Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zbiornik Dziećkowice


mafusa

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

jesczcze nie byłem na dłuzszej zasiadce w tym roku jedynie kilka chwilowych wypadów na fale na wesołej napuscili tam w swieta karpia i było co łowicale na dziecki moze w przyszłym tyg uda mi sie wybrac na kilka godz to nap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

panowie nie widać wpisów wnioskuję więc ,że brania są tak częste że nie ma czasu na pierdoły:) a tak poważnie to dzieje sie coś z biała rybą bo od dawna nie ma brań od wschodniej stony:/ może od lasu się coś dzieje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolegą powyżej wypadałoby sie spotkac, nie zdziwie sie jak od razu sie skojarzymy bo Chełm to jednak Chełm xD

Zibi jak teraz wygląda wogóle podbicie karty na Dzieckach cenowo? Za bajtla na Wesołej sie opłacało z ulgami to po 50zeta na cały rok i sie łowiło. Teraz podejrzewam że sie przewróce jak przeczytam cene ;D

Na spinning to najlepiej odwiedzic pewien zbiornik zaraz obok Zalewu ale to wiedzą tylko wtajemniczeni ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja mam pytanie z innej beczki - zresztą kiedyś już pytałem jednak bez odpowiedzi - Panowie z tego co się orientuje na Dziećkowicach nie można nęcić zanęta sypką - nie jestem fachowcem od gruntu (głównie spin i mucha) jednak na week wyjeżdżam w tamte okolice z rodzinka i chciałem spróbować połowić na pickerka - może ktoś pomoże - pozdrawiam i dzięki i z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oficjalnie tak, ale nikt tego nie respektuje więc spokojnie można brać zanente :)

Spoko kiedyś jeden z moich znajomych był poddany takowej kontroli - na szczęście wszystko miał już w wodzie......Zapytam z innej beczki - z jakich składników można zrobić zanętę zgodną z oficjalnymi wymogami tego łowiska - tak jak pisałem metoda gruntowa to nie jest mój konik - do tej pory zawsze zaopatrywałem się w sklepie w zwykłą zanętę - jak zrobić zanętę "niesypką"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy na kogo się trafi ,większośc nie zwraca na to uwagi a powiem ze w tym roku bylem tam z 40 razy i ani razu kontroli nie było :) a co do zanenty to jedynie makaron i kukurydza do 5 kg chyba a tak to na nic nie wolno jako zanente wiec przepis jest martwy hehe nie znam nikogo kto nie uzywałby zanenty na dziećkach ... o i ciasto jeszcze jako zanenta dozwolone:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

My pływaliśmy koło starej pompowni ale zero pobić. Następnie popłynęliśmy na drugi brzeg na przeciwko stanicy i w lewą stronę na tzw. łąkę. Tam też marnie ale goście niedaleko nas wyciągnęli szczupaka około 70 cm.

Rzucaliśmy na gumy , blaszki i woblery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieckowice sa ciezkim zbiornikiem,spedzilem tam kilka nocek w czasie letnim kilka razy spining (z brzegu i łodzi)jedyne co połapalismy to niewielkie okonki ktorych jest dosc sporo.Jesli chodzi o grunt mimo dosc solidnego nęcenia przez pewien okres czasu nie złowilismy ani jednego karpia...pozostaje nadzieja ze przyszły rok bedzie lepszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.