Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Filmy wędkarskie


artech

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Gość Rapa-man

a dziękuje,na całość trzeba bedzie niestety troche poczekać,jest ogrom materiału do ogarnięcia i mało czasu na montaż,sam trailer zajął mi 3 godziny, pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziękuje,na całość trzeba bedzie niestety troche poczekać,jest ogrom materiału do ogarnięcia i mało czasu na montaż,sam trailer zajął mi 3 godziny, pozdrawiam

No tak to jest- dobry montaż zajmuje duuużo czasu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już wczoraj zapowiadałem w temacie o bieżących relacjach z naszych połowów, właśnie na YT ukazały się moje najnowsze wypociny promujące moje sportowe podejście do wędkarstwa jak również jeden z odcinków rzeki Ropy (NO-KILL) w Gorlicach. Tym razem nie byłem sam lecz z kumplem który prezentuje wędkarstwo muchowe. Liczę na to że przymkniecie oko na drobne niedociągnięcia techniczne oraz że będzie się Wam miło oglądać nasze wędkarskie poczynania w lutym :wink:

,,Pstrąg, lipień z odc. ,,NO-KILL" Gorlice - na spining i sztuczną muchę (fly fishing)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do prawdy śliczne potwory!

Ano piękne. Ale co ciekawe to wcale nie te kolosy "dają najlepsze walki". Najbardziej zażarcie walczą średniaki- między 10 a 15 kg.

Szkoda że klenie choć bardzo podobne nie dorastają do tych rozmiarów.

Ale mają sporo wspólnych cech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy inne wyobrażenie "średniaka"... :roll:

:lol: Nie zrozum mnie źle, oczywiście takie sztuki to piękne okazy. :wink: Miałem na myśli fakt, że najwięcej emocji przynoszą wcale nie te największe sztuki.

Odjazdy metrowego amura na ogonie spod brzegu to coś niesamowitego. Żałuję, że nie mam nagrań z tych holi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość wirefree

Nie ma czego zazdroscic, u nas tez sa duze szczupaki ja sam znam 3 dziury ze szczupakami w mojej okolicy. Z tym ze to nie sa dziury z pletwonurkiem podwieszajacym ryby a dziury z rybami ktore trzeba umiec zlowic.

Jak tylko zejdzie Odra i przyjdzie maj to w wiekszosci dołkow zalewowych sa takie szczuplaki do zlapania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem jak mam skomentować Twój post, pisałes go serio ? Idz lepiej połów w swoich dziurach ze szczupakami, które trzeba umieć złowić. I jak zacznie się sezon to czekam na Twój filmik z metrówkami z Twoich dziur :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie pozwolę jednak skomentować, tylko sam filmik oczywiście. Tak więc mówiąc krótko - oj chciałbym żeby między moimi kleniami pływały takie zębacze :mrgreen: Tylko pozazdrościć takich łowisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobają mi się filmiki tego gościa, warto obejrzeć, już nie mogę doczekać się wiosny, ahh ten śnieg. Polatałbym z mikro przynetami na mojej Wisełce ;)

Nieudany hol Brzany.

http://www.youtube.com/watch?

v=3nrDCiRHOR8&list=UUfyjDFn0T4fyA89J8GNDOXQ&index=20

Klen na małe przynety.

http://www.youtube.com/watch?v=AOihwYYfG4w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.