Skocz do zawartości
tokarex pontony

juras 2000

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

juras 2000 last won the day on June 20

juras 2000 had the most liked content!

Reputacja

36 Excellent

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  częstochowa
 1. Witam wszystkich.Znowu jestem spóźniony z relacją z mojej wyprawy na rybki.Musiałem wyjechać na parę dni i wróciłem dopiero wczoraj.Na rybkach byłem 23.lipca.Udało mi się złowić 31szt. leszczyków.Wszystkie rybki złowiłem na pinkę,a łowiłem jak zwykle metodą odległościową.Pozdrawiam.
 2. Witam wszystkich.Dosyć dawno tu nie zaglądałem z powodu braku czasu,ale wyprawę na rybki zaliczyłem dwa razy.I tak 08.lipca łowiłem na łowisku gdzie dominuje płoć.Złowiłem 43szt.ale tylko 12szt. kwalifikowało się do siatki.Druga wyprawa miała miejsce w dniu 15.lipca.Złowiłem 20szt. leszczyków i 6szt płotek. Zmieniła się kolejność zdjęć.Mocno wiało z południa,musiałem łowić dość ciężko tj. zestawem 12gr.metoda jak zwykle odległościowa.Nie wiem jak odwrócić kolejność zdjęć.
 3. Witam wszystkich.We wtorek 23.06.znowu wybrałem się na swoje leszczykowe łowisko. Udało mi się złowić 29szt.Metoda jak zwykle odległościówka tym razem z zestawem 8gr. i haczykiem nr.14.
 4. Witam wszystkich.We wtorek 16.czerwca tym razem na wodzie PZW.Początkowo była ładna pogoda,później zaczęło lać.Miałem karpia na haczyku ale przypon 0,10 wytrzymał tylko 10minut.Złowiłem 21szt.leszczyków i zakończyłem wędkowanie 2 godziny wcześniej jak planowałem.
 5. .Witam wszystkich.Wtorek 9.czerwca był dniem mojej drugiej wyprawy w tym roku na staw komercyjny.W okręgu PZW Częstochowa tylko na takim łowisku można złowić godną uwagi rybkę.Mam tu na myśli ryby tzw."spokojnego żeru".Uprawiam wędkarstwo spławikowe i tylko takie ryby mnie interesują.Na końcu filmu omyłkowo napisałem że złowiłem 4szt.karasia,w rzeczywistości był tylko jeden.
 6. Witam wszystkich.Środa 20.maja była dniem mojej wyprawy na rybki.Łowiłem jak zawsze odległościówką i jak prawie zawsze łowiłem niewielkie rybki.Wiał silny wiatr z trzech kierunków na zmianę powodując zmienne prądy powierzchniowe.W zasadzie brały tylko rybki w granicach 5 do 15cm.Udało mi się złowić kilkanaście płotek i leszczyków trochę większych.
 7. Witam wszystkich.Kolejna wyprawa na rybki miała miejsce w piątek 08.maja.Tym razem inne łowisko i tym samym inne rybki.Łowiłem na wodzie PZW metodą odległościową z zestawem 11gr.bo dość silnie wiało.Złowione rybki to same nie duże leszczyki.
 8. Witam. Gratulacje Dawid,fajna "klucha".
 9. Witam wszystkich.Na początek kilka słów wyjaśnienia.Założyłem swoje nowe konto z nową nazwą użytkownika.Starą nazwę MATCH 2000 zmieniłem na JURAS 2000.Nie będę wyjaśniał dlaczego tak zrobiłem bo to nie jest ważne. Wracając do ryb.Moja pierwsza wyprawa w tym sezonie miała miejsce dn.24.kwietnia i odbyła się na stawie komercyjnym bo chciałem złowić coś na patelnię.Złowiłem 5szt.amura,3szt.karpia i 3szt.karasia.Łowiłem na mady,gnojaki i kukurydzę.Brały na wszystko.Pozdrawiam.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...