Skocz do zawartości
tokarex pontony

Użytkownicy o użytkownikach, czyli kłótnie i spory na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Skarcił Cię artech wzrokiem jak kundla więc szybko zmieniłeś zdanie. Nie można rozczarować kogoś tak zacnego, bo potem będziesz musiał przepraszać żeby zaszczycił Cię swoim postem. Po Tobie, moderatorze, spodziewałbym się większej stałości poglądów, zwłaszcza publikowanych na forum.

Nie ma oczywiście, co dalej memlać, ale trzeba jasno powiedzieć, że Pike okazał się szachrajem, jak niektórzy, w tym i Ty, artech słusznie zauważyli. Nic się nie stało - spoko luzik. Przypomnę tylko jak shogun_zag walnął ostrzeżenie jakiemuś 14-to latkowi za "wprowadzanie w błąd użytkowników". Na innych forach celowe publikowanie materiałów mijających się z prawdą lub mających wprowadzić w błąd społeczność też zazwyczaj spotyka się z odpowiednią reakcją. Bo celem forum jest wymiana informacji, a osoby, co do których wiadomo że uskuteczniają dezinformacje są eliminowane. Tutaj mieliśmy celowe działanie, ale panu z innego porządku nie przystoi dawać reprymendy. Mam tylko nadzieję, że czytając posty Pike-a na temat jak to łowił, pomiędzy kim, jakie miał efekty i na co - przypomnicie sobie czasem że to facet który wstawia czad jak 12-to latek który najadł się błota.

Żeby nie było wątpliwości, nie chodzi o suma – chodzi o przyzwolenie dla pewnych zachowań.

@Pike

Zgodnie z tym, czego oczekujesz, ja Ciebie bardzo przepraszam, za wszystko, co było i co będzie. Ze obnażyłem twoje szczeniackie zachowanie. Na usprawiedliwienie dodam, że przecież jak widać nic się nie stało, więc jakoś mi chyba wybaczysz. Jak zauważyłeś w swojej niezmierzonej światłości, mam kobiecą naturę i to chyba po prostu te dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 890
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tomaszek - nawet jak dla mnie trochę za dużo żółci wylałeś. Od ważności do śmieszności jest tylko mały krok. Ale przechodząc do sedna sprawy - domaganie się przeprosin uważam za nieporozumienie, ponieważ wchodząc na forum trzeba ubrać skórę suma, a nie płoci - tego uczy życie. Sam nie tak dawno przeżyłem bezpodstawną sugestię, że dokonałem plagiatu, i nie uzyskałem nawet wyjaśnień, a co dopiero przeprosin. Dla mnie był to taki sam policzek, jak np. dla członka PSR lub SSR - publiczne posądzenie o kłusownictwo, 'bo mnie boli' (cytat z Cygana - toruńskiego klasyka http://www.youtube.com/watch?v=Dro6iTg1vng)

Idąc dalej - Pike, dziwiłeś się nie tak dawno, jak ktoś może nie rozumieć Twoich postów, a potem pojawia się na forum mocno wyszukane słownictwo w temacie o zdjęciach wędkarskich. Nie wiem w jakim celu, no bo chyba nie po to, żeby próbować pokazać w ten sposób swoją przewagę w zakresie elokwencji. Choć mój zasób słownictwa nie jest ubogi - musiałem szukać po googlach, żeby zrozumieć (nie wiem, jak Tomaszek).

Z Tobą Tomaszku nie tak dawno darłem się za czupryny, czy należy dostosować swój przekaz do odbiorców i wtedy tego typu sytuacje miałem na myśli. Nie chodzi nam przecież o to, żeby mieć teatr jednego aktora.

Myślę, że skoro taki Cycero potrafił wygłaszać wielogodzinne mowy - na przemian oskarżycielskie i obrończe, robiąc to w sposób zrozumiały dla wszystkich słuchających, to i Pike też może...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarcił Cię artech wzrokiem jak kundla więc szybko zmieniłeś zdanie. Nie można rozczarować kogoś tak zacnego, bo potem będziesz musiał przepraszać żeby zaszczycił Cię swoim postem. Po Tobie, moderatorze, spodziewałbym się większej stałości poglądów, zwłaszcza publikowanych na forum.

