Skocz do zawartości
tokarex pontony

oldBolo

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  285
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  16

oldBolo last won the day on December 10 2019

oldBolo had the most liked content!

Reputacja

275 Excellent

O oldBolo

 • Urodziny 03.08.1969

Informacje o profilu

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Zainteresowanie
  http://www.resulto.pl/

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. oldBolo

  Kleń 2020

  Mądrzejsi piszą w książkach ad. w rzekach np. pstrąg/kleń, największa ryba zajmuje najlepszą miejscówkę wypierając z niej mniejsze osobniki czyli ogólnie: najlepsze schronienie blisko najlepszej stołówki.
 2. oldBolo

  rzeka Ślęza

  u mnie dziś około 10ciu ale nic do fotki (znowu dwa podbieraki butelek wytargałem znad wody - podobno karma wraca za dobre uczynki )
 3. oldBolo

  Kleń 2020

  ale piękne wyniki robicie 😵
 4. oldBolo

  rzeka Ślęza

  Przy okazji nazbierałem dwa podbieraki śmieci i wyśle info do WIOŚ bo jakiś ściek napotkałem śmierdzący. Jak według waszej wiedzy czy w Polsce to można jeszcze nieoczyszczone ścieki bezpośrednio do rzek odprowadzać? (jakieś pozwolenia są na to?) czy każdy ściek nieoczyszczony to łamanie prawa?
 5. oldBolo

  rzeka Ślęza

  Stary mistrz Próbowałem dziś nowe miejsca Rzeplin i Karwiany - woblerek na ta porę roku lepszy niż mucha ale jakoś muchy się trzymam bo polubiłem. Pogoda marna - tylko dwie sztuki po dwadzieścia kilka cm wpadły. O tej porze roku do muchy nie startują te większe - siedzą tam gdzie najgłębiej i nie chce im warto im się ruszać do małych kąsków na powierzchni.
 6. oldBolo

  rzeka Ślęza

  Spoko - szkoda że nie widziałem rzeczki w takim pięknym stanie jak Ty ją pamiętasz.
 7. oldBolo

  rzeka Ślęza

  to nie ściek - tak jak Pekol pisał niektórzy mają do rzeczki sentyment - ja też mam - mam ją pod nosem - pierwsze tam klenie na muchę łowiłem i dalej czasami łowię - a że na inne rzeczki trzeba się przesuwać? - cóż szkoda - każdy tak robi bo z rzeczki robi się trawnik. Uda się tam pewno łowić marzec - kwiecień poźniej będzie koniec łowienia na ten rok. Przydał by się jakiś pomysł jak uratować klenie z tej rzeki przed suszą - jest ich tam tysiące i grozi im nagły koniec. Macie jakiś? Może RZGW lub PZW by coś wymyśliło ? Taki poligon bo zagrożenie suszą przesunie się na inne rzeczki - na necie nie brakuje fotek suchych koryt całkiem sporych rzek. Z USA widziałem techniki ratowanie ryb w wysychających rzekach poprzez punktowe pogłębianie koryt aby zwierzaki miały się gdzie kryć przy ekstremalnych niżówkach / do czasu kiedy wracała większa woda. Od kilku lat (i dalej) trzymam kciuki za deszcz/dużo deszczu.
 8. oldBolo

  rzeka Ślęza

  ładne - a ta ostatnia to z innego świata
 9. oldBolo

  rzeka Ślęza

  Mój rejon 😉 w weekend 10 szt na suchara.
 10. Ostatnie dwa dni czasu aby decydenci zobaczyli że wiemy co się nad rzekami dzieje i mamy swoje pomysły - działajcie - ja dopisałem Ślężę https://www.wody.gov.pl/nasze-dzialania/opracowanie-krajowego-programu-renaturyzacji-wod-powierzchniowych?fbclid=IwAR0QrnRwrljmNATnY0AdNZu1OLM4PZGLCFtf6f6F35hLsHoCD4nnEAE0d7Y
 11. 1) Łapiecie pstrągów takie ilości jak ja małych kleni (jak dobrze trafię) - szacun, 2) Właśnie w takim miejscu miałem branie grubasa. 3) Budek, czy byłbyś jeszcze uprzemy napisać, jaki pstrąg to "duży pstrąg" w dolnośląskich realiach?
 12. o wyniki Budka nie pytam bo to nie ta liga 🙄
 13. Witam, Kiedyś kupowałem wobki i blaszki od któregoś z panów od bezsterowców boleniowych (albo Łomżyńskie bezsterowce / Pan Robert Piaseczny z Łomży albo Siudaki Tomasz Siudakiewicz) - na wobkach mi nie zależy ale chętnie dokupiłbym małe wahadłóweczki które jeden z nich robił - czy ktoś ma na nich kontakty jeszcze? Gdzieś mi poginęli z pola widzenia. Pozdrawiam
 14. Panowie - jakie wyniki pstrągowe przecietnie się osiąga na Bobrze? Proszę o jakieś info/taki swoisty punkt odniesienia. --- Bylem dziś pierwszy raz w życiu nad sudecką pstrągową rzeczka (Bóbr k. Nielestna) - 4,5 h: 2h na spining na zero, 2h na streamer jeden 35 cm i jeden 30 cm (jeden grubas spadł po kilku bujnięciach i kilka pustych pyknięć). Rzeczka sympatyczna - wydaje się fajna do letniego łowienia na muchę.
 15. oldBolo

  rzeka Ślęza

  Aby się wiodło w Nowym roku to na początek sprzątanie a potem kleniki. Wszystkim życzę, w Nowym roku, dużo wody w rzekach
×
×
 • Dodaj nową pozycję...