Skocz do zawartości
studiuj rybactwo     przynęty na troć

oldBolo

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  136
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  5

oldBolo last won the day on June 28

oldBolo had the most liked content!

Reputacja

87 Excellent

O oldBolo

 • Urodziny 03.08.1969

Informacje o profilu

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Zainteresowanie
  http://www.resulto.pl/

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. oldBolo

  Muszkarstwo - Wrocław i okolice.

  byłem, jakieś rybki tam nawet dawały oznaki życia (to już dobrze) - w zielsku siedziały (nie wiem czy dobrze zrobiłem koncentrują wysiłki na tym zielsku - może należało inny fragment sprawdzić) ale skusić je do brania trudno mi było, niektóre się interesowały muchą ale nie łykały, jak próbowały wziąć to tak mało zdecydowanie, jak jakiegoś udało się przyciąć (dwa szt.) to spadły :(. Było ciekawie, bo były ryby pozostaje mieć nadzieję, że ja szybciej sie będę uczył od nich i coś tam jednak wywalczę jeszcze.
 2. oldBolo

  Muszkarstwo - Wrocław i okolice.

  Szacun. Jak dla mnie starczy już tej zachęty - Ślęża powoli mi sie przejada (poza tym coraz trudniej tam o kawałek niezarośniętej wody) to trzeba przenieść uwagę na inne wody. Proszę uprzejmie o (choćby drobną) sugestię jakie to muszki te rybki chętnie chwytają (za dnia) to może i któraś omyłkowo mój haczyk zagryzie (swego czasu pamiętam że mnie tam wszystko oprócz uklejek skutecznie olewało ale minął rok - dwa to może teraz będzie nieco lepiej)
 3. oldBolo

  Muszkarstwo - Wrocław i okolice.

  Do bardziej zorientowanych: Panowie czy możecie zarekomendować (co wybrać) na wyjazd pstrągowo-lipieniowy w sierpniu na 3-4 dni: OS SAN czy OS Dunajec? Byłem na OS SAN i spodobało mi sie tam - jeszcze raz bym się wybrał ale nowe też nieco ciągnie tj. OS Dunajec. Gdzie jest więcej rybek dostępnych do złowienia dla niezbyt doświadczonego muszkarza z mocną preferencją do suchej muchy (zamiast streamera czy nimfy)?
 4. oldBolo

  rzeka Ślęza

  ten wskaźnik (o ile dobrze rozumiem) jest przy moście powyżej Wrocka (miejscowość Ślęża) - nie rozumiem skąd tam takie skoki. Jakoś powątpiewam w odczyty z tego wskaźnika bo zmiany na miejski odcinku są raczej dużo większe niż on wskazuje (prawdopodobnie dlatego ze jest w głębokim miejscu - 180 cm) a na miejskich odcinkach zwykle teraz jest jakieś 80-90 cm - pewno wiec zmiany na tym wskaźniku trzeba mnożyć *2 aby mieć jakiś obraz tego co dzieje się na "mieście" ale to i tak nie wyjaśnia takiego dużego wahania jak wczoraj ani mętnej wody jak nie pada deszcz. Może coś tam powyżej miasta sie dzieje jakiś remont mostu albo coś takiego?
 5. oldBolo

  rzeka Ślęza

  obrazek
 6. oldBolo

  rzeka Ślęza

  Dzień dobry, Jakieś super gwałtowne zmiany poziomu wody są dziś na Ślęży - czy na tej rzece są jakieś czynne jazy czy elektrownie?http://monitor.pogodynka.pl/#station/hydro/151160230
 7. oldBolo

  WROCŁAWSKA ODRA

  Przede wszystkim nie mam ochoty łowić w przełowionym łowisku, na co dzień a zawodnicy powinni startować w warunkach rzeczywistych a nie jakiś cieplarnianych. Za patologię uważam wpuszczanie podrośniętych do łowiska przed zawodami / czy tez odłowy w jednym łowisku, aby wpuścić ryby w drugim - są to kosztowne i drogie metody, które powinny być wyeliminowane na rzecz możliwie najtańszej/najefektywniejszej metody zarybień / pilnowania łowisk. Nie widzę żadnego uzasadnienie (wobec permanentnego niedofinansowania np. kontroli łowisk) do finansowania pieniędzmi niestartujących w zawodach wędkarzy tych którzy w zawodach startują.
 8. oldBolo

