Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

jak narazie zakupionych tylko 10 woblerów rapali, głownie łamańce, kołowrotek Penn Captiva 4000. a w planach jeszcze daiwa powermesh 20-60g do ciezszego spiningu, penn slammer albo inna maszyna do ciezkiego spinningu i pewnie kilka innych rzeczy jak sie uda w tym roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręciołek Okuma trawertine TRB 55

P.S. a czy wie ktoś czy do nich jest gwarancja pisemna? :sad:

Zawsze jak kupujesz kołowrotek czy wędzisko i wiele innych rzeczy jako potwierdzenie zakupu dostajesz paragon a do kołowrotka powinna być dołączona karta gwarancyjna.

Jak nie masz karty gwarancyjnej nie ma problemu bo reklamacje uwzględnia się na podstawie paragonu a kartę gwarancyjną można wypisać dopiero przy składaniu ewentualnej reklamacji. Jak natomiast nie masz paragonu lub innego dowodu zakupu (jeśli sprzedawca jeszcze nie ma obowiązku prowadzenia kasy fiskalnej - rzadko) no to już jest KLOPS. Czyli najważniejsze to zachować paragon i go skserować bo po pewnym czasie tusz może wyblaknąć i też dowodu zakupu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrapek, a jak ja mam samą kartę gwarancyjną (na szczęście jest pieczątka) . To mogę w razie reklamacji iść do sklepu ?

A co z paragonem.. jeśli kupiłeś kołowrotek parę dni temu to idż do sklepu i porozmawiaj ze sprzedawcą.

Zawsze możesz zwrócić zakupiony towar do 7 dni bez podania przyczyny jeśli produkt nie nosi śladow uzytkowania a opakowanie jest w stanie nienaruszonym. Wyłącza się z tego kilka rzeczy np. bieliznę osobistą :wink: ale nie kołowrotki.

Sama karta gwarancyjna (nawed podbita) nie stanowi podstawy do uwzględnienia reklamacji - w tej kwstji dużo zależy od sprzedawcy może ale nie musi uznać reklamacji.

Ps. Ten kręcioł jest naprawdę dobry - będziesz z niego zadowolony' dobry wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do "chwalących się" z zakupu: dziś doszła paczka a w niej dwa kijki-

- PINNACLE IM 8 VISION 6' c.w. 7-21g

- PINNACLE PWT PRO 6'6'' c.w.10-30g

oraz multiplikator:

- KONGER IMPERIAL MULTI CAST 5200 LH

to tak na początek,teraz zostają szczegóły (żyłka,przypony,gumy,blaszki) a podobno diabeł tkwi w szczegółach. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie kupiłem ale za to dostałem prezent walentynkowy od dziewczyny ;P

oraz przy okazjii zdjęcie opłaconej karty (129 zł w okręgu tarnobrzeskim, kole nr 11 Ćmielów) ~~

yyy dali mi takie ładne niebieskie ze znaczkiem PZW, chyba powinienem w tym karte nosic;D

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2d95ba4bc74377a6.html

Pozdrawiam Krzyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z obfitymi opadami śniegu i tzw. świrem wędkarskim kupiłem sobie książkę T. Zalewskiego "Leszcz" Zawsze to jakiś kontakt z tym pięknym hobby a i nie jest wstydem korzystać z wiedzy i doświadczenia innych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem 100 sztuk twisterków i riperów firmy Cabela. Super jakość zapowiadają się fantastyczne wypady nad wodę. Dla zainteresowanych. Można to dostać na allegro za 40zł z przesyłką od Pana fabart_2008. Poza tym 60sztuk przyponów stalowych izolowanych za 28zł z przesyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.