Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dolnośląska umawialnia na wspólne wędkowanie


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

maniek, uważam ze 3 to i tak ok i takie grono mnie zadowala - tym bardziej ze na pewno kolega Marcin pewnie tez sie dołączy ( poznałeś go na wyprawie pod Lubiąż ) - i juz mamy 4 :) Takze ja byłbym bardzo chętny na Odre z tego powodu że po prostu nie radze soebie z nią.

Wody stojące rozpracowałem, ale rzeka to dla mnie ciężka sprawa. A przy tobie zawsze jakieś doświadczenie mógłbym zdobyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której chcemy :wink:

Mi to lotto, że się wyrażę - mam w samochodzie namiot :twisted:

Jestem przygotowana na każdą ewentualność.

Tacki, widelce i jakieś duperele mam. Grilla też, wungiel muszę jeszcze skołować bo mi cały poszedł. Wypada jeszcze zaopatrzyć się w bufet :wink:

proponuje byc nad wodą o 7 tyle że jeszcze nie wiem gdzie ,może koło papierni.

Ok, a jak ta papiernia się zwie?

Bo ja nie ogarniam tego terenu, muszę sobie znaleźć w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a jak ta papiernia się zwie?

Bo ja nie ogarniam tego terenu, muszę sobie znaleźć w necie.

Madi jutro wkleje mapkę dojazdu- puki co szukaj miejscowości Nowa Ziemia pare kilometrów za Zlotoryją w stronę Wałbrzycha od Twojej strony to będzie przed Złotoryją.

Zbiórka o godz 7, jesli idzie o jakieś pitraszenie na grilu to trzeba by ustalić co i jak, jeśli masz grila w aucie to węgiel ja zabiorę, jeśli idzie o jadło to nie wiem może każdy coś tam przywlecze i jakoś będziemy się dzielić, napoje "chłodzące" wg uznania i możliwości :wink::grin: No w końcu trzeba by jakoś oblać I strażnika Ziemi Kłodzkiej.

No a jak tam koledzy czy tylko w trójkę znowu będziemy kontynuować spotkania dolnośląskich haczykowców :?: jazda potwierdzać udział w spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madi jutro wkleje mapkę dojazdu- puki co szukaj miejscowości Nowa Ziemia pare kilometrów za Zlotoryją w stronę Wałbrzycha od Twojej strony to będzie przed Złotoryją.

Mam tę wiochę przed oczami, natomiast jedyną papiernię jaką znalazłam to jest jakiś zakład pracy chronionej, ale od "mojej strony" za Złotoryją - ul. Sprzymierzeńców. Chyba, ze to ma być coś innego lub ew. była papiernia :roll:

jesli idzie o jakieś pitraszenie na grilu to trzeba by ustalić co i jak, jeśli masz grila w aucie to węgiel ja zabiorę, jeśli idzie o jadło to nie wiem może każdy coś tam przywlecze i jakoś będziemy się dzielić

Nie no bez tego to się nie obejdzie, toż to najważniejsza część całego spotkania. Nie ma to jak posadzić cztery litery i pogadać :wink:

napoje "chłodzące" wg uznania i możliwości :wink::grin: No w końcu trzeba by jakoś oblać I strażnika Ziemi Kłodzkiej.

O w mordę, wydało się :mrgreen:

A oblać trzeba choćby jakimś sikaczem, tego I babskiego :twisted::wink:

No a jak tam koledzy czy tylko w trójkę znowu będziemy kontynuować spotkania dolnośląskich haczykowców :?: jazda potwierdzać udział w spotkaniu.

Ja się dziwię, Panowie nie wiecie co tracicie. Pakujta sprzęcior, kiełbachę i jazda :!:

Yyyy a gacie mam brać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie doczekac konkretnej odpowiedzi,na jaka rybe nastawiacie sie na tej papierni, czy oprocz spina mozna tam cosik innego polapac :?: W najgorszym wypadku przezbroje matchowke,skocze do sklepu i kupie pare woblerkow i paprochow,jakas plecionke 0,10 mam. madi, a Ty przypadkiem nie bedziesz jechac na ta miejscowke przez Walbrzych :?: to na dwa auta razniej bylo by :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie doczekac konkretnej odpowiedzi,na jaka rybe nastawiacie sie na tej papierni, czy oprocz spina mozna tam cosik innego polapac :?:

Przede wszystkim będzie to bardzo efektowne zakończenie sezonu pstrągowego, ale z pewnością co innego też w Kaczawie pływa :wink:

madi, a Ty przypadkiem nie bedziesz jechac na ta miejscowke przez Walbrzych :?: to na dwa auta razniej bylo by :lol:

No jasne, że tak. Tylko, że ja jestem wariat.....

Nie no żartuję, zawsze możemy się zgadać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi, W takim razie ok.Mozesz rowniez przepakowac sie do mojego auta bo miejsca jest mnostwo,a ja jade sam :grin:chyba ze ktos po drodze bedzie chcial sie zalapac,a nie ma czym dojechac,to nie ma sprawy,miejsca na 7 osob.a Madi jadac do Zlotoryji przejezdzasz 50m od mojego domu,latwo trafic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi, W takim razie ok.Mozesz rowniez przepakowac sie do mojego auta bo miejsca jest mnostwo,a ja jade sam :grin:

No nie ma sprawy, ja też jadę sama :twisted:

Kurcze tylko dlaczego ja mam się przepakować, z reguły babki za dużo pakują tak na "zaś".

Ok, zobaczymy na miejscu jak to będzie wyglądać i ile będzie z tym roboty :wink:

Na priv wymiana fonów i ew. miejsca spotkania (pewnie pod domem, tylko nie wiem co na to małżona) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec jeśli idzie o możliwości łowienia to tylko spin, jest to woda krainy pstrąga- górska więc obowiązuje jedynie sztuczna przynęta, to tyle odnośnie łowienia, na mapce zaznaczyłem miejsce spotkania Magda jak będziecie-sz jechaćod Was to po lewej stronie naprzeciw budynku mieszkalnego wysokiego zobaczycie wiatę z schnącą celulozą przed nią jest dróżka do samej rzeki około 150-200m to będzie miejscem spotkania. Jak jeszcze jest coś niejasnego to jestem pod fonem bo mi mój lapek odmawia posluszeństwa.

post-1503-14544972167868_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz bez gaci :wink::mrgreen::cool:

maniek ja się nie dziwię, że Tobie o tej godzinie takie propozycje chodzą po głowie :twisted:

Dobra, będę mieć w samochodzie, jak coś to je wsadzę na tyłek :razz:

na mapce zaznaczyłem miejsce spotkania Magda jak będziecie-sz jechaćod Was to po lewej stronie naprzeciw budynku mieszkalnego wysokiego zobaczycie wiatę z schnącą celulozą przed nią jest dróżka do samej rzeki około 150-200m to będzie miejscem spotkania.

Ok, zakumałam. Do zobaczenia na miejscu.

Starczy mi na tamte wody żyłka 0,16?

Czy może założyć coś mocniejszego, mam w zapasie 0,20 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.