Nie zmieniam poglądów. Nie jestem wstanie stwierdzić czy zdjęcie było zrobione wczoraj, tydzień temu czy pięć lat temu. Mam do dyspozycji tylko słowa Twoje i Andiego przeciw słowom Pike-a. Dlatego nie zamierzam więcej roztrząsać tego tematu. Jeżeli zdjęcie Pike-a jest................ właściwie nie wiem co mu zarzucacie fotomontaż czy tylko skłamanie co do daty jego zrobienia? Jeżeli informacje zawarte w poście z omawianym tu zdjęciem są nieprawdziwe (chociaż nie mam pojęcia poco ktoś miałby to robić) To mam nadzieję że autor będzie miał na tyle odwagi cywilnej aby się do tego przyznać. I tak jak już wspominałem nie zamierzam więcej zajmować się tym tematem.

Piszesz jeszcze o rozczarowywaniu kogoś zacnego - bzdura totalna, skąd ja niby mam wiedzieć kto jest zacny a kto nie, przecież nawet Was nie znam. Jeżeli kogoś nie poznam osobiście nie mogę go oceniać, po tym co pisze na forum można się jedynie domyślać pewnych rzeczy, ale nawet płci danej osoby nie można być pewnym.Tomaszek, powiem szczerze, że nudzi mnie już to szukanie przez Ciebie dziury w całym i czepianie się wszystkich szczegółów. Czasami po prostu nie komentuję Twoich wypowiedzi bo mógłbym napisać coś niemiłego. Twoje posty znajduję we wszystkich burdach na forum. Bawi Cię to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtrafniejsze spostrzezenie calego dlugiego tematu

Przy założeniu, że 'burdy', to jedynie 'skrót myślowy', takie 'semantyczne nadużycie' :wink: , bo jak ich nie dostrzegałem, a może byłem tylko mało uważnym obserwatorem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burda na moderowanym forum to co innego niz np pijacka burda na dyskotece.

Tyle, to wie chyba każdy myślący, ale chętnie poznam Twoją definicję 'burdy' na forum, wtedy będę dokładnie wiedział, czy czasem sam nie byłem kiedyś jej uczestnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy założeniu, że 'burdy', to jedynie 'skrót myślowy'
Tak Lesio to był skrót myślowy, myślę że wszyscy zrozumieją o co mi chodziło, ale jeżeli sobie życzysz, specjalnie dla Ciebie mogę to zmienić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Lesio to był skrót myślowy
Tak właśnie myślałem.

A swoją drogą ciekawy jestem, czy o mnie za jakiś czas ktoś nie powie, że brałem udział w burdach na forum - chodzi mi o to co już napisałem, a nie co napiszę w przyszłości - bo dyskusje bywały czasami burzliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie widzę nic zdrożnego w wypowiedziach Tomaszka. Człowiek jak człowiek ,i nie lubi wciskania kitu. Osoba która to lubi robić, potem się śmieje z innych i ma ich za ciemniaków. Ja też nie lubię jak mi ktoś ciemnotę wciska tylko nieraz odpuszczam z innego powodu :wink: Dochodzenie do prawdy i piętnowanie cwaniactwa popieram. Precz z cwaniakami w IV RP :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą ciekawy jestem, czy o mnie za jakiś czas ktoś nie powie, że brałem udział w burdach
Tego nie wiem może jak mi za skórę zaleziesz :twisted: Dokładnie chodziło mi o to, że Tomaszek często niepotrzebnie rozdmuchuje niektóre zupełnie błahe sprawy. I nie chodzi mi tu konkretnie o sprawę nieszczęsnego zdjęcia, które było zrobione wczoraj albo pięć lat temu - to kiedy było ono zrobione wie tylko Pike, nie wiem tego ani ja ani Andi ani Tomaszek, mają wątpliwości ok, ja nie mam podstaw aby zarzucać komuś kłamstwo. Dlatego nie chcę drążyć więcej tematu zdjęcia.

The End. :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, witajcie – po uczciwie przepracowanym dniu odpowiem w temacie poświęconym burdom.

mocno wyszukane słownictwo w temacie o zdjęciach wędkarskich. Nie wiem w jakim celu,
Naturalny odruch opisywany w książkach – po prostu schował się.
Z Tobą Tomaszku nie tak dawno darłem się za czupryny
Cała przyjemność po mojej stronie Lesio, dziękuję i do następnego razu :mrgreen:
Nie zmieniam poglądów.

