Skocz do zawartości
tokarex pontony

Użytkownicy o użytkownikach, czyli kłótnie i spory na forum


Rekomendowane odpowiedzi

MagnuM, trochę przegiąłeś pałę,

dla mnie Twój post ze szczupłymi w zlewie jest czystą prowokacją,

po prostu dałes sie sprowokować do nieodpowiedzialnych zachowań,

dobrze że akcja toczy się na "haczyku", a nie.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 890
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Niby zawsze masz racje jestes nieomylny najlepszy itp
Dość dziwne twierdzenie jeśli wziąć pod uwagę że zawsze potarzem że większości rzeczy o wędkarstwie dowiedziałem się właśnie z tego forum. Jeśli natomiast mam jasno sprecyzowane zdanie na jakiś temat to nie waham się go wygłosić. Może za bardzo jesteś przyzwyczajony do wypowiedzi telewizyjnych gdzie każde prawie stwierdzenie poprzedzone jest przez "wydaje mi się" lub "jak gdyby". A to właśnie propagowane jest przez miglanców którzy nie mają pewności siebie lub boją się otwarcie stanąć za taką czy inną opcją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że nie w realu? Że Tomaszek by mi przyszedł i wpierdol spuścił? Czy wy ludzie naprawde macie coś nie tak pod kopułą?

Co do prowokacji. Oświadczam wszem i wobec, że nie będe pozwalał na to aby ktoś po mnie bezkarnie jechał. Koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek nie chodzi tu tylko o sprawy wedkarskie ani o jakies zwroty czy juz tym bardziej o przyzwyczajenia ktore mam z tv :lol: a swoja droga skad takie pomysly o tej tv ci przychodza do glpwy bo widze ze moge sie tez czegos nowego o sobie dowiedzie i to wlasnie od ciebie :wink:

Po prostu jestes czlowiekiem ktory nie dopuszcza jakiegokolwek innego zdania

A forum jest do wyrazania pogladow i do akceptowania tego ze nie wszyscy mysla tak samo jak ty

Co do Magnuma to Andi to dobrze napisales co Magnum zrobil

Tylko ze on jest mlody i dal sie Tomaszkowi podpuscic

Tomaszek ma leb na karku i umie sprowokowac i to mu sie udalo a Magnumowi puscily nerwy

Chlopak jeszcze musi sie troche nauczyc jak spokojnie wymieniac poglady na forum ale jeszcze troche i dorosnie

Z mojej strony to wlasciwie koniec chyba ze ktos jeszcze wywola mnie do tablicy :wink:

Jeszcze rzucil mi sie post Tomaszka z poczatku tej strony wiec szybki edit

Pisze on ze nie wazne czy ryba dostala po fotce w leb czy nie - wazne aby bylo na fotce zywa

Czy nie jest to lekko falszywa moralnosc :?: Nie wazne czy grzeszymy wazne aby w niedziele isc do kosciola i dac na tace :lol:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P, dopuszczam inne poglądy, uwierz mi. Ale mam też swoje i jeśli jestem do nich przekonany to ich bronię. Nie oznaczo to jednak że pretenduję do miana nieomylnego. Takie wrażenie moga odnieść tylko Ci, którzy nie przywykli do zdecydowanej obrony swojego stanowiska. :) (czy to sami czy w wykonaniu innych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to co napisałem, nie tyczy się tylko teraz. :wink: Tomaszek zawsze, w moim odczuciu, uważał, że młodsi gówno wiedzą, i narazie mają tylko siedzieć i słuchać. Otóż oświecę Cię, mój drogi panie. W niektórych sprawach ja jestem bardziej dorosły niż Ty, więc skończ waćpan, wstydu oszczędź. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa, Mania wiadomo o co chodzi, a chodzi o świat rzeczywisty w którym żyjemy,

nie możemy dać się prowokować różnymi bzdetami, ponieważ każda prowokacja prowadzi do agresji, a nigdy w tym przypadku nie wychodzi się na plusie, jak byłem w tym wieku co MagnuM, to myślałem że cały świat jest przeciwko mnie, ale zdałem sobie sprawę że są na tym świecie ludzie którzy swoimi radami chcą mi naprawdę pomóc, w przeciwnym przypadku nic nam nie pozostaje jak zostać tylko mięsem armatnim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie jest to lekko falszywa moralnosc Nie wazne czy grzeszymy wazne aby w niedziele isc do kosciola i dac na tace
P, jeszcze raz powtarzam -nie tylko do Ciebie ale generalnie. W piętnowaniu zdjęć o jakich tu mowa nie chodzi absolutnie o etykę, moralność ani inne takie rzeczy. Nie chodzi też o limity połowów, kłusownictwo, mięsiarstwo czy prawo do zabierania ryb. Czy to naprawdę tak trudno zrozumieć????

