Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Przeczyce


krisis

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 954
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

My siedzieliśmy we czterech trzy dni na "wysokim brzegu". Od piątku do niedzieli. Osiem wędek w wodzie. Nęcone i zanętą sypką i ziarnem i kulkami a efekt to... kilkanaście leszczyków i dwa małe węgorze. Szkoda gadać... Dobrze, że pogoda dopisała i atmosfera była fajna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam

Był ktoś ostatnio może ?

Jest jakieś miejsce na wędki i grilla z rodzinką ?, bo zastanawiam się nad niedzielą gdyby była ładna pogoda.

Dajcie znać jak tam wygląda sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając z pracy zachaczyłem o Przeczyce i powiem ci że stan wody jest jeszcze wysoki, pomio to wędkarzy dość sporo, od Kuźnicy tam od wysokiego brzegu siedzą gdzie się da, nawet z tej góry co jest droga rzucają :grin: rozmawiałem z kilkoma wedkarzami to od czasu do czasu płotka lub leszczyk skubnie nic wiekszego nie bierze, z pola namiotowego już trochę woda zeszła ale musi być tam bardzo mokro i miękko bo nikt tam nie siedział ... myslę że trzeba jeszcze trochę odczekać, chyba że ktoś jest bardzo spragniony tego zbiornika to na upartego też można :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając z pracy zachaczyłem o Przeczyce i powiem ci że stan wody jest jeszcze wysoki, pomio to wędkarzy dość sporo, od Kuźnicy tam od wysokiego brzegu siedzą gdzie się da, nawet z tej góry co jest droga rzucają :grin: rozmawiałem z kilkoma wedkarzami to od czasu do czasu płotka lub leszczyk skubnie nic wiekszego nie bierze, z pola namiotowego już trochę woda zeszła ale musi być tam bardzo mokro i miękko bo nikt tam nie siedział ... myslę że trzeba jeszcze trochę odczekać, chyba że ktoś jest bardzo spragniony tego zbiornika to na upartego też można :grin:

Dzięki w niedzielę podskoczę jak będzie ładna pogoda to zobaczę co i jak na tym polu namiotowym wygląda. W sumie tam mi się najlepiej ciągło lechole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego ci mi wiadomo to metnooki szaleje jak nigdy!Jka bylismy na dzieckach to przystaniowy ze jego kolega na przeczycach zlowil 12 sztuk w ciagu wypadu!takze panowie jedzcie,polowcie,wypuscie i potwierdzcie info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluje Piotrze. My tez planowalismy usiąść za sandaczem w sobotę, ale... nigdzie nie było miejsca! Masa ludzi była w ten weekend nad Przeczycami. W końcu wylądowaliśmy nad PIV. Nad brzegami Przeczyc spacerowałem za to w niedziele po południu. Wieści nie napawały optymizmem. Brały co najwyżej drobne leszczyki. Ogólnie kicha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Byliśmy od piątku do niedzieli na polu namiotowym od strony tuliszowa no i ani jednego puknięcia jedynie żylety się wieszały. Ludzi strasznie dużo w dzien praktycznie brak możliwości na wędkowanie ponieważ co niektórzy kąpiący się nie mają chyba oczu i włażą prosto na żyłki. No i trafił się jeden pan który jeździ fordem pikapem no i po nocce zwijał tak zwane "wyrzutki". Człowiek chce sobie pojechać nad wodę żeby się zrelaksować a tu nie dośc że niema gdzie łowić to jeszcze kłusownicy sie zdarzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon był wykonany do rybaczówki niestety nikogo on nie zainteresował a poza tym ciężko kogoś podać kto sobie odkręci tablice rejestracyjne i przykręci przed samym wyjazdem. Następnym razem to użyje siekiery i łopaty i zakopie na miejscu będą świeże robaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co "stanicowy" ma zrobić :?::shock:

Został mianowany na SZERYFA :shock:

Dla ułatwienia podaje telefony :

112 - ALARMOWY można dzwonić wiem, bo 2 razy sam korzystałem :!:

Komenda Woj. PSR w Katowicach, 40-024 Katowice, Al. Powstańców 41a, tel. (032) 2077819

Kom. Wojewódzki - Paweł Ziebura, tel. (032) 2077817, tel. kom. 508 052778

I to tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam. Mam pytanie, czy żeby łowić na przeczycach trzeba mieć wykupione zezwolenie?

Zamierzam wybrać się na przeczyce (mam tam od niedawna domek), a mówiono mi że trzeba wykupić specjalne zezwolenie. Przy okazji chciałbym się zapytać o jakieś dogodne miejsca, w których najlepiej łowić. Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie, czy żeby łowić na przeczycach trzeba mieć wykupione zezwolenie?

Zamierzam wybrać się na przeczyce (mam tam od niedawna domek), a mówiono mi że trzeba wykupić specjalne zezwolenie. Przy okazji chciałbym się zapytać o jakieś dogodne miejsca, w których najlepiej łowić. Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.

Witam wystarczy ci poprostu oplata na slaskie wymagane dodatkowe zezwolenie na rzeke ponizej zbiornika.. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.