Skocz do zawartości
tokarex pontony

EsoxHunter

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  420
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  5

EsoxHunter last won the day on November 14

EsoxHunter had the most liked content!

Reputacja

88 Excellent

O EsoxHunter

 • Ranga
  Grand Prix haczyk.pl 2017 II miejsce, 2016 III miejsce

Informacje o profilu

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Bydgoszcz/Wrocław

Ostatnie wizyty

1683 wyświetleń profilu
 1. EsoxHunter

  Grand Prix haczyk.pl- zgłoszenia II Tura

  - Gatunek ryby: Kleń- Długość w cm: 37- Data połowu: 12.11.2018- Godzina połowu: ok 24.00- Łowisko: Odra- Przynęta : reno killer 10cm- Bardzo krótki opis połowu: Głodny był 😅😲
 2. EsoxHunter

  Jak dziś było na rybach - Listopad 2018

  Ostatnio wypalam swoje zapasy pecha, oby końcówka roku była gruba i wszystko wtedy będzie szło po mojej myśli... Podczas długiego weekendu na rodzimych wodach w ciągu dwóch dni tracę 4 fajne szczupaki... w sobotę spada mi 60 + i ok. 75 wychodzi pod same nogi idąc za przynętą około 15m. Żadne cuda nie potrafiły go sprowokować. Następny dzień to spad zaraz po braniu i puste branie z płytkiej wody... obydwie ryby miały co najmniej 70, na pamiątkę zostawiły mi tylko wiry po tym jak zawijały. Natomiast na Odrze nie mogę od dłuższego czasu się wstrzelić. Miałem co prawda spotkanie z wąsatym, którego oceniam na ok. 1,5m, niestety wygrał. Wczoraj wreszcie udaje mi się coś złowić, nieduży kleń miał wielką chrapkę na Reno Killera 10cm. Oby to był zwiastun czegoś dobrego.
 3. EsoxHunter

  Jak dziś było na rybach - październik 2018

  @Goliat słyszałem od znajomego doniesienia o ilościach okonia, jakie (niestety bezpowrotnie) wyjeżdżają z wody, szkoda że najlepszy okres na Brdzie zawsze odbija się takim niesmakiem. Natomiast jesieni szkoda mi na okonie, na Wszystkich Świętych zjeżdżam do siebie i zamierzam co nieco podłubać, może zgramy się na jakiś wypad w Twoje lub moje rejony? Żeby nie offtopować... pełnia odbiła się trochę na aktywności ryb (albo tak sobie to tylko tłumaczę 😅). Jeden wypad z totalnym jajem, wczoraj już było ciut lepiej, bo wyjechał bolek 42cm i okoń 25+, do tego trochę delikatnych pustych brań... ewidentnie było czuć, że te przyzwoite i duże nie miały wielkiej ochoty współpracować.
 4. EsoxHunter

  Grand Prix haczyk.pl- zgłoszenia II Tura

  - Gatunek ryby: Sandacz- Długość w cm: 63- Data połowu: 18.10.2018- Godzina połowu: po 23- Łowisko: Odra- Przynęta: guma- Bardzo krótki opis połowu: Kozacki strzał w opadzie. - Gatunek ryby: Boleń- Długość w cm: 66- Data połowu: 16.10.2018- Godzina połowu: po 19- Łowisko: Odra- Przynęta: guma- Bardzo krótki opis połowu: Pewne branie. - Gatunek ryby: Boleń- Długość w cm: 77- Data połowu: 16.10.2018- Godzina połowu: po 24- Łowisko: Odra- Przynęta: guma- Bardzo krótki opis połowu: Przy podbieraku zrozumiał, o co się rozchodzi. Każdy wie, co było dalej...😈
 5. EsoxHunter

