Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Użytkownicy o użytkownikach, czyli kłótnie i spory na forum


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 890
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Słodko było ale się skończyło :twisted:za dużo słodyczy może zemdlić a wtedy trzeba się................ :twisted: . Swoją drogą to zastanawiałem się, jak to jest, że na tym forum jest tak spokojnie, nie to co na innych - pieniacze i etatowi szydercy pojawiają się minimum raz w tygodniu. A i zwykli użytkownicy nie wytrzymują czasami i coś tam wypalą i zaraz dym jak cholera. A tu nie, nieporozumienia duszone w zarodku, może wyjaśniane kulturalnie na privi spokuj, luzik :wink: No ale jak się zaczęło to na całego :twisted:

Z niektórymi się w tym temacie zgadzam z niektórymi nie, nie będę teraz tu cytował, wytykał i polemizował co by dymu większego jeszcze nie robić, ale dwie wypowiedzi zirytowały mnie okrutnie, ponieważ chamstwa nie toleruję a za chamskie uważam obrażanie innych użytkowników forum i nieważne co się wcześniej wniosło na forum tego robić się nie powinno, jak jesteś nerwus to może po napisaniu postu jeszcze raz go przeczytaj i zastanów się czy to napewno chcesz powiedzieć.

Mam tylko nadzieję, że gdy ta zadyma się zakończy wrócimy do tego co było. Niektórym zalecał bym także trochę więcej asertywności, bo zamiast napisać "jesteś głupi" można "to co napisałeś było niemądre" - prawie to samo, ale prawie robi wieeeeelką różnicę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
bo jestem przekonany ze w niektorych dziedzinach jestem znacznie lepszy od Ciebie

Panowie i Panie..

czasem mnie nosi dlatego przepraszam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gdzie twój honor samuraju

Tekst nie pasuje do tytułu. Dalej (ta "literatura"!) jest jeszcze gorzej. Nie ma za bardzo co analizować, bo to jest bez sensu.

Japonia to dla mnie taki niezrównoważony kraj

To jest jeszcze gorsze. To tak, jakby napisać, że Anglia jest niezrównoważonym krajem, bo mam w rękach nasz kodeks drogowy, gdzie jest napisane, że obowiązuje ruch prawostronny :lol: . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekst nie pasuje do tytułu. Dalej (ta "literatura"!) jest jeszcze gorzej. Nie ma za bardzo co analizować, bo to jest bez sensu.

Wymyśl swój. Lepszy, ciekawszy, mądrzejszy itp. (niepotrzebne skreślić :wink: ) i zaproś kolegów do dyskusji. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Pike po pierwsze nie jestem twoim uczniem moja praca nie została przedstawiona do twojej oceny.

Nie podlega też twojej analizie jesli chodzi o treść sama w sobie.

Przedstawiłem pewne zdarzenie i to ono jest analizowane..

Koledzy sie wypowiadaja itd.

Jeśli masz problem i cierpi tutaj twój zasób wiedzy,poprostu uwazasz ze pewne teksty sa ponizej twych oczekiwań,znajdż sobie forum literackie.

Ponieważ ze czuje sie obrazony zgłaszam to do administracji.

Twój przekaz w tym i w paru innych tematach był jasny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna bogdan39, mnie też te jego erudyzmy po ciele spłynąły,

zaczął na "haczyku" od wiedzy którą interesuje się moja cera,

ale ja bym wolał aby ten jego wykwit wiedzy którą ja nie posiadam,

przełożył się na temat wędkarstwa :mrgreen::lol:

no ale czymś w nowym gronie trzeba zabłysnąć :mrgreen:

ps. jest 15min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Poprostu sie wymadrza a prawda jest taka ze połowa nie wie oczym on pisze bez obrazy dla tej połowy.

Nie chce mi sie jego tekstów czytac bo pisze pierdoły.

Rozpisuje sie a ja widze tylko popisy nic pozatym ja u siebie na forum tez miałem takiego mondralińskiego dostał krótka piłke i po ptakach.

Napewno nie pozwole na to by byle kto mnie obrazał.

Bo niestety taka była jego intencja.

Ale mnie wk.. .panie Pike

Sa charaktery i charakterki ja osobiscie nigdy bym sobie nie pozwolił na takie cos.

Do bliskiego kolegi a co dopiero do obcego.

Ma tupet chłopczyk.

Ale fajnie jest siedzieć w ciepłym domku patrzec w ekran i poczuc sie panem życia i śmierci :???: co moze nie na temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

no po flaszce :lol:

wsparcie przyszło szybko dzienki koledzy.

Manius jeszcze mnie posądzą o wroga działalnosć na forum wiecie jest nowy regulamin. :lol:

No nie dokonca moje ale blizsze okreslenie nasze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebrał się tu jakis klub czerwonokreskowców :lol: No dawaj Pike jakąś celną ripostę - tylko bez chamstwa :twisted: Napisz co wykładasz tym studentom filozofii ;)

he, he, już dawno mnie twój światopogląd intrygował,

ale Tomaszek, jak się nie ma co sie lubi, to sie lubi co się ma,

więc nie ogniskuj tego jeszcze bardziej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1, czy to będzie tak jak z Pinokiem, bo jeżeli tak to sram ten nochol

To się okaże :twisted: Myślę, że należy dać się wypowiedzieć honorowo Pike'owi i powoli kończyć ten temat bo prowadzi nas w ślepą uliczkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.