Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Jeśli chodzi o kije bo w sumie tutaj mogę się wypowiedzieć to jest OK. Bolonka 6m; feeder i odległościówka sprawują się bardzo dobrze. Do testowania pozostały mi jeszcze krótsza bolonka 5 m i wyczekany match 4,5 m :mrgreen: Jak tylko pogoda zacznie sprzyjać to przetestuję i dam znać ;)

Chyba że razem gdzieś skoczymy na Regalicę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vasyl

kocur, jak tylko cos sie ozywi na moim terenie to dam znac. Ugadamy sie w jakies miejsce, Ty wezmiesz tego feederka, a ja popatrze jak sie sprawuje :).

Jestem pamietliwy, na pewno sie przypomne jak ploc/leszcz zacznie brac u mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zakupiłem kijek Shimano Catana BX 270 ML 5-20

i młynek Shimano Sienna 2500 FB

Ps. A do tego Opla Vectre B KOMBI abym nie musiał wozić wędek na tylnym siedzeniu (w Matizie niestety tak musiało być do bagażnik był zarezerwowany na subwoofer :twisted: JBL GT3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kołowrotek Team Daiwa 2508 D - 430 zł

A do tego żyłka Trabucco xp-line 0,16, 3 małe woblerki Kenarta (po 12 zł), 3-cm woblerek Gembali (9,50 zł), malutki, 1,5 cm powierzchniowy woblerek imitujący żuczka (10 zł) kilka gumowych żabek i twisterów z główkami.

Pstrągi, klenie, jazie, okonie - drżyjcie!

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędka Dragon Millenium Power Jig 2,55m 5-25g (wklejanka) 215zł

Kupiłem z zamiarem łowienia sandaczy na koguty i gumy, a jak będzie w rzeczywistości to czas pokaże.

Chyba jajca sobie robisz ,wklejankę do kogutów. :wink:

Ja tylko marną :sad: Infiniiti Q 2,7m cw-8-35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocur, ja się wystrzegam takich "bubli" :lol:

MI WŚ przychodzi do domu. Jako gratis dostałem tym razem: kalendarz w formacie A4, jakieś gumki, i paczke haczyków VMC :!: . Czyli wartość gratisów na 100% przekroczyła cenę numeru.

Do tego kolejny zakup przed zbliżającym się wielkimi krokami sezonem: nowy top 4el. do trenda za 250zł, do tego gratis tuba, i 6 spławików Mavera :shock:

Ale to jeszcze nie koniec :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na znanym serwisie aukcyjnym co to reklamuje się że jest dla "miłościwie nam kupujących" zamówiłem tubę 160 cm, średnica 10 cm. Ciekawe co to za ustroistwo będzie :roll:

A tak BTW to żona już na mnie krzywo patrzy bo co chwilę coś przybywa, jest dosyłane lub donoszone... :mrgreen:

Edit:

Wczoraj właśnie przyszedł zamówiony kręcioł MITCHELL BASIC MATCH 400 do nowej odległościówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek ale jo jest wędka power jig. kilka lat temu łowiłem na taką od kolegi i dobrze się spisywała a ta to jest to samo tylko nowszy model.

Kije od szczotki już mam i chce popróbować czegoś lżejszego.

Moje koguty nie przekraczają 18gr a wklejana końcówka jest z włókna węglowego i nie jest taka delikatna jak by to się wydawało z opisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.