Skocz do zawartości
przewodnicy wędkarscy     przynęty na okonie

Marienty

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  838
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  33

Marienty last won the day on December 31 2018

Marienty had the most liked content!

Reputacja

687 Excellent

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Zainteresowanie
  Wędkarstwo :D

Ostatnie wizyty

4112 wyświetleń profilu
 1. Całą akcję widać na zdjęciu. Gdzie tam podbierak! Bez zdejmowania butów i wchodzenia do wody się nie obyło. ... a i przez 30 minut holowania to i żubra zdążył wypić.
 2. Musiałeś źle przeczytać. To jest zrzutka a nie zarzutka. Co do kwoty to... to...to... zawsze uważałem, że dużo przyjemniej płacze się w mercedesie niż na rowerze. 😜
 3. Gatunek ryby: kleń - Długość w cm: 34 - Data połowu: 18.05.2019 - Godzina połowu: 21:53 - Łowisko: Odra - Przynęta: Wobler smużący 33mm - Bardzo krótki opis połowu - dwa - trzy zdania. (pogoda, czas, własne wrażenia, ewentualna masa w kg, czy ryba została wypuszczona, itp.): Wobler prowadzony bardzo, bardzo wolno wzdłuż burty. C&R Gatunek ryby: kleń - Długość w cm: 44 - Data połowu: 18.05.2019 - Godzina połowu: 22:43 - Łowisko: Odra - Przynęta: Wobler smużący 33mm - Bardzo krótki opis połowu - dwa - trzy zdania. (pogoda, czas, własne wrażenia, ewentualna masa w kg, czy ryba została wypuszczona, itp.): Wobler prowadzony bardzo, bardzo wolno wzdłuż burty. C&R
 4. Wczoraj - szybkie 2h. Woda brudna i podniesiona po ostatnich deszczach. Pogoda się poprawia, temperatura idzie do góry więc i rybki stają się bardziej aktywne. Za dnia trochę okoni na woblery kleniowe (ładowały też na smużaki!). Do tego małe klenie. Kleń ze zdjęcia złowiony ok. 21:30. Miałem jeszcze większego ale spiął się jak zobaczył podbierak. @Booseib ja bym kanał powodziowy odpuścił. Wodowskaz w Testnie pokazuje ~330cm. Normalny stan to 310-315. Będzie za duży uciąg (przynajmniej na początkowym odcinku).
 5. - Gatunek ryby: kleń - Długość w cm: 39 - Data połowu: 16.05.2019 - Godzina połowu: 21:29 - Łowisko: Odra - Przynęta: Wobler smużący 33mm - Bardzo krótki opis połowu - dwa - trzy zdania. (pogoda, czas, własne wrażenia, ewentualna masa w kg, czy ryba została wypuszczona, itp.): Wobler prowadzony wachlarzem, branie przy powierzchni, noc. C&R
 6. Jest tak jak napisał kolega @wasyl1968. Nie jest dla mnie problemem, że łowią. Niech opłacają składki i niech łowią. Idę jednak o zakład, że takowych nie opłacają. ....a już na pewno nie łowią zgodnie z RAPR bo przy mnie pakowali do reklamówy niewymiarowe klenie. O śmieceniu to już mi się nie chce pisać.
 7. - Gatunek ryby kleń - Długość w cm 50cm - Data połowu: 11.05.2019 - Godzina połowu: 21:47 - Łowisko : Odra pod Wrocławiem - Przynęta: wobler płytko schodzący 33mm - Bardzo krótki opis połowu - dwa - trzy zdania. (pogoda, czas, własne wrażenia, ewentualna masa w kg, czy ryba została wypuszczona, itp.): Przywalił w woblera prowadzonego wachlarzem ok 2m od brzegu.Ryba wypuszczona. - Gatunek ryby kleń - Długość w cm 43cm - Data połowu: 11.05.2019 - Godzina połowu: 22:14 - Łowisko : Odra pod Wrocławiem - Przynęta: wobler płytko schodzący 33mm - Bardzo krótki opis połowu - dwa - trzy zdania. (pogoda, czas, własne wrażenia, ewentualna masa w kg, czy ryba została wypuszczona, itp.): Torpedowe branie na tzw krótkim dyszlu ok 1m od kamienistego brzegu. Ryba wypuszczona.