No to patrz:

artech

Komentarza nie będzie.
A powinien być. (...) wierzę w to co widzę i przeczytam mając nadzieję, że koledzy z haczyka nie robią mnie w balona. (...) A jeżeli to co napisał nie jest prawdą, to w jakim celu to zrobił? co miało by mu to dać? Pike chciałbym wiedzieć co jest grane. :???:

Pike:

Rozczarowujesz mnie. To na pewno było przemyślane?

aretch:

A tak wogóle to ze sprawy zdjęcia, robi się afera na miarę IV RP, chyba wszystkim nam się to udziela. Nie mam zamiaru więcej drążyć tego tematu
Mam do dyspozycji tylko słowa Twoje i Andiego przeciw słowom Pike-a.
Właśnie nie - możesz sobie klikając na zdjęciu prawym obejżeć jego właściwości. Obejżeć sobie te właściwości różnych zdjęć na forum oraz swoich a potem tego co wkleił Pike. Nawet jeśli się nie znasz to z pewnością dostrzeżesz różnice - link który wyjaśnia co nie co, bardziej wnikliwym też zamieściłem.
To mam nadzieję że autor będzie miał na tyle odwagi cywilnej aby się do tego przyznać.
Nie będzie miał - jest tchórzem - zamiast stać wyprostowany woli unikać i zmętniać.
Tomaszek, powiem szczerze, że nudzi mnie już to szukanie przez Ciebie dziury w całym i czepianie się wszystkich szczegółów. Czasami po prostu nie komentuję Twoich wypowiedzi bo mógłbym napisać coś niemiłego.

No wiesz, trudno było nie zauważyć tej dziury. Ale śmiało, pofolguj sobie – na pewno nie będę chował urazy. Naprawdę artech. :)

Twoje posty znajduję we wszystkich burdach na forum. Bawi Cię to??
Nie bardzo. Ale te burdy jak nazywasz sa ważne - bo wyrażają emocje - a emocje to szczerość - a szczerość to poznanie - a poznanie użytkowników forum to integracja i życie w społeczności (w tym wypadku haczyka). Może to mało, ale zawsze coś. Poza tym, często w tych burdach powstają i są przekazywane opinie, z których sam tomik czerpie wiedzę. Poza tym zawsze możesz
się zająć czymś przyjemniejszym
A swoją drogą ciekawy jestem, czy o mnie za jakiś czas ktoś nie powie, że brałem udział w burdach na forum
Nieee, Ty "darłeś się za czupryny" ;):)
Osoba, która to lubi robić, potem się śmieje z innych i ma ich za ciemniaków.
Jak Pike na ten przykład :mrgreen:

///////////////// tu czytaj /////////////////

A teraz odemnie.

Jakiś czas temu na jednym z forów motoryzacyjnych pojawił się koleżka, który wklejał wykresy z hamowni swojego – niby ztunowanego samochodu. Opisywał szczegółowo przeróbki jakich dokonał. Wyniki były bardzo dobre, aż za dobre, ale znaleźli się Ci, co mieli wątpliwości i „rozdmuchiwali błahy temat”. Ale całe forum (w tym nasze) jest właśnie poświęcone błahemu tematowi. Skoro się decydujemy w tym uczestniczyć to znaczy, że jest on dla nas mniej błahy niż dla innych. Delikwent wzięty pod ostrzał pytań w końcu się wkopał (jak Pike deklarując że to zdjęcie z komórki) i kłamstwo wyszło na jaw. Dzielni moderatorzy (tam nie mają takich uprawnień jak na haczyk.pl) wspólnymi siłami punkt po punkcie usunęli gościa z forum. Dlaczego? Ponieważ na forum ludzie zainteresowani tematem wchodzą w poszukiwaniu informacji. Tolerowanie dezinformacji i zwykłych kłamstw na forum działa na jego szkodę. Obniża rangę. Ludzie nie mogą już ufać w to, co tam czytają, bo nikt nie zadaje sobie trudu żeby to jakoś sprawdzać. Całe przedsięwzięcie traci sens. Dlatego właśnie uważam, że sprawa nie była błaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artech napisał/a:

Nie zmieniam poglądów.

No to patrz:

artech

artech napisał/a:

Pike napisał/a:

Komentarza nie będzie.

A powinien być. (...) wierzę w to co widzę i przeczytam mając nadzieję, że koledzy z haczyka nie robią mnie w balona. (...) A jeżeli to co napisał nie jest prawdą, to w jakim celu to zrobił? co miało by mu to dać? Pike chciałbym wiedzieć co jest grane.

Pike:

Pike napisał/a:

Rozczarowujesz mnie. To na pewno było przemyślane?

aretch:

artech napisał/a:

A tak wogóle to ze sprawy zdjęcia, robi się afera na miarę IV RP, chyba wszystkim nam się to udziela. Nie mam zamiaru więcej drążyć tego tematu

Może i to tkak wygląda ale ja poprostu mam dosć tych kłótni na forum mam nadzieję że jak rozpocznie się sezon to nam przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i to tkak wygląda ale ja poprostu mam dosć tych kłótni na forum mam nadzieję że jak rozpocznie się sezon to nam przejdzie.