Z drugiej strony nic dziwnego że wklejane są takie zdjęcia - skoro jak widać kompletnie poza percepcją wydaje się być sedno sprawy i wydaje się że część dyskutantów nadal całkowicie nie rozumie o czym mowa. Czy naprawdę tak trudno to zrozumieć :???::sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnum prosba ode mnie

Ochlon i dzis juz nie pisz w tym temacie ok?

Tomaszek moze masz i szacunek do zadania innych ale dziwnie go okazujesz za kazdym razem starajac sie jak najbardziej dopiec oponentom :cool:

Andi ty to swoj chlop jestes :smile: mam nadzieje ze bedziesz na zlocie to wtedy przekonamy sie jak twoja watroba :lol::wink:

Edit Tomaszek wiem wiem chodzi o estetyke :lol: o wysublimowane poczucie samku ktorego ja najwidoczniej nie mam :wink:

A tak poza tym ja jutro zaraz po pracy ide na rybki i pozostalym tez polecam :smile:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nieważne, zakończmy tę dyskusję. Jednak sprawdza się stare powiedzenie , że homo, homini ups est. Co do Tomaszka. Stary, nie wchodźmy sobię w drogę. Nie będę sobie na młode lata psuł nerwów;]]

Pozdrawiam i życzę dobrej nocy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEjku ale ten temat cieszy sie popularnoscia :lol:

Magnum chodzi o to aby cie nie ponosilo dalej :evil: bo szkoda mi by bylo ciebie gdybys dostal bana a widac ze sprowokowac cie dosc latwo :cool: Dlatego prosze abys sobie odpuscil zrobisz jak zechcesz

No Andi zobaczymy ta czerwien jak sie spotkamy

Tomek jedno co to jest (no chyba ze pojemnosc liczona na beczki :lol: )

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MagnuM, to ja spróbuję Ci pomóc i wytłumaczę. Np. na zdjęciu, które wkleiłeś trudno zwrócić uwagę na rybę. Jeśli chcesz pokazać rybę to najlepszym rozwiązaniem jest rycina (nie zdjęcie) w atlasie. Jeśli natomiast wklejasz swoje zdjęcie z rybą to jest to rodzaj trofeum czy pamiątki i co tu dużo mówić - pochwalenia się przed innymi. A to w prosty sposób implikuje że oglądanie jego powinno sprawiać przyjemność widzom - czyli nieść ze sobą walory estetyczne. I to o nich mowa a nie o takiej czy innej rybie, bo jak wygląda płoć czy szczupak to większość z nas wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE!!!

Ilu ludzi na tym świecie tyle charakterów i poglądów; tyle gustów i guścików.

Zakończmy tą wymianę zdań bo niczemu ona nie służy. Opierniczamy się nawzajem a to forum wędkarskie czyli dotyczące takiej "dziedziny" która ma nas odstresować. A my się tu nawzajem stresujemy i denerwujemy (po niektórych to widać). Każdy ma swoje własne zdanie i nie ma co go podważać. :wink::wink::wink:

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, kto może sobie psuć nerwy tak pasjonującym tematem. Cieszę się że jest jakiś gorący temat na forum i uwierzcie mi że twarz mi się śmieje a czasami nawet na głos wybucham śmiechem. Bierzcie to na luzie :mrgreen:

Poza tym w takich momentach ludzie bardziej pokazuję swoje emocje a dzięki temu lepiej ich poznajemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja jest jak najbardziej wskazana bo to wazne co pokazujemy na haczyku.

Edit Tomaszek wiem wiem chodzi o estetyke o wysublimowane poczucie samku ktorego ja najwidoczniej nie mam
Moim zdaniem to schodzi na dalszy plan. Jak juz pisalem fajnie sie to oglada ale nie jest to najwazniejsze. Wazniejsze jest to, ze poprzez zdjecia na tle wody, wypuszczanych ryb zmieniamy po trochu nasza wedkarską mentalność. Przyczyniamy sie do tego ze wedkarze zaczynaja rozumiec ze wypuszczenie ryby to nie jest nic dziwnego jak do tej pory. W ten sposob promujemy wedkarstwo ktore jest tak popularne w innych krajach i przynosi pozytywne skutki. A nic niczego nie zabrania, a juz napewno zabrania ryby do domu, poza tym nikt za takie zdjecie zadnego ostrzezenia nie dostal, tylko takie "moralne" :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.