Skocz do zawartości
Eldorado najtańszy sklep wędkarski w sieci     przynęty na troć

jaceen

Redaktor
 • Ilość dodanej zawartości

  3362
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  132

jaceen last won the day on January 19

jaceen had the most liked content!

Reputacja

1577 Excellent

4 obserwujących

O jaceen

 • Ranga
  Redaktor haczyk.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  dolnośląskie
 1. Okoń - Liga 2018 haczyk.pl ZASADY/TABELA

  LISTA UCZESTNIKÓW 1. jaceen ... 2.Budek..29+30+0+0+0+0+0+0+0+0=59pkt 3. Gryzon 4. Marienty 5. Booseib 28+0+0+0+0+0+0+0+0+0=28pkt 6 Płatek88..... 7. Michalvcf 8. Kepes53 9. jaroslav 10. Don Gucak 11.jacolan 30+0+0+0+0+0+0+0+0+0=30pkt 12. Gu_Miś 13. Danek.... 14. cinek146 15. Marex Poprawiłem, bo jednego zawodnika ktoś pominął. Trzeba dobrze kopiować, bo później się pogubimy. Pilnujcie swoich punktów;)
 2. Okoń - Liga 2018 haczyk.pl

  Czekałem na to pytanie. I szczerze? Nie mam przygotowanej dobrej odpowiedzi. Może zostawmy na początek ten pomysł przy metodzie muchowej i "tradycyjnemu spinningowi"? Nie chciałbym, żebyśmy się pokłócili Jak pomysł wypali i będzie więcej chętnych i nie będzie oporu do lodu, bocznego troka, drop shota, to będę pierwszy popierał te głosy. Poobserwujmy rozwój sytuacji i na bieżąco wyciągajmy wnioski. To będzie taki test, czy warto? Mamy trochę czasu do lutego. Jeżeli będzie jakiś pomysł, aby go przemyśleć, to dajcie znać. W lutym nie będzie odwrotu. Pamiętajmy, że kilka osób, już zgłosiło swój udział na podstawie tego krótkiego regulaminu, który wkleiłem. I zmiany mogą nie przypaść do gustu. Jest jeszcze taka opcja, że łowiący spod lodu wyraźnie zaznaczyłby, że ryby zgłoszone tą metodą i musiałby tylko takie wstawiać do tabeli. Analogicznie drop shot i boczny trok. Sam się teraz złapałem, czy ja zaczynam mówić językiem rasisty wędkarskiego?
 3. Cześć. Lubisz łowić okonie? To jest właśnie miejsce dla Ciebie. Tutaj będzie można dyskutować o swoich wynikach, sposobach, przynętach i wszelkich innych niuansach. Do tego chcę dodać nutkę koleżeńskiej rywalizacji. Takie podejście sprzyja większej mobilizacji przy jednoczesnej obserwacji, jak inni to robią. Rzeka, glinianka, zalew? Nie ma ograniczeń. Okoń bardzo często jest pierwszą rybą, jaką łowi początkujący wędkarz. Jednak żeby łowić piękne okazy trzeba trochę lepiej poznać jego zwyczaje. Ten wątek ma pomóc nam wszystkim. Nawet nie biorącym czynnego udziału. Do dyskusji i dodawania cennych rad zapraszam wszystkich zauroczonych łowieniem okoni. Nie zaszkodzi pochwalić się, jakim sprzętem czarujecie te sympatyczne ryby. Do końca stycznia będzie czas na wklejenie ryb złowionych przed założeniem tematu. Od lutego jedziemy z tym na bieżąco. Zasady, aby łatwo do nich dotrzeć, będą widoczne zawsze na początku dwóch wątków. Wątek przeznaczony na wklejanie zdjęć, dyskusję i ogólnie wszystkim, co dotyczy tej ryby i rywalizacji ( Okoń - Liga 2018 haczyk.pl ). Drugi wątek przeznaczymy na regulamin, listę uczestników wraz z punktami za złowione ryby ( Okoń - Liga 2018 haczyk.pl ZASADY/TABELA ). Okoń - liga 2018 Haczyk.pl Zasada jest bardzo prosta. - Łowimy cały sezon (spinning, mucha) i do rywalizacji będziemy liczyć 10 okoni (suma zgłoszonych ryb w centymetrach). - Możliwość wymiany po dołowieniu większej ryby. - Minimum zgłoszenia, to okoń 25cm. - Ryby złowione w marcu nie będą zaliczane do punktacji (uwzględniamy przerwę na tarło). - Weryfikacja długości ryby na podstawie zdjęcia z miarą. - Będą dwa osobne wątki. Jeden ze zdjęciami i komentarzami , drugi z tabelą i wynikami wpisywanymi przez uczestników na zasadzie (uzupełnij-kopiuj-wklej). - W dobrym tonie będzie podanie kilku informacji (osobny wątek) o okolicznościach połowu. Rodzaj łowiska (rzeka, staw, jezioro), metoda, przynęta, jakim sprzętem, itp. - Ryby złowione w styczniu można zgłosić do końca lutego. W kolejne miesiące zgłaszamy na bieżąco, do 3 dni od połowu powinno wystarczyć. - Rywalizacja na zasadach koleżeńskich i z zasadą złów i wypuść. Temat ma na celu zachęcić do poznawania i doskonalenia umiejętności łowienia konkretnego gatunku. W razie wątpliwości, będę podejmował ostateczną decyzję informując w głównym wątku. Zapraszam do dyskusji, wklejania swoich zdobyczy i zachęcam do uczestnictwa.
 4. Okoń - liga 2018 Haczyk.pl Zasada jest bardzo prosta. - Łowimy cały sezon (spinning, mucha) i do rywalizacji będziemy liczyć 10 okoni (suma zgłoszonych ryb w centymetrach). - Możliwość wymiany po dołowieniu większej ryby. - Minimum zgłoszenia, to okoń 25cm. - Ryby złowione w marcu nie będą zaliczane do punktacji (uwzględniamy przerwę na tarło). - Weryfikacja długości ryby na podstawie zdjęcia z miarą. - Będą dwa osobne wątki. Jeden ze zdjęciami i komentarzami , drugi z tabelą i wynikami wpisywanymi przez uczestników na zasadzie (uzupełnij-kopiuj-wklej). - W dobrym tonie będzie podanie kilku informacji (osobny wątek) o okolicznościach połowu. Rodzaj łowiska (rzeka, staw, jezioro), metoda, przynęta, jakim sprzętem, itp. - Ryby złowione w styczniu można zgłosić do końca lutego. W kolejne miesiące zgłaszamy na bieżąco, do 3 dni od połowu powinno wystarczyć. - Rywalizacja na zasadach koleżeńskich i z zasadą złów i wypuść. Temat ma na celu zachęcić do poznawania i doskonalenia umiejętności łowienia konkretnego gatunku. W razie jakiś wątpliwości będę podejmował ostateczną decyzję informując w głównym wątku. LISTA UCZESTNIKÓW 1. jaceen ... 2. ...
 5. Woblery pierwsza liga Następnym razem proszę o tutorial/samouczek.
 6. Bystrzyca

