się wyższy wynikiem bo po tym co zrobił Pedro cisnęło się tylko jedno słowo.... :mrgreen:

W finale będę kibicował Holendrom :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, nie lubię Hiszpanów i oczywiście byłem za Holandią, zawsze na tego typu imprezach oglądam ceremonię wręczenia pucharu tym razem zaraz po ostatnim gwizdu wyłączyłem telewizor. Teraz pozostaje czekać na EURO 2012 a potem MŚ 2014 w Brazylii :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Jaka liga taka reprezentacja. To co pokazała dzisiaj Wisła to obrz całej polskiej piłki noznej. Jak tylko trafią na mocniejszą drużynę, wcale nie z pierwszego rzędu odrazu widać wsystkie słabości naszych futbolistów.Pierwszy mecz szczęśliwie Wisła wygrała, tym razem jednak zabrakło sczęścia chociaż było blisko. jak by jednak nie patrzył w przekroju dwóch meczy Apoel był lepszy. Za rok znowu będą mieli szansę. Do pracy na d formą i umiejętnościami. Za rok będzie lepiej.Oby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rok, to inne kluby przygotują się na pewno 10x lepiej niż Polska. Nasza piłka nożna nie powinna istnieć, albo niech nasi rodacy grają tylko w kraju, "podwórkowe" mecze z jakimiś śmieszno nazwanymi klubami. Żenada, po prostu nasza piłka to żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem komentatorzy z Polsatu są ok. Kowalczyk tak jak i Borek mówią jak jest. Przykład: wczoraj, w czasie meczu mówili, że Wisła nic nie gra, jest w każdym elemencie gry gorsza od Apoelu, i tak było. Nie chwalą za nic tak jak to robią w TVP, tak jak i ostatnimi czasy trochę robi Kołtoń (w Cafe Futbol jego chwalenie Smudy, za co go troche opier... Kowalczyk, że się robi jak komentatorzy z TVP).

Co do wczorajszego meczu to Wisła pokazała poziom polskiej piłki klubowej. Już nam odjechał dawno temu Cypr. Teraz czekam za Gruzją. Długo chyba czekać nie będziemy patrząc na ostatnie starce z Gruzinami. Wczoraj Cypryjczycy byli lepsi od nas we wszystkim!!! Gdy ich akcja szła prawą stroną cały czas żyłem w strachu, że będzie bramka (Junior Diaz). Po 25min nasi nie mieli już czym oddychać. Ogólnie padaka. Trzeba powiedzieć szczerze, że zespół mistrza Polski nie ma swojego stylu. Wszystkie spotkania wygrywają dzięki przypadkowi i indywidualnościom. Tak było do tej pory. Jedyny mecz, który mógł się podobać to było spotkanie rewanżowe z Liteksem. Teraz musimy czekać na LE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem komentatorzy z Polsatu są ok. Kowalczyk tak jak i Borek mówią jak jest. Przykład: wczoraj, w czasie meczu mówili, że Wisła nic nie gra, jest w każdym elemencie gry gorsza od Apoelu, i tak było. Nie chwalą za nic tak jak to robią w TVP, tak jak i ostatnimi czasy trochę robi Kołtoń (w Cafe Futbol jego chwalenie Smudy, za co go troche opier... Kowalczyk, że się robi jak komentatorzy z TVP).

Zgodzę się dokładnie tak jest i nie jest gorsza pod tym względem od Canal +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.