Może przejdzie a może nie. Nie może być szklanki do połowy pełnej lub pustej. Prawda jest tylko jedna. A w razie czego wymyślili takie jedno słowo..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolerowanie dezinformacji i zwykłych kłamstw na forum działa na jego szkodę. Obniża rangę. Ludzie nie mogą już ufać w to, co tam czytają, bo nikt nie zadaje sobie trudu żeby to jakoś sprawdzać. Całe przedsięwzięcie traci sens. Dlatego właśnie uważam, że sprawa nie była błaha.

Tu muszę przyznać rację :roll: Liczę na szczerą wypowiedź Pike'a w tym miejscu, bo dalsza dyskusja na ten temat bez udziału zainteresowanego nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bogdan39

Ja stoje za Tomaszkiem i sie z nim zgadzam.

Oczywiśćie nie kieruje tego do zadnej osoby osobiscie,posadzanie mnie o jakies osobiste sprawy jest błędem :mrgreen: .

Wiecie co spójrzcie wstecz od czego to wszystko sie zaczeło raczej od kogo.

Te zadymy jak by tego nie nazwał.

Zgadzam sie z Jarkiem bo tez chłopisko widzi że ktoś bawi sie kosztem nas wszystkich.

Wiecie co jest ogólnie rzecz biorac do bani .

A zreszta po jaka chorobe ja sie odzywam coraz rzadziej jak widzicie.. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogus mam nadzieje ze sie odbrazisz na forum (nie tylko ty :wink: ) i zaczniesz czesciej pisac oraz pojawisz sie na zlocie :cool:

Piwko za inicjatywe z serduszkami czeka :twisted: chyba nie odmowisz :?::wink:

A co do Pike to nalezy czekac na jego odp (o ile bedzie)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

A zreszta po jaka chorobe ja sie odzywam coraz rzadziej jak widzicie.. :???:

To jest mój pierwszy "chyba" post w tym temacie, ale na pewno w "tej" sprawie. Napiszę krótko: omijam tego typu zgrzyty szerokim łukiem (w takiej skali to już niesmaczne) i szczerze mówiąc z każdym kolejnym rankiem mam nadzieję, że temat został wyczerpany czyt. zamknięty przez moda :neutral:

Niestety jak widzę, że jest tutaj 15, 20 czy ileś tam nieprzeczytanych postów to mnie krew zalewa. Patrzę na ostatnie ze 3 i stwierdzam coraz częściej, że frekwencja jest prawie 100%, temat się ciągnie bez jakichkolwiek przesłanek o jego końcu. I co robię? odznaczam jako przeczytane i wędruję najczęściej do działu: "przynęty".

Mam nadzieję, że nikt nie poczuł się tym urażony, ale naprawdę ciągnące się bez końca tematy "rodem z przedszkola" to jest przegięcie. Jest to jedynie moje prywatne zdanie na ten temat. Jeszcze raz proszę bez urazy.

Pozdrawiam

madi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zreszta po jaka chorobe ja sie odzywam coraz rzadziej jak widzicie.. :???:

Bogdan - Ty się na forum nie gniewaj i bierz czynny udział, tak jak do niedawna to robiłeś. Pamiętaj - jesteś jak skansen pośrodku metropolii :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji funkcji jaką powierzył mi Tomik na naszym forum staram się być bezstronny, może czasami mi to nie wychodzi, może niektórzy z Was mają odczucie że kogoś faworyzuję ale to nie prawda, naprawdę staram się być bezstronny.

ale ja poprostu mam dosć tych kłótni na forum

Ale właśnie Ty (i nie tylko) powinieneś te sytuacje moderować.

I tu pojawia się problem, nie jestem nieomylny, zawsze będzie to moje subiektywne odczucie i dlatego chyba nie powinienem zabierać głosu w takich sporach a tylko je bacznie obserwować.

Może przejdzie a może nie
mam jednak nadzieję, że gdzieś tak od połowy kwietnia większość postów będzie dotyczyła wędkarstwa i rzadko nieprzeczytane posty będą pojawiały się w temacie, w którym teraz piszemy.

A i Madi nie będzie musiała:

I co robię? odznaczam jako przeczytane i wędruję najczęściej do działu: "przynęty".
A i moderatorom będzie łatwiej. Tego sobie i wam życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.