  Specjalnie tak odpisałem, bo podejrzewałem, że nie masz jeszcze wglądu do tych informacji. Wspominałem wcześniej, płacisz i dopiero łaskawie dowiadujesz się, jakie masz prawa i obowiązki. Przecież decyzje zapadały wcześniej. Gdzie są te informacje, żeby świadomie podjąć decyzję? O porozumieniach nawet nie wspominam, bo to chyba najwięcej emocji wzbudza. Po co wcześniej upubliczniać? Lepiej przemilczeć do ostatniej chwili. A jeszcze lepiej, po kilku dniach rozpoczętego sezonu podać kolejną zmianę regulaminu. I to tylko częściowo. Nie pochylił się nikt, żeby cały i obowiązujący regulamin podać na stronie okręgu. Ile jeszcze takich łatek zostanie nam dostarczonych? Niby mało istotne, ale w kwestii przepisów i regulaminów chciałbym, aby mnie nie spotykały takie niespodzianki. Ciuciubabka z wędkarzami czy co? Kwas jest kwasem. Pozostał. Jutro idę na zebranie swojego koła. Wyleję żale na prezesa
 7. Bystrzyca

  W zezwoleniu (zielona książeczka) tabelka od str. 14-17. A te odstępstwa w podanym linku, to jest errata do zezwolenia. Trzeba jedno z drugim uwzględnić.
 8. rzeka Ślęza