  Jak dziś było na rybach - październik 2018

  Szczęście nowicjusza procentuje. Czwarty wypad nad Odrę, znowu w inny odcinek rzeki... łowienie zaczynam w zgoła innym miejscu niż zamierzałem, sam nie wiem czemu. Chyba mój instynkt powiedział mi "idź tam", bo po paru rzutach w wyznaczonym miejscu zdecydowałem, że nie, tutaj łowić nie będę. Poszedłem wzdłuż rzeki i w końcu zatrzymałem się nie wiadomo czemu właśnie w miejscu, gdzie... po pierwszym rzucie wyjeżdża przyzwoity sandacz. Zapada zmrok, przesuwam się konsekwentnie wzdłuż brzegu i bam! Przez następne 3 godziny mam kilka delikatnych brań, ale humor dopisuje więc cierpliwie czekam, obławiając kolejne skrawki Odry. Wracając wracam w miejsce gdzie złowiłem bolenia, mam jedno puste branko, drugie, trzecie, co jest k#&@? Za czwartym braniem wyjmuję krótkiego bolenika i już wiem co. Może są większe? Za chwilę wyjeżdża chudy 48cm. Szybkie wypuszczanie i łowię dalej. I po kolejnych dwóch rzutach trafia się wisienka na torcie. Strzał, pudło. TAAAAAAKA POPRAWKA! Wydaje mi się, że jest podobny do tego z przed pau godzin ale przy podbieraku ukazuje mi się spasione cielsko, które zorientowało się, że zaraz trafi do siatki. Co to był za kocioł na krótkim dyszlu. 😱 Dusza chciałaby jeszcze, ale organizm mówi dość. Kolejne 3 wypady przynoszą mi kolejno sandacza, szczupaka, natomiast wczoraj kończę z zerem po jednym jedynym braniu zakończonym pęknięciem (prawdopodobniej uszkodzonej wcześniejszymi rybami) stalki. Chyba w takim razie dam miejscu chwilę wytchnienia i odwiedzę kolejną - mam nadzieje znowu szczęśliwą - lokalizację.
 6. EsoxHunter

  Grand Prix haczyk.pl- zgłoszenia II Tura

  - Gatunek ryby: Sandacz- Długość w cm: 57- Data połowu: 8.10.2018- Godzina połowu: po 22- Łowisko: Odra- Przynęta: guma- Bardzo krótki opis połowu: Pierwsza miarowa ryba z Wrocławia.
 7. EsoxHunter

  Jak dziś było na rybach - październik 2018

  Wrocławska Odra pomalutku zaczyna odsłaniać mi swoje tajemnice... Na rybach byłem dotąd trzy razy, w trzech różnych rejonach, typowo rozpoznawcze wypady po obiedzie do ciemnego, "na grubo". Pierwszy sukces to to, że na razie o kiju nie schodzę - inauguracja przyniosła szczupaka 40+, następnym razem wpadł +/- 30 sandaczyk, natomiast wczoraj udało się złowić już dwie ryby. Przed godzina 22 na kiju melduje się kaczodzioby 40-, więc znowu "ręka rybą śmierdzi". Coś jest jednak w tym, że do trzech razy sztuka... po 22 delikatne puknięcie i po sprawnym holu na brzegu pojawia się zszokowany (ale i tak mniej ode mnie) sandacz: 57 cm.
 8. EsoxHunter

  Grand Prix haczyk.pl- zgłoszenia II Tura

  - Gatunek ryby: Szczupak- Długość w cm: 78- Data połowu: 25.09.2018- Godzina połowu: po 14- Łowisko: kanał- Przynęta: guma- Bardzo krótki opis połowu: Już spasiony jak zimą, ale jeszcze waleczny jak latem. 😉
 9. EsoxHunter

  Wrocławska umawialnia

  wasyl1968 mniejsze rzeczki to nie do końca moja bajka, na dobry początek wystarczy Oderka . Marienty chętnie bym wpadł, ale niestety dopiero 1.10 jestem w stanie być na miejscu. Tak przy okazji, do jakiego koła warto się zapisać? Zależy mi na spiningu zawodniczym w kole czyli dobrych kilka zawodów spiningowych w ciągu roku.
 10. EsoxHunter

  Wrocławska umawialnia

  1 października przeprowadzam się do Wrocławia na studia. Ktoś byłby chętny na wspólne wędkowanie i wymianę doświadczeń? Chętnie dowiedziałbym się choć trochę o tej pięknej wodzie jaką jest wrocławska Odra, bo z góry (Mapy Google) widzę tylko labirynt wszelkiej maści cieków. 🤣 W zamian oferuję miłe towarzystwo i sporo wędkarskich historii do opowiedzenia.😉 Termin dowolny, do ustalenia prywatnie.
×