Skocz do zawartości
tokarex pontony

Prima aprilis...


Gość Rapa-man

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rapa-man

Jadę zaraz na Odre moim celem będą szczupaki i sandacze,mam nadzieje że już biorą bo głodny jestem i zjadł bym pare rybek wkońcu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
Jadę zaraz na Odre moim celem będą szczupaki i sandacze,mam nadzieje że już biorą bo głodny jestem i zjadł bym pare rybek wkońcu :grin:

Za takie teksty powinien być ban. Bo albo są przejawem głupoty albo kłusownictwa. Pierwszego się nie leczy a drugie powinno się tępić :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rapa-man jeżeli pierwsza część Twojego postu nie była żartem, to oczekuję informacji na temat stanu Odry, etc.

Ja przez pogodę muszę odkładać wyjazd nad Odrę na kolejny weekend (i tak już od 3 tygodni!!!), natomiast widzę na pogodynce, że poziom nie jest już tak wysoki jak jeszcze miesiąc temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to prima aprilisowe poczucie humoru - niewybredne, ale jednak.... :)

Dla mnie to nie żart a głupia prowokacja. Tak czy siak powinna być "nagrodzona". Temat brzmi jak było na rybach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie teksty powinien być ban. Bo albo są przejawem głupoty albo kłusownictwa. Pierwszego się nie leczy a drugie powinno się tępić

Jak widać nie każdy potrafi dostrzec PRIMA-APRILISOWY dowcip :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GuCeK jak napisałem wcześniej dla mnie to głupia prowokacja. Rozumiem, że was bawią takie wpisy na temat kłusownictwa. Mnie nie.

Poza tym przypominam, że ten chłopak bardzo mocno deklarował jakim to nie jest "no kilowcem" zawziętym. Jak ktoś zacytował wcześniejsze jego posty to nagle rura zmiękła i pisał o zbieraniu teczek. Pisze jedno o robi co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapa-man

I taki miał być,boże ludzie co wy tacy sztywni,tu jest gorzej jak w urzedzie... :roll: nastepnym razem zamieszcze temat pod tytulem żart prima aprilisowi w odpowiednim dziale i bedą wszyscy sobie pisać,,ale się nabrałem“

Ps.dzisiaj Odra na zero :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MarcinMistkowsk
gdzie mój prima aprilisowy post ja się pytam ?

Żart to był ciężki jak cios Kliczki :roll: Tu wracamy do relacji z wędkowania.

Posta przeczytałem jednak nie odzywałem się nie chcąc spalić żartu. Moderator się naciął i jeszcze się stawia ?

Uprzejmie proszę o usunięcie mojego konta z forum haczyk.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I taki miał być,boże ludzie co wy tacy sztywni,tu jest gorzej jak w urzedzie... :roll: nastepnym razem zamieszcze temat pod tytulem żart prima aprilisowi w odpowiednim dziale i bedą wszyscy sobie pisać,,ale się nabrałem“

Posta przeczytałem jednak nie odzywałem się nie chcąc spalić żartu. Moderator się naciął i jeszcze się stawia ?

Żartować też trzeba umieć :roll: Nie wiem kto wydzielił ten "żart" do osobnego tematu, bo gdybym ja na to trafił to bym nie miał tyle cierpliwości.

Uprzejmie proszę o usunięcie mojego konta z forum haczyk.pl.

Proszę uprzejmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.