  Brawo Budek. W końcu Jacolan będzie musiał wziąć się do roboty. Wygląda, że jego gąsiorki, to może być zbyt mało:) A kto wie, czy w tym sezonie nocne klenie nas nie pogodzą?:) Ja jestem myśli, że mucha będzie górą;) Jakiś zakład?:))) Od kilku lat chodząc po rzeczce często spotykam miejsca z obrobionymi rybami. W mojej ocenie zdecydowana większość, to drapieżniki tak działają. Kilkanaście dni temu znalazłem taki "placek" z łusek i po przeliczeniu "słoi" wyszło jakieś rybie 10 lat. Jeżeli to po szczupaku, to nie chcę nawet zgadywać ile mógł mieć. Największy drapieżnik jakiego złowiłem do tej pory w Ślęzie, to 62 cm. Tu byłoby znacznie więcej.
 9. Muszkarstwo - Wrocław i okolice.

  Dokładnie, tak to właśnie działa. A na bolki może mnie kiedyś zabierzesz? Będę miał kilka przynęt do sprawdzenia (spinningowych;) a ja zaciągnę Ciebie na nocne bolaski (muchowe;)
 10. rzeka Ślęza

  Kilkadziesiąt godzin mrozu i przydałyby się informacje na bieżąco o sytuacji na stawach, kanałach, głównym nurcie rzek i dostępności. Jak macie okazję zerknąć, czy da się do nich dobrać, to podzielcie się;)
 11. Muszkarstwo - Wrocław i okolice.

  Da się (mowa o przyjemności z łowienia rzuty - hol) Wystarczy innych nie brać do ręki OldBolo, a co z boleniami? Ty na "boleniozę" nie chorujesz? Mucha + boleń nie przemawia do Ciebie?:)
 12. rzeka Ślęza

  Mam nadzieję, że wszyscy wrócili zadowoleni ze spotkania. REJS PUB został całkowicie opanowany przez wędkarzy. Dziękuję za rezerwację, za prezenty, za przybycie i zrobienie rekordowej frekwencji. Była też okazja pogratulować zwycięzcy Ligi Ślęzy 2017. Jacolan, jesteś wielki!:) Dyplom dla Jacka wykonał Piotr ( z lewej strony). Tradycyjnie poleciały gadżety wędkarskie do kapelusza. Nie mam zdjęć wszystkich upominków, ale kilka udało się zrobić. Jak się spotkają twórcy woblerów, to wiadomo, że wióry polecą;) I coś, co mnie się przydarzyło. Okazuje się, że pewna grupa, której przywódcą jest... chce koniecznie usadzić mnie na krzesełku.:))) Przyda się, dziękuję:) ale kukurydzę zabiorę na jeden z wypadów i będę Ci kolego nęcił nią lipienie:)))
 13. Cześć. Kolejny raz udało się zorganizować spotkanie dolnośląskich wędkarzy. Tym razem w odmiennych warunkach;) Wędki w odstawce. Dominowały luźne rozmowy przy kufelku piwa w "REJS PUB". Frekwencja była zaskakująca. W szczytowym momencie 22 osoby. Przy okazji doceniliśmy zwycięzcę Ligi Ślęzy 2017. Ostatnie dni rywalizacji dały trochę emocji. Jednak król jest tylko jeden:) Dla tych, co mieli mniej obowiązków spotkanie skończyło się przed godz. 4:00;) Część komentarzy po spotkaniu przeczytacie w zakładce "rzeka Ślęza. Do zobaczenia przy kufelku za rok!
 14. Wrocławska umawialnia

  12-01-2018 (piątek) godz. 19:00 jest spotkanie dolnośląskich wędkarzy. Miejsce zarezerwowano tradycyjnie w "REJS PUB" ul. Kotlarska 32a. Metoda podnoszenia kufla, bez ograniczeń. Spinningiem, muchówką czy gruntówką, to bez znaczenia:))) Do zobaczenia! PS To jest korekta do poprzedniego wpisu.
 15. rzeka Ślęza

  Łagodna zima i wczesna wiosna, to dobry czas na poznawanie ślumpy. Jeżeli ktoś będzie odkładał na później, to rzeczka przegra z atrakcyjniejszymi wodami. Tu nie ma złudzeń. Zacznie się czas na jazie, szczupaki, sumy i pozamiatane. Ci, co teraz punktują robią bardzo dobry ruch. Gdy uzbiera się baza, to pozostanie tylko od czasu do czasu spróbować wyśrubować wynik. W styczniu 7 punktujących? Tego jeszcze nie grali:)
×