Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

odra szczecin wody pzw


nemoo

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czy ktoś był w tym tygodniu na odrze pomiędzy wiskordem a mostem na autostradzie???czy woda już opadła bo tydzień temu sie nie dało wejść na łowisko bo wylało.i mam pytanie czy weszły już tam duże leszcze??może ktoś złowił i się pochwali bo jutro tam jadę i nie wiem jak sytuacja wyg;ląda. z góry dziękuję z odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Witamy nemoo, niestety nie wiem jak stan wody na Odrze bo od ponad tygodnia nie bylem nad wodą , natomiast co się tyczy leszczy to podobno zaczęły dobrze brać jakieś 2-3 tygodnie temu - znajomi połowili zanim Oderka przybrała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wróciłem z rybek niestety nie miałem kaloszy a jaeszcze troszkę woda stała na łowisku i musiałem pojechać do radziszewa( udało mi się bo nie mam na tamte wody pozwolenia:) ale za to posprzątałem łowisko po innych "wędkarzach" z butelek papierów i różnych śmieci. wpadł mi dziś do siatecki jeden leszczyk vcoś ponad 1 kg, 3 trochę mnuejsze patelniaki i jedna rybka o którą chcę się was zapytać wyglądała prawie jak lescz tyle że była wydłużóna i miała większe oczy kolorystyka ta sama co leszcze i troszkę inny pysk miała bez ssawki jak leszcz, może ktoś mi podpowiie co to za rybka???wzięła z gruntu na białego robaka z śrdku nurtu, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

czy warto teraz pojechać na odrę w okolice szczecina(koło mostu na autostradzie) na rybki??? czy tam coś teraz bierze czy wszystkie rybki poszły spać i mozna tylko pooglądać przyrodę??bo mam zamiar się wybrać w weekend a nie wiem czy brać wędki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.