Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zbiornik Dziećkowice


mafusa

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Informacyjnie gdyby ktoś się wybierał na rybki : w sobotę 11.06.2011 r. od strony Jazu mamy zawody nocne (koło Imielin) brzeg o rury do mostka będzie zamknięty.

Zawody rozpoczynają się od godziny 17.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na dziećkowicach nie byłe chyba z 10 lat. Ostatni raz jeszcze przed podniesieniem wody gdy do bulgota rzucało się z brzegu. Chciałbym się wybrać w tygodniu ale nie wiem "na co i gdzie" lubię łowić leszczyki czy karpie, węgorze na mazurach z gruntu, spining wiślany i sumy wiślane /te stacjonarne nocne/. Co sądzicie o łowieniu karpiówkami wcześniej wywiezione x metrów garnek ziarna. Sprzętem mogę rzucić około 80m. Jak chodzi o leszczyki to czy wybrać pinke, ochotke, czy ziarno. Jak dla mnie węgorz to tylko noc /poza deszczowymi dniami/ i tylko ukleja. Spining mam 20-60 szybki w nim pletka. Czytałem tu o spin na bulgocie czy z takim kijem mogę tam popłynąć czy musi być np czulszy. Jeżeli można to chciałbym się załapać na "lekcje" :) od obeznanych kolegów. Pracę mam taką że mogę się wybrać i w tygodniu.

Pozdrawiam i proszę o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł z brzegu z ziarnem nie ma sensu znajomi sypią od początku maja i efekty nijakie

chyba prędzej pole kukurydzy tam wyrośnie jedynie z łodzi i brzeg od strony Przemszy jedynie tam można mieć nadzieję na zabawę .

Najlepszym przykaładem są nasze zawody wedkarskie na 50 paru chłopa tylko 13 złowiło

rybki 1 karp chyba z 5 leszczy małych parę płoci i 3 liny takie po 30 cm były to zawody nocne od strony Jazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, a tak dokładniej to... kiedyś w połowie brzegu od Przemszy były czciny. Potem podnieśli poziom wody. Czy to miejsce będzie najlepsze? Co tam jest najlepsze jokers, pinka, biały, gnojak, makaron z zapachem? Za moich czasów to tylko gwiazdki były :). A tak nawiasem mówiąc to dwa sezony temu na Wiśle równierz :). Wszysco "o" a ja zawsze coś miśkowatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Przemszy jak chcesz łowić to z łodzi chyba że z brzegu ale wtedy musisz pobrać zezwolenie z rybaczówki , a co najlepsze to trudno powiedzieć jednego dnia to jest dobre

drugiego co innego ale uniwersalne zawsze pozostają kanapki kukurydza z białym , białe z czerwonym a ostatnio właśnie wróciłem do makaronu gwiazdki o zapachu czosnku i właśnie uwiesił mi się na to lin zanęta z dodatkiem zapachu piernika + melasa chyba że masz jakieś

inne patenty to możesz się podzielić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He He. Ja na słodko. Gwiazdki truskawkowe. Landrynki do koszyka wraz z zanętą. Kolega wieszał je na włosa :) . Linki nie lubią ale karpiki, amury, leszcze. Na Wiśle te pierwsze a na mazurach ten ostatni kruluje /dokładniej skopex/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Swojego czasu jezdzilismy za leszczem na kozłowa góre!Nasza miejscowka na "grubego" leszcze zawsze byly okolice bojek pod tama!

Poza tym jesli masz chwile czasu mozesz sie wybrac na Turawe

eee tam na kozlowej to max 50 a najczesciej 35 biora zadna mi to zdobycz bawic sie z szkieletorami:D na dzieckowichac jest piekny leszcz ale nie latwo o niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to musisz szukać go na głębokiej wodzie jakiś kanał ok 7-8 m i kilka dni sypać

ja zeszłego roku po bez owocnych zasiadkach na brzgu wsiadłem do łodzi i kilka

dni sypałem peletem rybnym , pęczak , makaron i wszystko zasypane zanętą na leszcza

i działało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O sorki nie wiedziałem łowię tam dopiero od 22 lat i mogłem nie zauważyć że jest taki

punkt w regulaminie :)

PS: Ciekawe czy kolega taki regulaminowy bo z tego co widzę to 99.9% nie przestrzega tego punktu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu jezdzilismy za leszczem na kozłowa góre!Nasza miejscowka na "grubego" leszcze zawsze byly okolice bojek pod tama!

Poza tym jesli masz chwile czasu mozesz sie wybrac na Turawe

eee tam na kozlowej to max 50 a najczesciej 35 biora zadna mi to zdobycz bawic sie z szkieletorami:D na dzieckowichac jest piekny leszcz ale nie latwo o niego

Skoro mowisz ze 35 najczesciej biora i max 50 to widocznie wiesz lepiej:)

Polamania kija zycze na osiemdziesiatce :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to musisz szukać go na głębokiej wodzie jakiś kanał ok 7-8 m i kilka dni sypać

ja zeszłego roku po bez owocnych zasiadkach na brzgu wsiadłem do łodzi i kilka

dni sypałem peletem rybnym , pęczak , makaron i wszystko zasypane zanętą na leszcza

i działało .

Ponoc ryba siedzi miedzy bulgotem a telewizorem no tak zrobie bede nencil w jednym miejscu moze cos podejdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie jest bo w tym miejscu jest najlepiej natleniona woda i zazwyczaj w lato

tam właśnie siedzi.

Napisz jak będziesz miał jakieś efekty bo u mnie marnie z czasem :(

efekt 0 lowilismy na spadzie 6-7 metrow bez brania od przyszlego tygodnia zaczne nencic w jednym miejscu i mam nadzieje ze tka z tydzien wytrzymam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowiliście koło bulgota ? Ja w sobotę chcę się wybrać od 16.00 do 1.00 w nocy jedna na trupka a jedną pobawić się spławikiem .

Dziś zrobię rozeznanie co z brzegu słychać bo ostatnio nawet nie miałem czasu żeby zwiad zrobić czekam na urlop z utęsknieniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.