 8. Nie będę pisał, że otworzył mi się worek z kleniami bo tak nie było ale w końcu... w końcu się coś ruszyło. Pojechałem 2,5h przed zachodem słońca, żeby pobawić się z okoniami. Z okoniami było słabo bo złowiłem tylko 10 sztuk + 2 kleniki na obrotówki. Największe ~20cm. Odnotowałem czterech Ukraińców z teleskopami i wątróbkową przepływanką - no łowić mi się prawie odechciało. Przed samym zachodem słońca przezbrajam się na pływające woblery z nadzieją na sensownego klenia. Dokładnie o 21:47 (ach te smartfony) odnotowuje piękne szarpnięcie i już wiem, że na końcu zestawu mam godnego przeciwnika. Po 2-3minutach walki w podbieraku ląduje pierwszy kleń z "piątką z przodu" tego sezonu - miał dokładnie 50cm. Zmiana miejscówki i już w pierwszym rzucie mam kolejnego, mniejszego ale równie walecznego klenia 43cm. C&R
 9. Zeszły rok był niemal w 100% spinningowy - byłem może ze dwa razy z gruncikami, w tym jeden raz na zawodach. Dzisiaj dla odmiany feeder na stojącej wodzie z forumowym kolegą. Było kilka rybek. Sporo karasi w dwóch gatunkach (największy 32cm), karpiki, leszcz a nawet linek 32cm. Zabawa przednia. C&R.
 10. - Gatunek ryby: Lin - Długość w cm: 32 - Data połowu: 2019.05. 04 - Godzina połowu: ok 7:05 - Łowisko: zbiornik zaporowy - Przynęta: białe robaki - Bardzo krótki opis połowu - dwa - trzy zdania: Branie z gruntu na feeder. - Gatunek ryby: karaś - Długość w cm: 32 - Data połowu: 2019.05. 04 - Godzina połowu: ok 8:31 - Łowisko: zbiornik zaporowy - Przynęta: białe robaki - Bardzo krótki opis połowu - dwa - trzy zdania: Branie z gruntu na feeder. Największy karaś tego dnia.
 11. Jutro ma wiać a i owszem ale tylko do 20:00. Potem cisza... czyli... nie mogę się już doczekać. Podwyższona woda zawsze oznaczała lepsze efekty ale nie w miejscach gdzie na co dzień szybko płynie. Wstrzymałem się dzisiaj z łowami dla psychicznego zdrowia małżonki ale... nosiło mnie tak, że musiałem się napić bursztynowego gumisoku, żeby upewnić się, że dzisiaj już nigdzie nie pojadę :-D.
 12. Sezon u mnie zaczął się słabo. Zaliczyłem już siódmy wypad za nocnym kleniem. Dopiero wczorajszej nocy przebiłem się przez granicę 4 z przodu, kleń miał 45cm. Ilościowo jest dobrze. Żaden z kleni nie nosi objawów tarła. Reagują już na smużaki. Prawdziwe eldorado zacznie się dopiero jak pojawi się sieczka i wszystko co w wodzie żyje podejdzie pod brzegi. Jako przyłów pojawiła się też niebrzydka płoć.
 13. DOŁĄCZAM DO ZABAWY! - Gatunek ryby: płoć - Długość w cm: 28 - Data połowu: 2019.04.17 - Godzina połowu: ok 21:16 - Łowisko: Odra Wrocław - Przynęta: wobler - Bardzo krótki opis połowu - dwa - trzy zdania. (pogoda, czas, własne wrażenia, ewentualna masa w kg, czy ryba została wypuszczona, itp.): Ryba złowiona na spinning przy kleniowaniu. Pływa dalej. - Gatunek ryby: kleń - Długość w cm: 45 - Data połowu: 2019.04.27 - Godzina połowu: ok 21:23 - Łowisko: Odra Wrocław - Przynęta: wobler - Bardzo krótki opis połowu - dwa - trzy zdania. (pogoda, czas, własne wrażenia, ewentualna masa w kg, czy ryba została wypuszczona, itp.): Ryba złowiona na smużaka kolegi @jaceen - szerszenia. Pływa dalej.
 14. Panowie. Widzę, że po aktualizacji forum zniknęło parę wpisów (również korekta kolegi @RSM). Sprawdźcie swoje wpisy i dopiszcie, jeśli czegoś brakuje. 1. Marienty (arbiter) 2. jaceen 28 + 29 + 30 = 87 pkt 3. oldBolo: 38 + 32 + 26 = 96 pkt. 4. RSM 5. bRSM 6. McGregor 7. Budek 8. Marcinecki 9. Danek. 34+36+0=70pkt 10. Płatek88 29+0+0=29pkt
 15. Marienty

  rzeka Ślęza

  Zdjęcie ok. Ja nie mam wątpliwości. Dopisuj wynik.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...