Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Nysa Kłodzka


p.majzel

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka panowie ! dzisiaj cale 60 min spędzone na odcinku katsz and relaks okolice stadionu. Pogoda super duzo ludzi karmiacych kaczuchy i masa drzew powycinanych szkoda tylko ze polowa konarow lezy w wodzie ;/ Fajne miejscowki sie porobiły ale trzeba mieć zapas wobków na rwanie ;) Mialem 1 wyjscie klenia na smużaka :shock: i tyle ;) ogólnie to byłem woby testować i zobaczyć czy coś w wodzie pływa i jak widać coś pływa ;) Szkoda ze się rozpadało i trzebabyło się ewakuować. To tyle, a jak tam jakieś kropki na nysie ktoś poławia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon

dobekfooto, siemasz stan wody niski a nawet baaardzo niski tutaj masz stany http://www.lsop.powiat.klodzko.pl/index.php?link=CENTER&rl=367945202234376 fajny stan to okolice 90-100 w kłodzku. Byłem na spacerze z dzieckiem to woda bardzo klarowna i co najwazniejsze...nie widać oznak żerowania ryb. W które okolice sie wybierasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co najwazniejsze...nie widać oznak żerowania ryb. W które okolice sie wybierasz ?

suhhar, ta informacja akurat mnie trochę martwi...

Jeszcze do końca nie jest przesądzone gdzie się wybiorę ale mam kilka swoich typów: w dół od mostu w Kamieńcu, okolice mostu w Przyłęku albo może mnie poniesie jeszcze dalej i wybiorę się powyżej Barda. Będzie narada i zadecydujemy jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suhhar, niestety... mimo nocnych opadów woda jak na Nysę - kryształ. Od mostu w Przyłęku do Cmentarnego zero brań, zero kontaktu z rybą... Rzeka wyglądała jakby w ogóle nie było w niej ryb. Plusem czystej wody jest to, że można zobaczyć jaki jest rozkład głębokości na miejscówkach.

Tylko, gdzie są te ryby ??? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wow ! dobra robota panowie ! Jak widać urzędasy nic nie potrafią tylko pierdzieć w stołeki brac za to kasiore, za to prości ludzie z dołu odwalają za nich robotę ! Kurcze w jakiej okolicy ten zbiornik jest co bym się na tego bobra nie natknął ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeżeli nie jest to tajemnicą... gdzie Pan łowi takie okazy? :) Jestem początkującym wędkarzem, po raz pierwszy w tym roku wyrobiłem i opłaciłem kartę wędkarską... i po raz pierwszy zacząłem przygodę z pstrągiem :) Niestety - jak narazie bezowocnie :( Byłem kilka razy na Nysie - w okolicach Opolnicy / Barda / Przyłęku. Dzisiaj natomiast wybrałem się do miejscowości Młynów. I też bezowocnie. Łowię na spining - obrotówka.

Pozdrawiam!

Wojtek Klicki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kolego nie obraź się ale nikt tutaj nie poda ci gotowej miejscówki w której moga przebywać pstrągi bo takich miejsc czasem szuka sie latami. Musisz byc jak najczesciej nad wodą i troche poczytać o tym gdzie pstrągi lubią przebywać i co jeść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Wczorajszy wypad z ojcem nad Nysę Kłodzką. Od 16 do 19

Pojechaliśmy z zamiarem połowienia kleni.

Ja dwa niewymiarowe pstrążki na małe woblerki, ojciec jednego na obrotówkę prowadzoną z prądem.

Około 5 wyjść kleni do błyski i 2 wyjścia do smużaka.

Dużo drobnicy buszuje w górnych partiach wody. Jakieś małe czarne muszki się lęgną bo w jednym miejscu na kamienistym brzegu była ich po prostu MASA.

Coś się nad wodą dzieje więc kto ma czas w święta niech łapie za kija i nad wodę ! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

W sobotę spinning od 17-22 i efekty praktycznie zerowe. Około kilkunastu brań na malutkiego smużaka z tym że zacięty tylko jeden mały klenik. Na wszystkie inne przynęty z pudełka brak reakcji.

W niedzielę od 19-21 udało się trafić dwa klenie, większy 30+ i dwa małe okonki.

Świnie za to ostro buszują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.