Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Nysa Kłodzka


p.majzel

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wtopa :mrgreen: oczywiście, że ODRA :oops:

Możesz zaproponować jakieś ciekawe miejsca poniżej Miasta (Nysa) powiedzmy do Autostrady A4 :?:

Interesują mnie miejscówki raczej spokojne z dala od tłoku :mrgreen:

Sandacz - na żywca , trupka

Wypatrzyłem na mapie zaporę - elektrownie obok miejscowości Piątkowice czy ktoś testował ten teren :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

piotr chorzów, odcinek za mostem w Bardzie, zapora Kozielno, dalej ujście Nysy do jeziora otmuchowskiego ( Stary Paczków ) i praktycznie cały odcinek między zbiornikami Otmuchowskie i Nyskie. W innych rejonach raczej nie łowię to nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

johny476, koło mostu było kiedyś fajne miejsce, ale po którejś większej wodzie zrobiła się ta mierzeja. Polecam Ci odcinek poniżej mostu. Mijasz most w kierunku Dzbanowa i skręcasz ze 100 za mostem w lewo w taką drogę polną aż dojedziesz nad wodę. Na przenicę ładną płoć można trafić, a z gruntu na serek piękne brzany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

witam! byłem ostatnio na nysie w ożarach tak sie cieszyłem z tej wyprawy bo pierwszy raz łowiłem na tym odcinku ale ze tak powiem krew jasna mnie zalała łowie a tu jakimis pontonami płyną jeszcze sie zatrzymali tam gdzie łowiłem ,za 15 min przyszli jakies kur.....gówniarze kąpac sie rzucają kamieniami nic tylko pójść i zaj...... w ryj normalnie powinni zrobic całkowity zakaz kąpieli na rzekach stawach jeziorach PZW za co ja kurna płace zeby sie powku.... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

johny to nie o zakazy chodzi ale przede wszystkim o kulture. ja tez plywam na kajaku po Nysie ale jak widze wedkarzy to plyne pod drugim brzegiem delikatnie wioslujac a jezeli to mozliwe to plyne z pradem, tak jakby taka wieksza kloda przeplywala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

johny476, pomyśl co te łepki kapiące musieli mysleć o Tobie :mrgreen: , pewnie jak przyszli nad rzeke to zaraz poleciały joby, kur...... co za gościu mi tu siedzi i zylki ładuje w wodę, nawet nie ma się gdzie wykąpać. Trzeba go przegonić :mrgreen:

I tak to juz jest. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! byłem ostatnio na nysie w ożarach tak sie cieszyłem z tej wyprawy bo pierwszy raz łowiłem na tym odcinku ale ze tak powiem krew jasna mnie zalała łowie a tu jakimis pontonami płyną jeszcze sie zatrzymali tam gdzie łowiłem ,za 15 min przyszli jakies kur.....gówniarze kąpac sie rzucają kamieniami nic tylko pójść i zaj...... w ryj normalnie powinni zrobic całkowity zakaz kąpieli na rzekach stawach jeziorach PZW za co ja kurna płace zeby sie powku.... :evil:

Jak wyniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a słabiutkie jeden okonek na mała gumke , miałem tez pojedyncze szarpniecia ale nic :neutral: po prawej stronie mostu pod drzewem pare razy rzuciła sie jakas wieksza rybka naprawde wieksza miałem juz tam własnie isc ale te gnoje przyszli i rzucali kamieniami rzabki sobie robili kto wiecej miałem takie nerwy ze miałem tam do nich isc i wyplackowac ich ale reszta wedkarzy siedziała cicho wiec pomyslałem nie bede robił popyliny i sie zmyłem a szkoda bo woda fajna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8.09.2011r.

Nysa Kłodzka poniżej zapory Kozielno (wiem, ze to już opolskie ale członkowie Koła Kamieniec moga tam łowić)

Woda nieco wyższa od stanu normalnego, mętna. 1,5 godziny spinningowania bez efektów. Dwa odprowadzenia błystki z nieudanym atakiem tuż pod nogami. Pogoda parszywa, inni też nie chwalili się sukcesami.

Co tu robić, gdzie tu łapać to ja już nie wiem ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Przypominamy, że odcinek rzeki Nysy Kłodzkiej od wodospadu przy ul. Kusocińskiego do granicy miasta w rejonie wsi Ławica jest odcinkiem przemienno-ochronnym, na którym obowiązuje całkowity zakaz połowu ryb. W związku z coraz częstszymi zgłoszeniami o prowadzonym na terenie rezerwatu kłusownictwie, w zadaniach służb patrolowych ujęto prowadzenie wzmożonych kontroli rzeki w obrębie miasta.

Straż Miejska w Kłodzku

Źródło: Kurier Kłodzki maj 2011

Tak się zastanawiam nad tym "zakazem" i myślę, że to jest popiepszone. Gdzie są tablice informujące o zakazie ? gdzie jest info od koła, że takowy zakaz istnieje ? tak w necie a jeśli ktoś nie ma ? W przyszłym roku napewno będe biegał na obszarze Młynowa. I na jakiej podstawie mnie ukarają ? to tak jakby policja próbowała mi wmówić, że zaparkowałem na miejscu parkinowym dla inwalidy a nie byłoby w tym miejscu odpowiedniego znaku. W razie "W" wygrana w sądzie z palcem w d

Może troche za ostro pojechałem, ale zawsze lubiałem ten odcinek rzeki i bardzo mnie wkurzyl ten zakaz, szczególnie, że nie zabieram ryb z odcinków górskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.