Skocz do zawartości
tokarex pontony

jak było dziś na rybach? Grudzień 2012r.


Winko

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 113
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzisiaj jeden z ostatnich wypadów (a pewnie dokładnie ostatni) w tym roku. Czesaliśmy we czterech Odrę koło Jelcza-Laskowic jakieś 4 godziny. Piękne główki, piękna pogoda ale bez kontaktu z rybami. U innych też na zero. Gdzie ten sandacz ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man

Z sandaczami na odrze jest tragedia,po prostu ich nie ma,ja jutro lece za okonkami na barycz i zamykam ten piekny sezon:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy wypad nad Odrę w okolicach Lubiąża - sandacz 60cm, do tego 3 spięte (prawdopodobnie) sandacze oraz (prawdopodobnie) sum (bo barki nie pływały :-)). To "coś" wyciągnęło prawie całą plecionkę 0,20mm na hamulcu zakręconym prawie "na maxa". Po ostatecznym dokręceniu hamulca ryba się spięła odgniając hak główki jiggowej. Wrażenia, jak na koniec sezonu spinningowego - zadowalające :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj doroczna poświąteczna wyprawa na Rybnik.

Efekty słabe- jeden mały sandacz i dwa podjazdy bez efektu. Podczas zwiadu tuż po przyjeździe widziałem sesję zdjęciową karpia na zrzucie (na oko około dychy) i słyszałem o 15-ce złowionej po drugiej stronie. Ludzi sporo.

Pogoda sprzyjała więc posiedziałem od 13 do 21.30 :cool: . Jeszcze dwa wyjazdy na ryby i będzie po sezonie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MarcinMistkowsk

Na zakończenie sezonu miła niespodzianka szczupak 60cm ,leszcz 40cm ,2 krąpie okolice 30cm. Kolega wyjął sandacza 58cm. Pozdrawiam i życzę wielkich ryb w nowym roku :)

6c2b7f29d6d7a39fmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon zakończyłem dziś po południu kilkoma żywcowymi okoniami. To był przyzwoity rok. Oby przyszły nie był gorszy- zwłaszcza pod względem ilości czasu spędzonego nad wodą.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się wahałem, żeby wrzucić to zdjęcie, z uwagi na to, że rybka zabita. Brak podbieraka emocje i to że zwykle takich leszczy nie łowie sprawiło, że podebrałem go za kark i mu go złamałem :S. Ten miał 5,25 kg i 67cm. 30 cm na wysokość. Wziął na paprocha na Wiśle w Krakowie.

Złowiony rano w sylwestra.

(Na tle łowiska być może nikt by nie zauważył.... a tak zdjęcia sprzeczne z regulaminem prezentowania zdjęć na forum haczyk.pl.

Przy okazji: Jak było dziś na rybach? Styczeń 2013r.:

http://www.haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=240268#240268

Admin )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.