Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Jaki model wziąłeś tego TD? uważaj żeby Ci nie pękł, te ze stojaków nie mają lekko, mój z krokodyla pękł przy 3 przelotce od góry zaraz po kupnie, w domu przy lekkim teście jakie ma ugięcie pod żyłką :neutral:

do 10 lutego ma być spowrotem :evil: nie wiem co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homegeon, straszysz ludzi :mrgreen: Pierwsze co zrobiłem z TD po powrocie do domu to założyłem kołowrotek z plecionką 10lb, przywiązałem do nogi od stołu i heja. Zobaczymy kiedy zatrzeszczy. Na szczęście nic nie zatrzeszczało. :razz: Na testy nad wodą przyjdzie mi jeszcze poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homegeon, W TD zaopatrzyłem się po namowach znajomych wędkarzy, jak i moich wędkarskich przyjaciół. Miałem także okazje łowić ich wędkami. Nie usłyszałem od nich słowa krytyki na temat tej serii wędzisk. No może poza niezbyt szczęśliwym umieszczeniem pierścieni wyważających w niektórych modelach. Miejmy nadzieję że Twoja przygoda z TD będzie jedną z nielicznych tego typu. Życzę pozytywnego rozpatrzenia reklamacji i czekam na wieści jak kijek spisuje się nad wodą. A żeby nie robić offa. Dzisiaj stałem się posiadaczem zestawu do kręcenia muszek. ( imadełko, bobinka, finisher i inne duperele) zamówione na taimen i mające służyć mi do wyrobu puchowców, kogutów, chwostów do kotwiczek itp ( nie muszek). Będzie to moja pierwsza przygoda z lurebuldingiem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kołowrotek dragon manta FD 625i tyle ze jescze nie przyszedł. zakupiony na allegro w fishing-marcie tyle ze sobie doliczyli juz 4 zl wiecej niz na stronie :< a i przesylki tez nieco zawyzone 10,50 EKONOMICZNA, przy czym wiekrzosc sprzedawcow wysyla kolowrotki PRIORYTETEM za dychę no ale co tam w sumie 6,5zl na zdrowie im wyjdzie.. jak przyjdzie to napisze mzoe cos wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś(właściwie w poniedziałek) robiłem pierwsze zakupki w wędkarskim ,udałem ok 300zł :cry: zakupiłam torbę (duuuużą)na ramię ,ale ma też szelki do noszenia na plecach

1c21abd912f781ddm.jpg

zanęte 2kg stila HPB i jakąś płociową,pellet1kg truskawki Traper i 1 kg halibut Dynamite baits,kulki też dynamita 15mm SQUID&OCTOPUS 1kg i Terry Hearn Boiles też 15mm 0,5kg(ciekawe jak sie sprawdzą),kukurydza 0,5kg z trapera,1000m żyłki ultimate(podobno dobra) 0,28mm i fluokarbon0,32 z colmika

311855de17d9fdf4m.jpg

cbca7b7d0783a4cem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhhh, zaszalałem dzisiaj... Niedługo mam urodziny, więc zrobiłem sobie prezent

- spinning Daiwa Infinity-Q 2,70 m 7-28 g. Miało być coś tańszego, ale jak go wziąłem do ręki, tak tylko z ciekawości, to było już pozamiatane

- kołowrotek Spro RedArc 10400

- 150 m plecionki Power Pro

- 5 woblerków Siek-M i kilka wahadłówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja zaczynam wydawać kaskę w nowym roku. :grin:

Kupiłem duży chlebak Lux Shakespeare, pudełko Kongera na gumki i obrotówki, koszyczki zanętowe i rurki antysplątaniowe. Więcej nie zdążyłem, bo już późno się zrobiło i „szef” zamykał sklep żeby na mecz zdążyć.

Ale jutro sobie odbiję. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po pierwszych tegorocznych zakupach

feeder kongera 390/150

kołowrotek browninga Xtreme feeder

dwie podporki, haczyki ownera, koszyki, rurki...troche kasy poleciało,a jeszcze w planach jest kilka brakujących drobiazgow :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.