Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

Szczupak o wymiarze 68 cm (na zdjęciu) stał się prezentem na moje urodziny

Choroba no... wszystkiego najlepszego :grin:

Ładne rybsko :wink:

U mnie koniec maratonu :lol:
Jak trochę dojdę do siebie, jutro spróbuję połowić na poważnie :wink:

Tomek1 dużo zdrowia życzę :wink:

A zwycięzcą tych zawodów został łowca karpia o wadze 12,36 kg :shock:

A zdjęcia może nie masz, no karpia przecież :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

U mnie dzisiaj nic oprocz jednego walniecia w Horneta ktore sie zakonczylo naprawde mocna walka, a ze byl w poblizu krzakow to ryba zdolala tam uciec i spadla z haczyka :(

Nie wiem co to bylo, ale bylo to duze. Momentami myslalem ze trzymam karabin w rece tak ryba walila...

Moze wy macie pomysl co to bylo?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam_Max gratuluje połowów,i Wszystkiego Najlepszego. :smile: A jakiej firmy ta złota obrotowka tak tylko pytam,noi propo reszty szczupaków na co je chwyciłes -przynęta???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś od 15:00 do 18:00 nad jeziorkiem i nic. W drodze powrotnej zahaczyłem o rzekę i tam miałem szczupaka albo wielkiego okonia ale zszedł :cry: Czy zawsze te ciekawe ryby muszą schodzić z haka :cry:

PS nad jeziorkiem zerwałem Salmo Slidera 7 oraz jedną gumę z główką :mad: Gdy już zaczepiłem Sliderka to miałem pełne spodnie a po zerwaniu to już... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zahaczyłem o rzekę i tam miałem szczupaka albo wielkiego okonia ale zszedł :cry: Czy zawsze te ciekawe ryby muszą schodzić z haka :cry:

Chyba zawsze bo ja dziś też byłem na Obrze i złapałem 3szczupaczki-tylko jeden ledwo miarowy a 3 mi się spięły z czego jeden jak na tą rzeczkę to kaban ok.1,5kg. :sad: i jeden okonek.Wszystko na obrotówki nr2.Co z tym okoniem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wybralem sie na bajorko niedaleko mnie, plytkie zarosniete. Po przybyciu na wodzie cisza zero pobic. Mysle ze to jednak niebylo madre zeby tu lowic. Ale nic , rzucam spiningiem . I efektem... 2 szczupaaki jeden 45 cm , drugi 25 cm , plus kilkanasie nietrafionych uderzen szczupaczkow :shock: . Niestety stracilem jedna z wahadlowek na ktore tylko byly brania, no coz, ale jestem happy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis bez mala trzeci dzien z rzedu nad Barrow(wczoraj pauzowalem z przyczyn niezaleznych :!::shock: ).Moge smialo stwierdzic: szczupak juz jest na lowach :!: .Reasumujac -dwa zebacze.Pierwszy-kompletna pomylka ,moze 30cm :?::???:.Za to drugi ,zlowiony "rzutem na tasme" czyli prawie po ciemku okolo 70cm.Pisze tak bo nie mialem go na brzegu a jedynie przez 30-40 sekund ogladalem jego "mlynki" i wyskoki nad wode :smile:.robilem co w mej mocy aby sie spial i tak tez sie stalo a to dlatego ze byl za maly aby ryzykowac kapiel i totalne upapranie glina :!:.A tak by bylo jesli chcialbym zlezc ze skarpy na brzeg.Zrobilem to dwa lata wstecz, tyle ze "obiekt" mial 4.70kg.Teraz tez poczekam na podobny "egzemplaz".Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wreszcie w weekend wybrałem sie na rybki. Co prawda były to 2 bardzo krótkie wypady ale był. :smile: W sobote wybrałem sie na dawno nie odwiedzane przeze mnie mostki ze spiningiem oczywiście bez efektów ale liczy sie wyjście. W niedziele byłem troszke dłuzej tym razem z 1 wędka na żywca a 2 na spławik. Na żywaca nic sie nie skusiło a na spławik brały mi duże płocie i piękne krasnopióry jakich dawno na mostach nie widziałem. W piątek zamierzam zrobic zanęte i wybrac sie na troszke dłuzej. Mam nadzieje ze pogoda dopisze i płoc nie przestanie żerowac. Bo ostatnio to nawet na ryby nei mam kiedy isc i nie wiadomo czy to nie będzie mój ostatni wypad w tym roku. Przez tą szkołę to nawet na forum nie mam kiedy zajrzec :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem nad Wartą trochę w dół od miejsca gdzie 23.09.2007 złapałem szczupaka 83cm 4kg, czyli koło Księżych Młynów. Nad wodą byłem po 7:00 w miejscu gdzie w piątek spiął mi się szczupak. Jedną wędkę zarzuciłem w miejsce gdzie miałem tamto branie, a drugą przepuszczałem przez czysty pas między wodorostami gdzie co jakiś czas wyskakiwały małe rybki. Po którymś z kolei spławianiu żywca z prądem spławik zanurkował (około 7:40), otworzyłem kabłąk i szybko zwinąłem drugą wędkę. Zszedłem po woli ze skarpy na dół i po chwili zaciąłem. Szczupak szalał, wysnuł trochę żyłki, zrobił świecę, przy której płotka wyskoczyła mu z pyska na metr w górę. Miałem pod ręką osękę, ale stwierdziłem, że wyjmę go ręką. Szczupak miał 65cm 2,3kg. Na ten dzień zakończyłem wędkowanie, bo przy podbieraniu nalało mi się wody do buta. Dodam, że było to sprawdzenie sprzętu który kupiłem jakiś czas temu na licytacji w Urzędzie Skarbowym za 56zł :grin: > Wędka węglowa JAXON Genesis TeleCarp 360/80 , kołowrotek Mitchell Predator 600 z wolną szpulą, żyłka 0,35, przypon wolfram 35cm, hak pojedynczy 3/0. Fotka na razie na kliszy, wstawię jak wywołam film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczupak szalał, wysnuł trochę żyłki, zrobił świecę, przy której płotka wyskoczyła mu z pyska na metr w górę.

Niezła akcja :shock::lol::lol:

Szczupak miał 65cm 2,3kg

Gratuluję :wink:

Dodam, że było to sprawdzenie sprzętu który kupiłem jakiś czas temu na licytacji w Urzędzie Skarbowym za 56zł :grin:

:shock::shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś doszły mnie słuchy, że mały sandacz ładnie gryzie na pobliskim jeziorku :) Mam do niego 30 min rowerkiem. Jutro jadę sprawdzić czy to prawda ;) Z reguły biorą sztuki do 45cm :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.