  WROCŁAWSKA ODRA

  nie wędkuję tam ale w ogóle mi się takie preferowanei zawodników nie podoba, niby dlaczego mają być preferowani? płacą więcej czy PZW jakoś na zawodach zarabia? Eoumiem wyłączenie na czas treningu ale na cały miesiąc?
 9. oldBolo

  Liga Ślęzy 2018 - zasady - tabela

  Kleń 34cm zamieniony na 38 cm 1.Marienty (arbiter ligi)2. jaceen....................... 38s/K+39s/O+40s/O = 117 pkt3. Budek........................41s/O+42s/K+42s/O = 125pkt4. andrutone5. peekol.......................42s/K+42s/K+41s/K = 125pkt6. Chmura7. Booryss8. Danek.9. Płatek88....................27s/K+0+0=27pkt10. Gu_miś....................30s/s+0+0= 30 pkt 11. PPu8812. RSM........................42s/K+41s/K+38s/K = 121pkt13. Carloss8314. jacolan .......DNS15. kamil.ruszala16. Joseph....................38s/K+36s/O +0=74 17. jaroslav18. Gryzon19. michalvcf20. Arturoo_Ma21. OldBolo...................38s/K+38m/K+38s/K = 114pkt22. McGregor23. mefis_7...................33s/K+32s/K+0 = 65pkt 24.RafiWRO
 10. oldBolo

  rzeka Ślęza

  Nie trwało to krótko ani nie było łatwe ale cuda się zdarzają – Niemcy odpadli z turnieju a ja złapałem w końcu Klenia ze Ślęzy na muszysko. Zdjęcie pokazuje 38 ale był nieco większy – mój rekord ze Ślęży na muchę.
 11. oldBolo

  rzeka Ślęza

  Woda bardzo niska -
 12. oldBolo

  rzeka Ślęza

  No właśnie Zajrzałem "na tyły Alby" - zapomniałem o widoku sprzed 2 tygodni ale szybko mi woda przypomniała - trupy rybek widoczne ale to chyba jeszcze te sprzed około 2 tygodni. Nie widziałem nic co wyglądałoby na "świeżo" padnięte. Różnica jest taka, że poprzednio widziałem tylko małe rybki (poniżej stadionu) a dziś też padnięte klenie z tych większych +/- 30 cm. Woda żyje i są brania - mam nadzieją że padły te najsłabsze - myślę że może z 1/4ta? Niezbyt przyjemnie - kilka złowiłem - max 28 cm ale byłem krótko/rozpoznawczo. Nie wiem co spowodowało śniecie ale ponieważ wydaje mi się że dużo ryb przeżyło to mogła to być przyducha - gorąco/ woda prawie stoi, Proszę o deszcz.
 13. oldBolo

  rzeka Ślęza

  Czemu tu taka cisza? Po przerwie próbowałem w okolicy Solskiego - kilka małych kleni (max 26) ale warunki trudne bo zarośnięte mocno i prawie nie ma gdzie rzucić. Jak wygląda sytuacja w okolicy stadionu i Żernickiej - mocno zarośnięte czy da sie tam jeszcze zawalczyć z muchą? (zwykle tam mniej zarastało niż w okolicy Solskiego).
 14. oldBolo

  rzeka Ślęza

  niestety na Ślęzy poniżej stadionu chyba jest letnia przyducha - płyną śnięte ryby - nie jest to masowe ale co chwile płynie rybka Ktoś tam będzie niech da znać co się dzieje/jak to wyglada (byłem rano) - strażnicy PZW wiedzą i coś tam robią/badają.
 15. oldBolo

  Bystrzyca

  mega wynik, Gratuluję.
×